0

Barcelona moze zdobyc 3 trofea w tym sezonie

1

0

Jakies 12,49€

0

Po to wlasnie zeby od czasu do czasu wziac udzial w takiej dyskusji. Obrazilem kogos lub Wasz klub? Chyba nie...A Ty jak masz takie komentarze wstawiac ktore nic nie wnosza to lepiej przybastuj bo szkoda Twojego czasu

0

Jezeli cos kiedys udowodnia Perezowi to bedziemy mogli podyskutowac. Na obecna chwile sa to tylko spekulacje nie poparte niczym konkretnym.

1

Malo mnie interesuje czy Perez jest w konflikcie z ASem czy nie. AS podal w swoich wypocinach jedynie wycinek ze sprawozdania finansowego ktore nie wiadomo czy jest prawdziwe. Florentino jasno sie wyrazil na Walnym Zgromadzeniu i dla mnie zamknal ten temat. Tak wybitny ekonomista jak Perez musi sobie zdawac sprawe z tego co robi, w dodatku gdy w planach sa kolejne inwestycje.
Aha i jeszcze jedno. Piszesz ze wiele sie mowi o poteznym dlugu Realu i machlojkach finansowych. Chcialem tylko przypomniec ze to Twoj klub ma sprawe w sadzie ze wzgledu na niejasnosci przy transferze Neymara. I tak wien jest to spisek i wszystko przez generala Franco...

1

Pozdrawiam osoby wierzace w to pierdolamento ASa o dlugu Realu :)

0

Rzeczywiscie jest sie czym chwalic :)

0

Ancelotti dalej powiedzial ze dotyczy to wszystkich silnych druzyn. Gazeta tego nie zacytowala wiec zdecydowales sie wbic szpileczke co?

0

A nie Pucharu Intertoto?

0

12 milionow euro pensji czyli United musza placic 24 melony plus 8 za wypozyczenie daje 32 miliony euro. Dodatkowo United sa zobowiazani do jego wykupu za rok. Dla mnie slaby biznez i ciesze sie ze Real w to nie wszedl ;)

0

Uważasz że 30 milionów za jeden sezon gracza 28 letniego i po ciężkiej kontuzji to dobry interes?

0

Musisz często stać jak masz takie informacje :P A tak na serio to ja zdecydowanie wolę obejrzeć równy i prawdopodobnie szybki mecz Basków z Szachtarem niż zlanie APOEL-u przez Barcelonę :)

0

Raczej katalońskie gazety nie są wiarygodnym żródłem informacji odnośnie Realu. Jednak o Reusie w Realu od przyszłego roku trąbi także El Confidencial. Ta gazeta jako jedna z pierwszych pisała o Kroosie i Chicharito w Madrycie, ale także przez całe okno wpychała Luiza Gustavo do Realu. Czekam na info o Reusie w Bildzie bo ta gazeta odnośnie niemieckich piłkarzy myli się rzadko :)

0

Rozumiem że gimbusem z fioletowej jest każdy kto nie oddał głosu na mecz Barcelony?
Gimnazjum mam dawno za sobą, a zagłosowałem na Monaco - Bayer i Bilbao - Szachtar :)

0

Zima nikt nie przyjdzie. W lato za rok dojdzie Reus. Taka mam przynajmniej nadzieje :)

0

Tak tylko ze prawdopodobnie Manchester jest zobligowany do wykupu po roku za kupe kasy. Tak lonoc powiedzial Mendes. Teraz wypozyczenie ze nie narazac sie na sankcje z FFP

0

Atleti raczej pewnie. Real i Barcelona oceniam na ten sam poziom trudnosci. Real jest w sredniej dyspozycji RSSS chyba tez ale na Anoeta zawsze ciezko. Podobnie z Barca na El Madrigal z tym ze Zolci wydaja sie byc w solidnej formie i Barcelona niezle zagrala z Elche

0

Ale rzeczywiscie sprawdzenie tego to w dzisiejszych czasach 15 sekund :p

0

Atleti - Eibar sobota 21
Villarreal - Barca niedziela 19
Sociedad - Real niedziela 21

0

Ja mam. Jako kibic Legii. W szczegolnosci za schowanie glow w piasek. Chodz naturalnie blad Legii niezaprzeczalny. Marze o Legia - Celtic w LE

0

Jak lubisz tracic kaske :p

0

Gwoli scislosci. Carlo dlugo przed oknem transferowym chcial jednego pomocnika. Pozniej Di Maria zakomunikowal ze w lecie bedzie chcial odejsc. Dlatego do Madrytu przyszedl pomocnik Kroos i zastepca Di Marii James. To sa slowa Ancelottiego z wczorajszej konferencji

0

Manquillo o ile sie nie myle jest na dwuletnim wypozyczeniu. I chyba nie ma tam pierwokupu. Ale glowy nie dam :)

0

Oczywiscie, dlatego wlasnie Cristiano najbardziej namawia Di Marie do pozostania :)

0

Zenujace te wasze odpowiedzi. Jak mieliscie tyle do napisania to po co sie meczyc? Chodzilo mi czy ktos zna jakas knajpke czy cos podobnego bo na wczasach jestem i moze znalazlaby sie alternatywa ogladania w pokoju. A typ jeden z drugim pisza o telewizorze....wszystko co moglo to opadlo ;p

0

Wie ktos moze gdzie obejrze Superpuchar Hiszpanii w Kolobrzegu?

2

Czemu tylko 3? Od razu moze 80...Panowie sie o Real nie martwia. Tam jest osoba od tego co to wszystko ladnie pouklada. Inicjaly CA

0

Reus nigdzie w tym okienku nie odejdzie. A juz na pewno nie do Atleti

1

Kazdy inny wynik niz zwyciestwo Ronaldo w tym plebiscycie bedzie niepowazny. James rzeczywiscie zdecydowanie na wyrost umieszczony w tej 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?