0

Gareth w momencie transferu mial 24 lata :)

0

No wlasnie zycze Liverpoolowi aby zrobili przemyslane transfery a nie takie jak wspominany tu dosc czesto Tottenham. Lambert na PL bedzie idealny Lallana bedzie swietny na kazdym froncie na ktorym beda grali The Reds. Wiem co mowie bo ogladalem kilkanascie meczow Southampton i zdecydowanie sie tam wybijal :) Co do Markovica to szczerze mowiac nie wiem bo widzialem go 2-3 razy jak Benfica grala w LE. Ale skoro mowa jest o 25 milionach to na pewno cos soba prezentuje. Jeszcze slyszalem ze z Lovrenem cos jest na rzeczy i z nim warto podpisac kontrakt. Tylko szkoda ze ten Southampton tak rozsprzedadza Lambert Lallana Lovren Schneiderlin Shaw trener Pochettino...

0

Ja akurat nie bo jestem kibicem Realu :) i z gory tak wiem ze mam swoja strone ale tutaj jest ciekawsza podkreslam NIEPROWOKUJACA dyskusja :)
co do Luisa to moze byc swietny transfer dla Barcy ale nie musi. To zalezy od wielu czynnikow. Nie chce mi sie teraz o nich rozpisywac bo nie jest to moj klub.
Natomiast gdybym byl fanem Liverpoolu to nie bylbym mocno zawiedziony strata Suareza. Dostaniecie za niego nie mniej niz osiem dyszek a to kupa kasy. Jeszcze jakby do skutku doszla transakcja sanchez + gotowka to byloby miod malina. Nie ukrywam ze w PL kibicuje L'poolowi :)

0

To jest akurat fakt ze brytyjskie gazety sa wiarygodne. Nie znam sie akurat na gazetach z Liverpoolu badz okolic lecz Sky Sports czy BBC Sports rzadko sie myla

1

No nie przesadzaj. Do tych 2 panow od dawna sie nikt nie zblizyl

0

Prosze powiedz ze to co napisales to jest zart albo inna ironia. Moze zglos swoja kandydature na ministra finansow? :p

0

Nie ma ludzi niezastąpionych. Rozumiem wasze rozgoryczenie, tym bardziej że wolelibyście aby odszedł Pedro. Kibice Realu mieli to samo po odjeściu Ozila. Okazało się że Madryt na takim oborcie spraw nie stracił. Tak samo może być z Barcą :)

0

Ani Barcelona ani Real nie miały szans na ściągnięcie Lewego gdyż ten najzwyczajniej w świecie z klapkami na oczach był od razu zdecydowany na Bayern. Głównie ze względu na 2 warianty albo bał się innej ligi albo po prostu uznał że nigdzie nie będzie miał lepiej niż w Niemczech. Ja mu życzę wszystkiego najlepszego. Jak będzie miał dobry start w Bayernie to będzie dobrze schody sie zaczną jak na początku sie zablokuje

0

Ja też z całym szacunkiem ale wątpię by Brazylia awansowała do finału bez wsparcia 2 zawodników którzy trzymali im grę :)
Animo Neymar :)

0

Dziekowac. Milo ze zauwazyles ze nie szukam zadnej spinki ;)

0

Mnie to jest szczerze wszystko jedno czy bylo to 91 czy 100 milionow. Tak jest podawane bo niektorzy mysla ze urazi to Cristiano a drudzy wlasnie uwazaja aby czasem Portugalczyka nie obrazic. A tak naprawde Ronaldo na tyle dojrzal ze takie rzeczy go nie ruszaja. Natomiast po tym sezonie wiem ze warto bylo na niego wydac taka sume i wiem tez ze Gareth po pretemporadzie bedaie znacznie grozniejszy. Zycze Barcelonie pociechy z Suareza. Nie mam co do tego transferu jednoznacznej opinii. Sie zobaczy co bedzie :)

0

Nie wiem po czym to wnosisz. Staram sie komentowac tu jak najbardziej obiektywnie i nikogo nie prowokowac. Zarowno na stronie Realu jak i Barcy sa osoby normalne ktore szukaja konstruktywnej dyskusji.
Nie mam zadnego bolu. Nawet sie ciesze ze beda bardziej emocjonujace derby. Napisalem ten komentarz z czystej ciekawosci postrzegania kwot transferow

1

Gratuluję transferu bo jest on niemal pewny w 99%. Mnie natomiast ciekawi którą cenę przyjmą kibice Barcelony gdyż hiszpańskie media mówią o kwocie pomiędzy 65-79 milionów euro natomiast media zagraniczne w tym te najbardziej wiarygodne typu Sky Sports L'equipe czy BBC mówią o kwocie 80-90 milionów euro. Interesuje mnie to tylko dlatego że zawsze na tej stronie gdy pojawiał się temat transferu Bale'a kibice brali pod uwagę kwotę 100 milionów euro podawaną przez media brytyjskie a nie kwotę 91 milionów podawaną przez Markę ASa i oficjalną telewizję Realu Madryt. Liczę na konsekwencję :)
PS. Mój post może nie mieć znaczenia gdy zostanie podana kwota transferu w oficjalnej wiadomości. W to jednak wątpię. Pozdrawiam :)

0

Gratulacje dla koszykarskich kibiców Barcelony :)

2

rowerowy czy pieszy? xD

2

Jemu chodziło o to że dodając do transakcji Sancheza koszt wynosi 50+piłkarz, a nie 80-90 milionów. Oczywiście nie ma tu żadnej oszczędności, wręcz kiepska ekonomia :P

0

Koke jest "lepszy" od Kroosa w tym że jest młodszy a przede wszystkim pochodzi z Hiszpanii. Ale faktem jest że Koke jest nie do wyciągnięcia za mniej niż klauzulę. Ponadto Kroos według mnie byłby idealnym wzmocnieniem Realu. Jednak w tej opinii obiektywny w 100% już nie jestem :P

0

Pomijając fakt, że nie spodziewam się w tym okienku transferu Suareza do jakiegokolwiek klubu to gdyby Liverpool rzeczywiście otrzymał ofertę za Luisa typy 45-50 milionów + Alexis to musiałby sie poważnie zastanowić. Dostaliby zawodnika solidnego, młodszego o rok, także o dobrych umiejętnościach technicznych i dodatkowo zastrzyk gotówki za którą spokojnie sprowadziliby ze 2-3 ciekawych zawodników typu Lallana czy Lovren ;)

0

"gracz woli Barcelonę niż Real Madryt z kilku powodów, m.in. ze względu na styl gry, który bardziej odpowiada jego preferencjom, a także na znajomość z Messim, z którym poznał się pewnego dnia na lotnisku"

Rozumiem, że to zapoznanie się na lotnisku jest tu podane jako żart-anegdota, bo to oczywiście jest żaden argument. Szanujmy się :)

0

i dobrze na tym wychodzi finansowo a sportowo coraz lepiej bo Perez się ogarnął :)

0

A powiedz mi czym się różnią osiągnięcia Bale'a od Suareza? Jedynie mistrzostwem i pucharem Holandii bo innych pierdołach typu gracz sezonu nie ma co pisać. Ponadto Walijczyk jest o 2 lata młodszy od Urusa.

0

Ani jeden ani drugi do Barcelony w tym okienku nie przyjdzie. :)

1

ja mam nadzieję że wyjdą z grupy, najlepiej kosztem Holandii

0

2-1 dałem, ale jestem pewien że Chorwaci tanio skóry nie sprzedadzą :)

0

Portugalii :)

0

Chyba mecz Anglia-Włochy miał byc o 3 w nocy, ale teraz patrzę i jest o północy, zatem rzeczywiście tylko Japonia-WKS tak późno :)

0

Kroosa jak najbardziej tak, ale nie sądzę żeby Floro połasił się na Suareza lub Lukaku. Luis raczej nie przyjdzie w tym okienku :)

0

Kroos'owi kończy się kontrakt po następnym sezonie zatem jest do wyciągnięcia za normalne pieniądze, tym bardziej że zbytnio nie kwapi się do podpisania nowej umowy z Bayernem. Przydałby się w Realu, gdyż przy 4-3-3 mógłby występować na każdej pozycji w formacji pomocy. Natomiast pisanie "gdzie Kroos do Rakiticia" jest co najmniej nie na miejscu, gdyż Toni jest 2 lata młodszy jest znacznie bardziej utytułowany :)

0

Jak można porównać Bale'a z Fabregasem? Ponadto nie zważając na bezsensowność tego porównania to jak można napisać że Cesc jest lepszy od Garetha?

2

Kolega wstawił normalny komentarz nie siejący żadnej napinki a Ty go atakujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?