O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4403
  • Liczba komentarzy 182
  • Polecenia 107

Komentarze

1

W jaki sposób Barcelona poszła na rękę PSG?

1

Bardzo dziwnie się czyta jak kibice Barcelony lamentują, że kibice Realu narzekają na sędziego. Zazwyczaj na koniec sezonu wychodzi na to, że sędziowie mylili się po równo na korzyść Barcelony i Realu. W meczach bezpośrednich też zazwyczaj jest tak, że sędzia da jednym, ale także i jakiś prezent podaruje drugim. Ja osobiście nie pamiętam klasyku, w którym sędzia pomagałby tylko jednej drużynie. A ta drużyna i tak ten klasyk dość pewnie przegrała :P
Protesty są głównie przeciwko sędziom w całej LL, bo przecież wiadomo na jakim poziomie wykonują swoją pracę.

5

Po tym co zobaczyliśmy w niedzielę to bardziej bym tą Ligę Europy potencjalnie Barcelonie przypisywał :)

2

Panie Stopa nie omieszkam wymienić się poglądami po następnym błędzie sędziowskim na korzyść jednej z 2 wielkich firm LL. Pozdrawiam :)

0

Zadziwiające jak sympatycy Barcelony uaktywniają się po błędach sędziego na korzyść Realu, a gdy Barcelona dostanie sędziowski prezent to zazwyczaj temat jest tu omijany bądź przemilczany. Koniec końców na finiszu LL i tak suma błędów będzie wyrównana i wszyscy o tym dokładnie wiedzą. Tylko jak Real pierwszy w sezonie skorzystał z pomocy to trzeba ten temat wyczerpać do końca...

Zobacz wszystkie

15

Natomiast wielce sprawiedliwe jest MD ktore napisalo ze Real wygral szczesliwie :)

12

Jestem na Waszej stronie zarejestrowany od niedawna. Naprawde podziwiam tutejszych moderatorow bo robia doskonala prace. Jest tu tez wielu uzytkownikow nastawionych na dyskusje a nie na wyzwiska. Przeczytalem tu mnostwo trafionych artykulow. Ten natomiast to za przeproszeniem istne pierdolamento. Doprawdy nie wiem czy ma to sluzyc. Zarowno kibice Barcy jak o Realu odwiedzaja strony rywala. Takie slabiutkie merytorycznie pisemko prowadzi tylko i wylacznie do niepotrzebnej napinki. Co autor chce tym pokazac? Prawdziwy sezon sie jeszcze nie zaczal. Ja postrzegam ten artykul jako probe wytlumaczenia ewentualnej kleski Barcelony.
Porownanie Realu z Barcelona w kwestiach ekonomicznych jest zupelnie chorym pomyslem. Real kontraktujac gwiazdy zapisuje sobie prawo w kontrakcie do praw wizerunkowych. Barcelona tego nie robi. Oba kluby maja rozne osoby w zarzadach, nastawione na zupelnie inne cele. Takze przed nastepnym tego typu artykulem prosze sie zastanowic. Wszak okno transferowe konczy sie z koncem sierpnia.
PS.Uprzedzam popularne ostatnio zapytania. Nie mam zadnego bolu tylniej czesci ciala :) Pozdrawiam prawdziwych Cule

6

Jak Barca pyknela Bilbao to bylo tutaj wielkie zadowolenie ze wygrali z silna ekipa. Jak Real rozjechal Athletic to znaczy ze Baskowie to ogorki. Taka logika...

6

No raczej nie o te:

1. Rafa Guerrero: 85 minuta. Isco trafił w piłkę i nie powinien zobaczyć drugiej żółtej kartki
2. Rafa Guerrero: 50 minuta. Weligton fauluje Bale'a w polu karnym. Penalti claro.
3. Rafa Guerrero: W 10 minucie Sergio Sánchez wyraźnie przetrzymywał Cristiano za koszulkę w polu karnym. Rzut karny.
4. Rafa Guerrero: 27 minuta. Ramos trzyma delikatnie Weligtona za koszulkę. Sergio wygrywa pozycję i nie ma powodu do podyktowania jedenastki.

5

Po tym co zobaczyliśmy w niedzielę to bardziej bym tą Ligę Europy potencjalnie Barcelonie przypisywał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?