0

trzeba było chyba oglądać m jak miłośc.....naprawde zal patrzeć obecnie..

0

a pomysłu gra 35 latkiem na boku obrony nie komentuje

0

jada nas jak dzieci

0

minusujcie ale dla mnie Montoya to nie ten poziom i powtarzam to od dawna

0

znowu byłem naiwny i czekałem na niespodzianki ; D

0

Cos czuje jakas mala sensacje w skladzie..moze jakies zaskoczenie na srodku ataku..

0

a ja liczę że ci skauci zaczną sie rozgladać za zawodnikami na pozycje na których mamy deficyt a nie .

0

Hmm jak dla mnie tylko Ty ale kazdy ma swoje zdanie:)

0

Tak z innej beczki ale rzucilem okiem na terminarz i jest jakas tam szansa ze 18 maja na CN "final" ligi hiszpanskiej z AM w ostatniej kolejce:) Ciekawa sprawa by to byla.

0

misiek nie oglądasz swych kochanych miśków tylko piszesz tu komentarze pytam ja po co ?

0

kogo to obchodzi ? weś sie ogarnij....

0

aha to sory bo nie ogladam tylko sprawdzam wyniki.

0

hoho tak robie..i wtedy dalej dolicza minuty...

0

wie ktoś co sie dzieje na Realu bi na livescore juz 45+10...;o

0

Nie odpowiadajmy na posty Ekibica znudzi i może nie bedzie pisał.

0

mam nadzieje że "pokaże " a nie "pokarze" ; )

0

Zycze mu z calego serca zlota na mundialu bo tylko tego mu brakuje by byc najlepszym w histori.

0

Ale z tego co pmietam glosy na ZP byly oddawane przed barazami wiec ten wystep nie byl juz brany pod uwage. A tez widac ile tutaj kibicow Realu udajacych fanow Barcy :)

0

fabsfan widze od rana w gazie w pisaniu bredni...moze napisz od razu po 40 ? skoro brac liczb za przerposzeniem z dupy to na maksa...

0

Wiesniak jakich malo za przeproszeniem

0

dokałnie... takie same gromy leciały na temat ewentualnego przyjscia Niemca...

0

Zdecydowal sie odejsc,okej rozumiem to i szanuje.
Ale niechaj da sobie spokoj z wyznaczaniem nastepcow. Ja tez bym chcial aby grali sami wychowankowie ale pewnych granic sie nie przeskoczy.

0

Tez bym chciał ale nie czarujmy sie.
Układ bedzie Neymar-Fabs-Sanchez i zmiennik Pedro...fakt zyska troszke minut ale niestety nie duzo.

0

nie ; )

0

spierdala... idioto

0

Nie wiem czemu ale mam odruch wymiotny jeśli patrze na wyraz twarzy Ronaldo po golu.....

0

Myślę że tutaj problemem dla PSG jest sytuacja odwrotna...Messi nie jest zainteresowany PSG.

0

jeśli my bedziemy w finale a Real nie to SB odpada bo Madryt by sie popłakał jakbyśmy zdobyli tam trofeum.

0

jakieś dziwne teksty masz.....

0

Idz sobie szczekaj z innymi psami na swojej stronie...musisz miec nudne zycie skoro wrzucasz tu takie linki i czekasz nie wiadomo na co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?