1

W jaki sposób Barcelona poszła na rękę PSG?

1

Bardzo dziwnie się czyta jak kibice Barcelony lamentują, że kibice Realu narzekają na sędziego. Zazwyczaj na koniec sezonu wychodzi na to, że sędziowie mylili się po równo na korzyść Barcelony i Realu. W meczach bezpośrednich też zazwyczaj jest tak, że sędzia da jednym, ale także i jakiś prezent podaruje drugim. Ja osobiście nie pamiętam klasyku, w którym sędzia pomagałby tylko jednej drużynie. A ta drużyna i tak ten klasyk dość pewnie przegrała :P
Protesty są głównie przeciwko sędziom w całej LL, bo przecież wiadomo na jakim poziomie wykonują swoją pracę.

5

Po tym co zobaczyliśmy w niedzielę to bardziej bym tą Ligę Europy potencjalnie Barcelonie przypisywał :)

2

Panie Stopa nie omieszkam wymienić się poglądami po następnym błędzie sędziowskim na korzyść jednej z 2 wielkich firm LL. Pozdrawiam :)

0

Zadziwiające jak sympatycy Barcelony uaktywniają się po błędach sędziego na korzyść Realu, a gdy Barcelona dostanie sędziowski prezent to zazwyczaj temat jest tu omijany bądź przemilczany. Koniec końców na finiszu LL i tak suma błędów będzie wyrównana i wszyscy o tym dokładnie wiedzą. Tylko jak Real pierwszy w sezonie skorzystał z pomocy to trzeba ten temat wyczerpać do końca...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Zdziwiłbym się gdyby było inaczej :)

1

Duża ilość komentarzy tutaj o tym jak bardzo Madryt dupka boli. Otóż zapewniam was ze znakomita większość kibiców i sympatyków Realu nie zamieniłaby Garetha na Neymara. Kwoty całościowe jakie oba kluby wydały na tych piłkarzy (nie licząc pensji) są zbliżone do siebie. Nie sądzę że człowiek myślący i będący po lekturze wszystkich konferencji i różnych artykułów odnośnie transferu Neymara są w stanie uwierzyć że Barcelona wydała na niego niecałe 20 milionów. Neymar kosztował dużo poważniejsze pieniądze ale zdążył już pokazać na boisku i marketingowo ze był ich warty.
Co do transferu Andre Gomesa to kibice Barcy zamiast cieszyc się z przyjścia do klubu nowego zawodnika bardziej radują się ze Real go nie kupił. Ja jako sympatyk Realu tez się ciesze ze go nie kupili gdyż uważam zarówno Jamesa i Isco za dużo lepszych zawodników (juz o Modriciu i Kroosie nie wspominając )

3

Nie za bardzo rozumiem podniecanie się tym zagraniem Messiego. Oczywiście ośmieszył tu Silvę, ale było to na własnej połowie. Normalna sytuacja. Gorzej gdyby to zagranie nie wyszło i poszłaby z tego kontra. Pewnie inaczej byście pisali :)

0

Ja mam taką nadzieję, że będzie nie do ruszenia. Ale biorąc pod uwagę sytuację gdy nikt w Realu nie ma kontuzji to na 3 miejsca w środku chętni są Kroos, Modric, James, Isco, Lucas Silva, Illarra, Khedira. I wtedy Carlo ma ból głowy bo przecież tridente z przodu jest nietykalne. Po sezonie niestety Asier i Sami powinni odejść...

4

Widzicie panowie na przykładzie tego sezonu, że forma u najlepszych drużyn jest zmienna. Nie da się jej utrzymać na wysokim poziomie przez cały sezon. Za wczesnie na wyrokowanie czy Real jest w stanie wygrać LM. Racja, forma Królewskich nie powala, ale do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów jest jeszcze ponad miesiąc. Wróci Ramos i Modrić, Carlo będzie miał większe pole do popisu w środku pola i według mnie wróci dobra gra Realu.
Co do Isco, to jest to rzeczywiście diament. Niesamowicie się rozwinął pod skrzydłami Ancelottiego. W zasadzie nauczył się grać na nowej dla siebie pozycji. W tym wypadku przypomina mi się jak kibice Barcy psioczyli przed tym i poprzednim sezonem gdzie on będzie grał. A tymczasem on jest bardzo ważny w układance Carlo. Zgoda, napiszecie mi tu za chwilę, że głownie przez kontuzje innych graczy. Ale on gdy siedział na ławce potrafił zachować formę i gdy przyszła jego kolej umiał ją wykorzystać. Wróci Luka i myślę, że przez jakiś czas środek pola Realu będzie wyglądał Isco-Kroos-Modric. I to może być świetnie dopełniająca się pomoc. Plus dodam, że Isco to piłkarz, który za kadencj Ancelottiego rozegrał największą ilość spotkań ze wszystkich zawodników.

4

Mówimy o momencie, w którym sędzia nie uznał prawidłowego gola Benzemy tak?

0

0

Zgadzam się. Ja też bym karnego nie podyktował. Tutaj wkleiłem tylko oceny byłego sędziego które bodajże pojawiły się w Marce :)

6

No raczej nie o te:

1. Rafa Guerrero: 85 minuta. Isco trafił w piłkę i nie powinien zobaczyć drugiej żółtej kartki
2. Rafa Guerrero: 50 minuta. Weligton fauluje Bale'a w polu karnym. Penalti claro.
3. Rafa Guerrero: W 10 minucie Sergio Sánchez wyraźnie przetrzymywał Cristiano za koszulkę w polu karnym. Rzut karny.
4. Rafa Guerrero: 27 minuta. Ramos trzyma delikatnie Weligtona za koszulkę. Sergio wygrywa pozycję i nie ma powodu do podyktowania jedenastki.

0

Z innej beczki
Zna ktoś może jakiś dobry lokal do obejrzenia el Clasico w Warszawie? :)

0

Bilbao gra slabo od dwumeczu z Napoli. Zreszta sam Valverde to przyznal. To jest mniej wiecej taka sama sytuacja jak z RSSS w poprzednim sezonie

6

Jak Barca pyknela Bilbao to bylo tutaj wielkie zadowolenie ze wygrali z silna ekipa. Jak Real rozjechal Athletic to znaczy ze Baskowie to ogorki. Taka logika...

0

Messi w lidze ma 5 goli i 6 asyst

0

O hala dzieciach zazwyczaj wspominaja visca dzieci i odwrotnie :)

0

I jeszcze jedno. Jakby tworca tej ozywionej dyskusji napisal to lepiej symuluje Ronaldo czy Marcelo to bym sie usmiechnal i czytal komentarze dalej. Ale jak napisal kto najlepszy w La Liga i podal tylko 2 zawodnikow Realu to musialem zareagowac. Chociaz troche sie szanujmy :)

0

Panowie mili. O czym wy w ogole ze tak powiem fanzolicie? Kolega napisal jasno i wyraznie kto jest nsjlepszym nurkiem w La Liga. I podal Marcelo i CR. To tak samo jakbym ja to napisal i podal Neymara i Busquetsa. Zjedlibyscie mnie szybciej niz tutaj. Rozumiem ze bronicie swojego ale to nie ja pierwszy szukalem zaczepki. Napisalem tylko ze kibic Barcy piszacy o symulce pilkarzy innych druzyn jest niepowazny. Taka juz macie utarta renome. Pewnie od slynnego meczu z Chelsea.
Zacutujcie mi prosze fragment w ktorym bronie symulki Ronaldo i nie jest mi wstyd gdy to robi.
Casus Elche jest juz legendarny tutaj :)

0

Napisal kto to robi najlepiej w La Liga i podal 2 opcje. Oczywiscie 2 z Realu. I nie, nie jest mi wstyd. Ja nie zadaje takich durnych i szukajacych zaczepki pytan kiedy wiem ze w kazdej ekipie znajda sie aktorzy, a w niektorych nazbieraloby sie kilku. Dobrze wiemy o ktorych mowa. Dlatego nie zadna slepota tylko zdecydowany brak obiektywizmu. Zadajacemu takie pytanie powinno byc wstyd

0

To Twoje PS uczcilem minuta ciszy...Nie mowie ze pilkarze Realu sa swieci i nie symuluja ale wytykanie takich przypadkow przez kibica Barcelony nie wiem jak nazwac. Hipokryzja czy brak obiektywizmu?

2

To w takim razie gratuluje Barcelonie zwyciestwa nad potentatem ligi Granada 6 do 0 i strzelenia tyle samo goli co 2 madryckie ekipy. Na wszystkich 4 okladkach powinno to byc podkreslone

1

Az zaluje ze nie moge zgodzic sie z tak prawdziwym cule jak ty. Z Granada u siebie wygra kazdy z 3 z Sevilla i Villarreal na wyjezdzie niekoniecznie.

15

Natomiast wielce sprawiedliwe jest MD ktore napisalo ze Real wygral szczesliwie :)

3

Rzeczywiscie, przeciez madryckie ekipy graly z zespolami o identycznej klasie co ta jedna z Barcelony

1

Dobre, usmialem sie :)

0

W lidze bodajze 19

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?