0

Na co dyskutujesz w takim razie? Dla mnie byl wysmienity. I tyle mozemy sobie pogadac.

0

Podobno ostre slowa Platiniego. Oburzony brakiem nagrody dla Francka.

0

Ni cholery jeszcze tego nie rozgryzlem:D

0

Nasza wspolna roczna pensja i na taki moze uzbieramy :)

0

Nie rozumiem ludzi krytykujacych garnitur Messiego. Naprawde w tym roku byl swietny! Zeszly rok troszke dziwny bo w kropki ale teraz naprawde wzor:) kolejny styl myslenia polaka- zalozyc byle co i nie zwracac na siebie uwagi

0

Gratulacjd trzeba dac :) Leo drugi podobno tak?

0

wyżebrana=zasłozona..nie wiem. ale widać mozna nie wygrać zadnego trofeum i dostać zp.

0

w tej kategori tez powinien być Ronaldo ; )

0

widać jezyk angielski kuleje u nas 80% nie ma pojecia jak nagrode daja.

0

Lima widać obyta na salonach, Neymar spłoszony troche ; )

0

ma ktos trasnisje pl link ?

0

hoho ładne wywody nie ma co ; D brak Messiego za to że dostał złotego buta nie ? ; p

0

Kolejny madrala ze swoim obiektywnym zdaniem :) Twoje zdanie bedzie zawsze subiektywne w takiej sprawie. Skoro nie wiesz co znacza pewne slowa to ich nie uzywaj

0

Ma racje. Patrzac na czyste umiejetnosci pilkarskie znasz lepszego gracza?

0

Nie placzcie ludzie. Kazdy stoi za swoim murem. Dla mnie logiczne,tylko nassz narod jest taki ze jak swoj ma na cos szanse trzeba go zgnoic.

0

Moim zdaniem kto nie wygra w tym roku bedzie to bardzo kontrowersyjna decyzja. Byl to trudny rok,Bayern wygral wszystko dzieki sile druzyny nie bylo tam klasycznego lidera. Ronaldo nie wygral absolutnie nic z druzyna a chyba o to chodzi po czesci w pilce. Leo mial dziwny sezon ale zdobyl zb i lige. Naprawde Ronaldo nie zniszczyl go w tej klasyfikacji,takie po prostu wrazenie bo akurat mial kontuzje teraz przed sama gala. Wiec kto nagrody nie wygra ma prawo czuc sie poszkodowany. Ale tak juz ode mnie subiektywnie to licze ze nie Ronaldo bo nie dam rady wytrzymac patrzenia na jego zwycieska mine we wszyskich wiadomosciach i portalach. :)

0

Twoje komentarze pokazują obraz Twojej głupoty.

0

Ale tak patrząc obiektywnie nie ma co sie obawiać realu w lidze . Padaczke graja straszną nawet ze sredniakami u siebie jak przed tygodniem . wcześniej czy pózniej straca punkty kwestia czasu .

0

sedziowie w życiowej formie nie ma co

0

to jest ewidentna zółta..co razem daje nam czerwień;0 ale Madryt wiec wiadomo

0

roberto..;o

0

dla mnei to jest ta sama Barca co z Bayernem. bez pomysłu. tylko rywal słabszy z przodu dlatego nie przegrywamy.

0

co my robimy ?

0

brakuje iskry...

0

jest to taki sam skłąd jak z Bayernem czy sie myle ?

0

przez to ze gra xavi tracimy 2 pozycje...srodek pomocy i napastnika vo tam pchamy Fabsa który z mocnym rywalem gra co gra niestety.

0

zasrany turek

0

mascherano jak zwykle....

0

czemu on nie podał ?

0

no wyłączmy telefon i jedziemy ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?