Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymieniałem dziś tylnie klocki hamulcowe i zauważyłem, że zużyły się nie równomiernie. Mianowicie górna część klocka była całkowicie starta, natomiast dolna była jeszcze w dobrym stanie. Co może być tego przyczyną?
0
@Encore Efekt Modera
2
@agaFCB Czosnek, herbata z miodem i cytryną. Ważne tylko żebyś miód dodał jak herbata nieco ostygnie.
0
Czy Koeman dotrwa do El Clasico?
9
@Emhyr Nie pamiętasz, że gdyby nie obniżki pensji drużyny, to Barca nie mogłaby zarejestrować Depaya czy Aguero? A ty tu z Haalandem wyskakujesz xD.
2
Mecz o 22 w tygodniu, to niesmaczny żart.
4
Koeman widzę ma plan na szybkie 12 baniek.
1
@macio_944 Niech Koeman chociaż w 1/10 osiągnie, to co Zidane
1
Znając życie i tak Messi wycarruje
2
Kiedy pęknie 6 zł za litr benzynki? U mnie na najtańszej stacji 5,83 ziko A jeszcze tydzień temu było 5,71.
0
@takisobiektos I to jest właśnie największy problem fifaczy. Gdyby chociaż połowa graczy się opamiętała, to firma z Kanady na pewno by to odczuła i coś musieliby poprawić. Ale, że wychowali sobie takich kupców, to po huk mają się tam przemęczać. Dalej można grać w obecną część, ta nowsza będzie się różnić tylko cyferką.
21
Środowisko fifaczy, to jeden wielki rak. Będą non stop obrażać tę grę, że gówniana, że nie ma żadnych zmian, po czym gdy tylko zbliża się premiera, zamawiają jeszcze fife w pre-orderze xD. A EA tylko się śmieje i liczy hajs.
0
@Danny Gaucho Kiedy wracasz z jaskini?
37
Nie no Koeman to widzę potrafi zaszczepić w swoich zawodników coś od siebie. Mentalność przegranego. Mnie dziwi, to że dalej ten trener ma swoich fanboi na tej stronie.
1
@baartekk97 Ja bym tego nie nazwał optymizmem, tylko nie wiedzą o sytuacji w klubie. Barca stała, może nadal stoi nad bankructwem, więc taki transfer jest absolutnie niemożliwy.
3
@natanvip Kimmich i KDB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Abominacja Wymusza bycie ciągle chętnym na różne spotkania, imprezy itp.
12
@tomek8756 Lubię samotność, nie chcę każdego wolnego weekendu spędzać na zabawach ze znajomymi (w zasadzie to nawet impreza raz w miesiącu, to dla mnie dużo). To tak z grubsza chyba.
26
Wkurza mnie to, że będąc osobą introwertyczną, społeczeństwo wymusza na tobie bycie ekstrawertykiem.
1
@TheNekro94 To nie po bożemu
9
Kanał Sportowy wrócił?
I bardzo kurwczę dobrze!
4
@DonMatteo901 Nic tylko współczuć prawdziwym kobietom, które muszą konkurować w sporcie z facetami.
1
Brawo Camavinga, świetne wejście do drużyny.
0
Skriniar jaki kot. Świetny obrońca
1
@Janas11224 2.06 na Bayern też świetny kurs.
0
@Janiama I to są argumenty godne La Bamby
2
@Martwy Król Lew i Shrek > Toy Story
6
To w jaki sposób Lewy potrafi opanować piłkę, to poezja
0
Gdyby nie to, że Szczęsny gra Juventusie, to nie wierzę w to, że Sousa dalej by go wybierał zamiast Fabiańkiego. Nieszczęsny w każdym meczu odstawia jakiś cyrk.