0

Ja nie jestem od wyceniania przewinien. Zreszta Pepe za to zachowanie dostal dosc sporo meczow kary, nie pamietam dokladnie ile. Luis ugryzl po raz kolejny dlatego dostal taka sroga sankcje. Ja wiem ze moze moze to byc dziwne i tego oczywiscie nie pochwalam ale faul niga czy nawet reka jest zdecydowanie rozny od ugryzienia.

0

Mysle ze sprawiedliwa decyzja.

0

Masz bledne info. James kosztował Real 16 miliardów funtów.

0

Widze ze bardzo bys chcial tego transferu. Ja tez bym nie narzekal ale wolalbym chyba ze zostalo jak jest. Wedlug mnie szanse na zakup Falcao nie sa duze. Zreszta nie ma co gdybac. Pogadamy po zakonczeniu okna :)

0

Male szanse na Barcelone lub Real w Polsce w nastepnym roku. Teraz czas na inny klub typu Man Utd lub Juve

0

I co w zwiazku z tym? :p

0

Szczerze mowiac nie pamietam bo twitterze czytalem. Oczywiscie nie wykluczyl transferu, ale mowil ze Radamel dobrze czuje sie w Monaco i podoba mu sie tamtejszy projekt. Wypowiedz Carlo o braku checi do sprowadzenia jest jeszcze z USA z jednego z wywiadow. Ponadto prawa reka wlasciciela Monaco Wadim Wasilijew stwierdzil ze wielokrotnie rozmawial z wlodarzami Realu ale ani razu na temat Falcao.
Nie jestem w stanie wykluczyc transferu ale nie sadze zeby do niego doszlo. Jestem na tel dlatego nie za bardzo mam jak przytoczyc Ci linki.
PS. Real nie ma numeru dla Falcao heh :)
PS2. Polecam artykul na rm.pl o marionetkach Mendesa wpychajacych Falcao do Realu

0

Naciaganie dziennikarzy ASa...ojciec Falcao mowi ze wiele zalezy od Ancelottiego a on sie jasno wyrazil ze 9 nie potrzebuje

0

To dalem sie zlapac...ale jest jakis zapis czy tutaj wszyscy chca potraktowania "na chlopski rozum" jak nieprzymierzajac Legia obecnie :)

0

Ale dokladniej jak mozna :)

0

Moglby mi ktos napisac, bo jakos dokladnie nie sledze tematu Suareza, na jakiej podstawie mialaby zostac skrocona kara Luisa. Chodzi mi o jakis zapis prawny czy cos podobnego. I z gory zaznaczam ze nie jest to proba prowokacji.

0

BBC I Brytyjskie Sky Sports to bardzo wiarygodne zrodla. Kto wie czy nienajwiarygodniejsze :p

0

Powiadasz ze Kroos to drewno...takie samo jak Bale, ktory zareczam w tym sezonie nauczy wszystkich szacunku do jego osoby

0

1. Jako kibic Realu nie uwazam ze odejscie Angela bedzie oslabieniem Krolewskich gdyz kazdy patrzy na Di Marie przez pryzmat kwietniowych i majowych meczow oraz Clasico na Bernabeu. Nie odbieram mu absolutnie zaslug bo jestem mu bardzo wdzieczny za Decime i CdR ale odejscie wyjdzie obu stronom na dobre. Angel w ManUtd bedzie gral i mial duza szanse na mistrzostwo a Real nie bd musial wysluchiwac fochow pienieznych.
2. Inna sprawa jest wiarygodnosc Daily Express. Obok powyzszej informacji podali dzisiaj ze Real zaproponowal 12 milionow euro za Petra Cecha. Sami ocencie prawdopodobienstwo tej transakcji :)

0

Gdzies czytalem ze Chinczycy chca zrobic el clasico u siebie w ramach pretemporady. Ale wg mnie malo realne.

0

Nutka rzeczywiscie zacna :) Jako kibic Realu nie mam z tym zadnego problemu, trzeba miec dystans.
Aczkolwiek kibice Barcy niech tak za bardzo sie nie podniecaja...Visca Dzieci jest tak samo duzo co Hala Dzieci

0

Beda mieli lepszy sezon niz poprzedni i z pewnoscia wlacza sie do walki o mistrzostwo. Atak i pomoc maja solidna, a moze jeszcze Vidal przyjdzie. Wzmocnia obrone i beda mocni.

0

Niezbyt wyraźnie ale rzeczywiście ciężko w tej sytuacji bronić Pepe. Dzięki za wideo ;)
PS. Do Jooe. Kibic Barcelony piszący że Real ma swoich ludzi w FIFA jest co najmniej hipokrytą...

0

Poproszę o dowód wideo z zajścia między Pepe i Keitą (moment oplucia).

0

No według mnie nie i jeszcze długo nie :) Ale to tylko moja opinia

1

Bartra lepszy od Varane'a?

3

Można po polsku?

0

Dlatego napisalem lub :) Na falszywej jak juz to czesciej bedzie gral James jak juz. Isco da rade w srodku. Spokojnie Real bedzie mocny :)

0

Za Mourinho Real nie mial tak genialnego Modrica 2 skrzydlowych oferujacych rajdy+bomby z dystansu. Mial Ozila ktory jest wybitnym pilkarzem ale za rzadko ten swoj blysk pokazuje. Teraz na jego pozycje bede James i Isco (lub na pozycje Benzemy). Jak to zadziala to jestem spokojny. Ponadto sa jeszcze Kroos i Xabi ze swoimi dlugimi podaniami.

0

a najlepiej do Barcelony nie? :p

0

Real bedzie mial teraz wiele mozliwych formacji. Powroci pewnie Mourinhowe 4-2-3-1 tylko ze udoskonalone. W tym systemie bedzie miejsce i dla Isco i dla Jamesa kosztem Benzemy. Czesto bedzie tez 4-4-2 i 4-3-3. Nie martwcie sie. Carlo pouklada te puzzle tak jak trzeba. I kazdy bedzie zadowolony.

2

Beka z Pereza powiadasz? Ciekawe ciekawe :)

3

Te obawy kibicow Barcelony coraz bardziej mnie irytuja. Chlołak zagral w poprzednim sezonie ponad 3000 minut w Realu. W tym tez dostanie duzo swoich szans bo jest ogromnym talentem. Ancelotti jest inteligentnym trenerem i nie pozwoli zmarnowac sie mlodemu Hiszpanowi.
Zreszta nie ma co spekulowac bo zarowno Isco jak i jego ojciec a zarazem agent nigdzie sie nie wybieraja. Poluzujcie z tym troche :)

0

Raczej bym na to nie liczyl :p

0

Nie moglem sobie odmowic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?