0

Tello byl przy pilce? Ostatnio duzo mowi a na boisku z 3-ligowcem miernota straszna.

0

Mi to wisi,możecie dawać za różnych "geniuszy" po 100 a ligi i tak nie wygracie ; )

0

skąd jesteś pewny że całej kwoty ? ; ) Myślisz że tylko takie są metody przekazywania?

0

Nie wiem o co oni placza,do tego czasu to juz lige beda mieli przegrana.

0

Tak,na pewno a on skacze z radości po losowaniu...Zakończy przygodę tak jak z realem w 1/8.

0

Spokojnie Messi i Neymar w formie to nie boimy sie nikogo :)

0

Mozna powiedziec ze prawie przedwczesny final patrzac na obecna forme.

0

Olejmy real ludzie :) bardzo dobre losowanie dla nas.Graja inaczej niz Chelsea ktora nam bardzo nie lezy. Ogramy ich i potem bedzie z gorki. Zreszta trzeba ogrywac najlepszych.

0

hmm raczej takiego radia nie ma ; ) jedynie w jakiś informacjach mogą mówić.

0

Ten jak zwykle...Czeka na zaproszenie listowne na gale ZP czy jak? Zachowuje sie bardzo dziwnie albo ide albk nie,nie widze by ktos inny przezywal tak glebokie rozterki jak on.

0

Najbardziej mnie bawi to ze sam Ronaldo ostatnio wychodzi i mowi ze nie ma obsesji na punkcie ZP. Wlasnie ma i to widac na kazdym kroku. Przyznaja mu te dziwne nagdrody z seri mvp itp. Dla mnie jest to zebranie,Messi nigdy nie mial tak agresywnej kampani

0

Nie widze nigdzie słów sreal a ni podobnych. Może były ale tu jest porządna administracja i za takie nie szanowanie leci ban.
Jak jest rm.pl każdy wie,bo tam wyzywań Messiego od karłów itp jest masa,banów zero. Powiesz coś na Ronaldo złego,ban za prowokacje w ciagu 10 minut. Więc proszę nie mów tu o klasie której właśnei wam brak.

0

Chłop sie pogrąża takimi tekstami w oczach kibiców Barcelony.

0

Madrycka prasa jak zawsze sprawia że się uśmieje.
Tak z tego wynika ze tylko przez sędziów Real nie zdobywa LM oraz ligi co sezon. Cięzko tam mają tylko współczuć.

0

wystarczył by dzisiaj troszke lepszy rywal i płacz w Madrycie po meczu był by niesamowity.

0

dokładnie...wydymaja ich za przeproszeniem. zamiast strzelić na 3,4 i spokojnie to teraz przegrają.

0

gole strzelali wam w komplecie ; )

0

i mówi to osoba o takim nicku ; D

0

Pośba,będzie ktos w stanie dawać znać sms-em o golach na Camp Nou > bo niestety nie dam rady oglądać ani być na necie,numer z play jak by co pisac priv.

0

jak dla mnie gra falami...super początek sezonu,potem dno teraz znowu odżył.

0

on grał w pierwszym składzie ??

0

duzo jest " ciekawie " grajacych zawodników ( tzn brutali ) ale dla mnie Pepe to ehh nie chce używac wulgarnych słów.

0

jak Barcelonie przyjdzie do głowy kupić Ramosa to trzeba do tego dokupić kogos kto bedzie go zastępował za czerwone... ( pewnie ok 40 % meczów ) ; D

0

Jakoś nie chce mi się wierzyć że wystawi Songa ; ) Zobaczymy.

0

Chyba Bendtner na Ms. Nie wiem czy dobrze napisalem nazwisko.

0

Opowiadasz glupoty albo jestes strasznie naiwny...Kiedys gdy reklamy nie byly az tak popularne dalo rade tak prowadzic klub. Teraz to nie mozliwe,sukcesy ida w parze z pieniedzmi a one ida wraz z reklamami. Wy byscie chcieli po 4 transfery kazdy za 40 mln i zero reklam na stadionie i koszulkach.

0

Juz ból "kibiców" Realu sie zaczyna ; )
Nie tłumaczcie nawet o co chodzi bo i tak oni widza to co chcą zobaczyć.

0

Malo ciekawy pomysl...Lm ma od jakiegos czasu dawac szanse coraz mniejszym kluba a po za tym korupcja w takiej formie pukala by drzwiami i oknami.

0

bedzie załoba w TVP....

0

Słysze z pokoju obok komentaarz : 40 metr bedzie szansa na goal tylko trzeba podać piłkę do Lewandowskiego...;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?