Jacek770
Dołączył/a: marzec 2011
.....
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
trzeba było chyba oglądać m jak miłośc.....naprawde zal patrzeć obecnie..
0
a pomysłu gra 35 latkiem na boku obrony nie komentuje
0
jada nas jak dzieci
0
minusujcie ale dla mnie Montoya to nie ten poziom i powtarzam to od dawna
0
znowu byłem naiwny i czekałem na niespodzianki ; D
0
Cos czuje jakas mala sensacje w skladzie..moze jakies zaskoczenie na srodku ataku..
0
a ja liczę że ci skauci zaczną sie rozgladać za zawodnikami na pozycje na których mamy deficyt a nie .
0
Hmm jak dla mnie tylko Ty ale kazdy ma swoje zdanie:)
0
Tak z innej beczki ale rzucilem okiem na terminarz i jest jakas tam szansa ze 18 maja na CN "final" ligi hiszpanskiej z AM w ostatniej kolejce:) Ciekawa sprawa by to byla.
0
misiek nie oglądasz swych kochanych miśków tylko piszesz tu komentarze pytam ja po co ?
0
kogo to obchodzi ? weś sie ogarnij....
0
aha to sory bo nie ogladam tylko sprawdzam wyniki.
0
hoho tak robie..i wtedy dalej dolicza minuty...
0
wie ktoś co sie dzieje na Realu bi na livescore juz 45+10...;o
0
Nie odpowiadajmy na posty Ekibica znudzi i może nie bedzie pisał.
0
mam nadzieje że "pokaże " a nie "pokarze" ; )
0
Zycze mu z calego serca zlota na mundialu bo tylko tego mu brakuje by byc najlepszym w histori.
0
Ale z tego co pmietam glosy na ZP byly oddawane przed barazami wiec ten wystep nie byl juz brany pod uwage. A tez widac ile tutaj kibicow Realu udajacych fanow Barcy :)
0
fabsfan widze od rana w gazie w pisaniu bredni...moze napisz od razu po 40 ? skoro brac liczb za przerposzeniem z dupy to na maksa...
0
Wiesniak jakich malo za przeproszeniem
0
dokałnie... takie same gromy leciały na temat ewentualnego przyjscia Niemca...
0
Zdecydowal sie odejsc,okej rozumiem to i szanuje.
Ale niechaj da sobie spokoj z wyznaczaniem nastepcow. Ja tez bym chcial aby grali sami wychowankowie ale pewnych granic sie nie przeskoczy.
0
Tez bym chciał ale nie czarujmy sie.
Układ bedzie Neymar-Fabs-Sanchez i zmiennik Pedro...fakt zyska troszke minut ale niestety nie duzo.
0
nie ; )
0
spierdala... idioto
0
Nie wiem czemu ale mam odruch wymiotny jeśli patrze na wyraz twarzy Ronaldo po golu.....
0
Myślę że tutaj problemem dla PSG jest sytuacja odwrotna...Messi nie jest zainteresowany PSG.
0
jeśli my bedziemy w finale a Real nie to SB odpada bo Madryt by sie popłakał jakbyśmy zdobyli tam trofeum.
0
jakieś dziwne teksty masz.....
0
Idz sobie szczekaj z innymi psami na swojej stronie...musisz miec nudne zycie skoro wrzucasz tu takie linki i czekasz nie wiadomo na co