Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale ta Benfica jest dobra. Świetni technicznie, wybiegani, silni. Mogą sporo namieszać.
4
Co Neuer wyjął :O
1
Mecz bardzo słaby. Słaba Barcelona + tragiczne Dynamo = kiepskie widowisko.
0
Ale ty Dynamo jest tragiczne w ofensywie. Wymienili chociaż raz 3 podania na połowie Barcelony?
0
Wolelibyście żeby Barca zajęła 3 miejsce w grupie, ale wygrała LE. Czy jednak wychodzi z drugiego miejsca, ale później oklep od City czy innego klubu z topu?
7
Czy tylko ja od miesiąca lub dwóch, niemalże codziennie dzwoni do mnie jakiś spam typu fotowoltaiki, ulgi od długów i innych badziewi? Już mnie to zaczęło mocno irytować.
0
@Transu96 Może starczyłoby na haracz dla Raioli.
0
@TheGoldenEleven 1.Lewandowski
2. Messi
3. Benzema
4. Jorginho
5. Ronaldo
0
A tak wgl, to co z Eriksenem? Wróci jeszcze do gry, czy już niestety nie?
0
Jak zarobić, a się nie narobić?
2
@Kurkmen Taka sama sytuacja co z Epsteinem.
1
Kusi mnie tak wysoki kurs na Valencie dziś. Nie ma Araujo, więc szansę są spore. Ajaj, co tu zrobić.
1
@DaPidejpi Zobacz Bożenko jak to jest, tylko co się wakacje zaczęły, a tu już święta zaraz
2
PiS z kolejnym sukcesem. Cena benzyny po 3.5 zł za pół litra.
0
@Roni/VEB Co polecasz w takim razie?
0
@FajfusLodowy No właśnie dużo moich znajomych kupiło telefony xiaomi i na poczatku wszystko pięknie ładnie, a po roku użytkowania telefon się nadawał do wyrzucenia.
0
Lepiej kupić flagowca Samsunga z 2019 za 2 tyś, czy aktualne Xiaomi za tę samą cenę?
0
@Sau_Ron Anglia pewnie nie jednemu kupon popsuła
0
@Mr8lack Gratulacje :)
4
No i kuponik wszedł. Dziękuję Polsko, Szwecjo i Andoro. Z 50 zł jest 322. Dawno nie obstawialem i jednak przy obstawianiu są nieco większe emocje podczas oglądania meczu. Zgarniamy bardzo ważne 3 pkt. I gitara :)
1
Ale obrona Częstochowy... Oby to utrzymali
7
@Roobo Ty no ja już miałem w imię walki z rasizmem najechać na biedronke, a tu taka lipa
0
@Nazio87 Nie oddaje się kury znoszącej złote jajka
2
@Nazio87 Wracaj do pracy i zarabiaj na moje 500+ i alimenty na brajanka.
0
Dokańczają za parę minut
0
@Danny Gaucho Kto jest najbliżej wyrównania?
1
Dograją dziś lub w innym terminie, czy walkower?
1
@Kapitan hawk Hahaha. Herb się należy.
0
Klich cudowna piłka. Brawo
0
Krycha... trza było z laczka pociągnąć