Jack_Morales
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednej z najlepszych druzyn na swiecie :)
0
To troche jak Wawrzyniak ktory jest wolny ale za to slaby technicznie :p
0
di Maria odejdzie. Dobrze by bylo gdyby jeszcze Illarre wypozyczyli bo Khedira prawdopodobnie zostanie :)
0
Zaloz Twittera :)
0
25 milionow teraz. Cena moze wzrosnac o 4-5 melonow po wypelnieniu celow zapisanych w umowie
0
Dlatego ten znaczek zapytania postawiłem :P Na siłę chciałem wepchnąć kogoś z Serie A a zapomniałem o Bayernie i Borussii :P
Ale moment...przecież Juve ściągnęło Moratkę i dali mu "9" :P
0
Coś może w tym być. Ekonomicznie Perez jest gigantem. Nie boi się wyciągać wielkich sum za piłkarzy. W Madrycie zawsze ważny jest zapis w kontrakcie o procentowym podziale praw do wizerunku. Marketingowo transfer Jamesa z każdym dniem jest napędzany. Liczę na ten transfer i wierzę że sportowo Floro na tym wygra jak z Garethem.
Z niecierpliwością czekałem na start poprzedniego sezonu bo po transferach zapowiadał się wybornie. Ten natomiast ze wzmocnionymi Realem Barcą PSG Arsenalem Chelsea Juve(?) i wieloma innym światowymi ekipami zapowiada się kosmicznie :)
0
Ja na przykład śledzę Transfer News Central, Transfer Sources, AS i Markę po angielsku ( chociaż Wy chyba będziecie skłaniać się ku Mundo Deportivo i Sportowi). Ponadto Kręcidło przekazuje ciekawe info o Barcelonie
Natomiast jak kogoś ciekawi co w obozie Realu to polecam Lebiedzińskiego i Mateusza "Klatusa" Wojtylaka. Trzeba sobie poszukać co kto lubi. Wydaje mi się że warto :)
0
a najlepiej Barcy pierwszy sklad nie? :p
0
Osobom lubujacym sie w informacjach, spekulcjach czy ploteczkach ansferowych polecam Twittera. Krotkie i tresciwe info na kontach zajmujacymi sie transferami
0
Nic sie nie martw Real ma dlugi sezon. Nagra sie duzo. Zreszta nie rozumiem co ma znaczyc „znowu”. Spojrz sobie na liczbe wystepow Isco w poprzednim sezonie. Mial chwilowy zastoj i spadek formy. Takze zmiane pozycji. Ale gral sporo. Przyszlosc Isco jest zdecydowanie w Realu. I to na dlugie lata :)
0
Pomoc: Xabi Illarra Khedira Isco Modric Kroos
Atak: Jese Bale Ronaldo Benzema James
Tak to bedzie wygladalo moim zdaniem
0
No niestety Isco sie nigdzie nie wybiera :)
2
Ciesza Cie takie male rzeczy? ;)
0
Ale wczesniej nie moglem sie doczepic do braku obiektywizmu w artykulach (co innego w komentarzach pod artykulem, choc nie wszystkich) a tu nagle taki artykulik. Troche mnie zakoczyl. In minus niestety...
12
Jestem na Waszej stronie zarejestrowany od niedawna. Naprawde podziwiam tutejszych moderatorow bo robia doskonala prace. Jest tu tez wielu uzytkownikow nastawionych na dyskusje a nie na wyzwiska. Przeczytalem tu mnostwo trafionych artykulow. Ten natomiast to za przeproszeniem istne pierdolamento. Doprawdy nie wiem czy ma to sluzyc. Zarowno kibice Barcy jak o Realu odwiedzaja strony rywala. Takie slabiutkie merytorycznie pisemko prowadzi tylko i wylacznie do niepotrzebnej napinki. Co autor chce tym pokazac? Prawdziwy sezon sie jeszcze nie zaczal. Ja postrzegam ten artykul jako probe wytlumaczenia ewentualnej kleski Barcelony.
Porownanie Realu z Barcelona w kwestiach ekonomicznych jest zupelnie chorym pomyslem. Real kontraktujac gwiazdy zapisuje sobie prawo w kontrakcie do praw wizerunkowych. Barcelona tego nie robi. Oba kluby maja rozne osoby w zarzadach, nastawione na zupelnie inne cele. Takze przed nastepnym tego typu artykulem prosze sie zastanowic. Wszak okno transferowe konczy sie z koncem sierpnia.
PS.Uprzedzam popularne ostatnio zapytania. Nie mam zadnego bolu tylniej czesci ciala :) Pozdrawiam prawdziwych Cule
0
Dlaczego niektórzy są wielkimi literami?
0
Kiedyś już o tym pisałem. Jak chodziło o Bale'a to przyjęliście kwotę 100 milionów euro które podawały angielskie media a nie 91 milionów mediów hiszpańskich. Odnośnie Suareza:
-media angielskie 75 milionów funtów czyli mniej więcej 94 miliony euro
-media hiszpańskie 81 milionó euro
Komu wierzyć? :P
0
Szczerze pomimo zasług wolałbym chyba Ikera żeby odszedł. Trudna decyzja ale może się opłacić. Zresztą poczekajmy na jakieś oficjalki bo na razie sobie możemy jedynie spekulować. Wierzę w Carlo, że załatwi ten delikatny temat po swojemu - bezkonfliktowo :)
0
Akurat Navas niekoniecznie musi być zastępstwem Lopeza. Wcale bym się nie zdziwił jakby Iker skończył w jakimś Monaco
0
ABC i AS dodają swoje trzy grosze i to nie powołując się na siebie ani Markę więc coś może być na rzeczy.
0
hah ale zenada :p
3
Dowartosciowal Cie ten mialki komentarz?
1
Coż raczej ciężko znaleźć kogoś z kibiców Realu kto byłby z niego zadowolony. W tym oczywiście ja :) Asier to taka zachcianka Florentino. Jestem pewien że nie chciał powtórzyć błędu z Xabim Alonso którego nie wziął z RSSS i potem musiał o niego długo walczyć z Liverpoolem
Chłopak ewidentnie ulega presji bycia piłkarzem Realu. Jest słaby psychicznie, podczas meczu 80% podań z jego strony to podania do tyłu. Nie spełnił oczekiwań a ponadto ciężko się go będzie teraz pozbyć i przyznać do błędu.
Ponoć są kluby zainteresowane wypożyczeniem w tym głównie Porto. To byłaby chyba najlepsza opcja. Rok w Portugalii potem jeszcze jedna szansa w Madrycie. Jak wtedy nie podoła to trzeba się już będzie pożegnać definitywnie.
0
Klauzula Illarramendiego wynosiła 30 milionów. Aż tak się nie znam na ekonomii żeby wchodzić tu w głębszą polemikę. Skoro klub podał że zawodnik ich kosztował 32,2 to tak pewnie było. Inaczej Marca As lub w szczególności Sport lub MD napisałoby o tym. Klub po podaniu takiego komunikatu nie ma obowiązku wstawiania dokumentów w dodatku gdy chodzi o zawodnika nie oszukujmy się marginalnego, nie mającego zbyt dużej wartości marketingowej :)
0
To jest oficjalne i ostateczne stanowisko klubu. Chyba nie oczekujesz że przy każdym rozliczeniu Real będzie komunikował o zwrotach. Illarramendi kosztował 32,2 miliona euro, co oczywiście jest ceną przesadzoną
1
Niezłe bzdury :)
0
0
Nie spodziewałbym się w tym meczu karnych :P
0
Takie rowery są :)