Jack_Morales
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio?
0
Ja tak uważałem ale wcale nie wypisywałem tego na rm.pl. Tak samo jak uważam, że Argentyna nie ma czego szukać z Niemcami. I nie mówię tego bo nie chcę żeby Messi wygrał MŚ bo szczerze mówiąc jakbym miał do wyboru przed MŚ Argentynę czy Niemców to wolałbym Albicelestes.
Jako normalni i obiektywni kibice nie powiecie mi chyba że Argentyna gra wielką piłkę i z klasą awansowała do finału. Przecież tam wszystko zależy od Messiego. Wczoraj był niewidoczny i dlatego skończyło się na karnych. Jeżeli sytuacja powtórzy się z Niemcami to oczywiście nie będzie 7-1 ale raczej kontrolowane zwycięstwo naszych sąsiadów. Pozdrawiam obiektywnych :)
0
Mnie zawsze trochę śmieszy jak media podają że klub dogadał się z zawodnikiem zapominając o tym że najważniejsza i najtrudniejsza kwestia to dogadać się z klubem zawodnika :)
0
AS: Barcelona have agreed terms with both Marquinhos and Jeremy Mathieu but not deals with PSG and Valencia.
Tak wam podrzucę z Twittera :)
0
Pewnie lada moment skoro już przez chwilę na stronie Bracelony było :)
1
to nie oficjalna wiadomość tylko wiadomości BBC. Są one jednak bardzo wiarygodne.Transfer Alexisa jest tak samo pewny jak Suareza
0
Media hiszpańskie i angielskie podają rozbieżne informacje. W oficjalnej wiadomości mogliby podać cenę żeby nie było nic nie wnoszących spekulacji odnośnie ceny transferu jak w przypadku Garetha :)
0
No to widocznie ustosunkowałem się do zdania wyrwanego z kontekstu :)
0
Vertonghen niewątpliwie jest dobrym obrońcą. Nie jest to może klasa światowa ale solidny gracz. Mnie jednak zawsze jak go widze na boisku to przypomina mi się to spotkanie
PS. To były czasy :)
1
Mnie zawsze uczono, że prawdziwym okazaniem szacunku rywala jest ciągłe granie na 100% niezależnie od wyniku. Tekst Hummelsa o nie dobijaniu rywala może zaboleć Brazylijczyków.
0
Ten transfer jest już dopięty i według angielskich mediów wyniesie 75 milionów funtów. Nie wiem jaki jest teraz kurs funta ale pewnie jakieś 1,23-1,25 euro :)
0
Kupa kasy :)
0
Nie wiem czy widziałeś skład Legii. Jeżeli nie to sprawdź :) Z góry mówię że nikt im nie bronił wystawić lepszy zespół ale tym co wyszli prawie doprowadzili do karnych. Raczej chluby Zawiszy to nie przynosi :)
0
Manchester City will not sell Ivory Coast midfielder Yaya Touré despite claims that he wants to leave. (Source: Daily Mirror)
1
Dokładnie sytuacja ma wyglądać tak że Juve płaci 22 miliony euro natomiast Real będzie miał możliwość odkupienia Moraty za 33 melony. Ale nie oszukujmy się. Real znalazł jelenia który daje kupę kasy za zawodnika z wygasającym za rok kontraktem. Ponadto prawdopodobieństwo odkupu Moraty jest znikome. Ale także może być sytuacja jak z Negredo Soldado czy Matą, dlatego Real się ubezpieczył. Będę dumny z zarządu Realu jak sytuacja tak się skończy :)
0
Ale tez kwestia czy Bayernowi Navas jest potrzebny skoro mają genialnego Neuera
0
Nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony z tego transferu. To znaczy będę po oficjalnej wiadomości chociaż jak już niemieckie i hiszpańskie media są zgodne to to musi być prawda :)
Ale na waszym miejscu bym się tak nie martwił. Wszak macie także solidnego Rakiticia :)
0
Trochę mroczne to zdjęcie...
0
Otóż to :)
0
Na rm.pl ;)
0
Skoro nikogo nie prowokuję to dlaczego?
0
Heh widzę że bardzo inteligenty komentarz. Mógłbyś wskazać punkt w moim poście który by coś ujmował Barcelonie bądź jej otoczeniu?
3
A jeżeli ktoś chciałby poznać moje zdanie jako fana Realu to mnie jego słowa nie przeszkadzają. Wyraził swoje zdanie choć może trochę pod publiczkę. Teraz niech pokaże na boisku że jest wart gry w Barcelonie bo jak nie to myślę że Stoke go chętnie przyjmie :)
0
Teraz tu będzie pewnie niezła spinka po słowach tego młodziana.
2
Niewątpliwie gratuluję transferu Luisa. Ciekawy jestem jak się będzie spisywał. Jedno jest pewne Gran Derbi to będzie jeszcze większy kosmos.
W nadchodzącym sezonie myslę że ponownie sprawa mistrzostwa rozegra się pomiędzy bordowo-granatową Barceloną a całkowicie białym Madrytem (choć czasem pewnie też różowym) :P
1
Wszystkie światowe media są niespotykanie zgodne co do ceny transferu - 30 milionów funtów
I rzeczywiście po oficjalce Sancheza będzie oficjalka Suareza :)
0
Arsenal will pay 38M for Alexis Sanchez who will sign a 4 year deal (6M per year) [sport]
0
Szczerze to nie oglądałem wielu meczów Fiorentiny, natomiast obejrzałem wszystkie spotkania Kolumbii na MŚ i od razu mówię dla osób które stawiają go na prawej obronie: Nawet przy ofensywnej taktyce Barcy ten zawodnik nie będzie się nadawał na PO :) Natomiast na takiego wolnego elektrona jest perfekcyjny :)
0
To spekulacje prasy która mówi że może do czegoś takiego dojsć. Na chwilę obecną nic pewnego.
0
Rzeczywiscie tak moze byc z tymi dlugami. Zycze Liverpoolowi trafionych transferow i mistrzostwa. A i jeszcze zeby lali Chelsea w kazdym meczu bo londynskiego klubu mowiac krotko nie znosze
Mysle ze Liv bedzie potrzebowal jeszcze 9 tak jak Real. Zasegurowalbym Morate ale nawet ja jako kibic Realu nie wierze ze bd kiedys wielkim pilkarzem. To jest zawodnik idealny do np Villareal czy Valencii :) Tak czy siak wszystkiego dobrego!