3

Ale ta Benfica jest dobra. Świetni technicznie, wybiegani, silni. Mogą sporo namieszać.

4

Co Neuer wyjął :O

1

Mecz bardzo słaby. Słaba Barcelona + tragiczne Dynamo = kiepskie widowisko.

0

Ale ty Dynamo jest tragiczne w ofensywie. Wymienili chociaż raz 3 podania na połowie Barcelony?

0

Wolelibyście żeby Barca zajęła 3 miejsce w grupie, ale wygrała LE. Czy jednak wychodzi z drugiego miejsca, ale później oklep od City czy innego klubu z topu?

7

Czy tylko ja od miesiąca lub dwóch, niemalże codziennie dzwoni do mnie jakiś spam typu fotowoltaiki, ulgi od długów i innych badziewi? Już mnie to zaczęło mocno irytować.

0

@Transu96 Może starczyłoby na haracz dla Raioli.

0

@TheGoldenEleven 1.Lewandowski
2. Messi
3. Benzema
4. Jorginho
5. Ronaldo

0

A tak wgl, to co z Eriksenem? Wróci jeszcze do gry, czy już niestety nie?

0

Jak zarobić, a się nie narobić?

2

@Kurkmen Taka sama sytuacja co z Epsteinem.

1

Kusi mnie tak wysoki kurs na Valencie dziś. Nie ma Araujo, więc szansę są spore. Ajaj, co tu zrobić.

1

@DaPidejpi Zobacz Bożenko jak to jest, tylko co się wakacje zaczęły, a tu już święta zaraz

2

PiS z kolejnym sukcesem. Cena benzyny po 3.5 zł za pół litra.

0

@Roni/VEB Co polecasz w takim razie?

0

@FajfusLodowy No właśnie dużo moich znajomych kupiło telefony xiaomi i na poczatku wszystko pięknie ładnie, a po roku użytkowania telefon się nadawał do wyrzucenia.

0

Lepiej kupić flagowca Samsunga z 2019 za 2 tyś, czy aktualne Xiaomi za tę samą cenę?

0

@Sau_Ron Anglia pewnie nie jednemu kupon popsuła

0

@Mr8lack Gratulacje :)

4

No i kuponik wszedł. Dziękuję Polsko, Szwecjo i Andoro. Z 50 zł jest 322. Dawno nie obstawialem i jednak przy obstawianiu są nieco większe emocje podczas oglądania meczu. Zgarniamy bardzo ważne 3 pkt. I gitara :)

1

Ale obrona Częstochowy... Oby to utrzymali

7

@Roobo Ty no ja już miałem w imię walki z rasizmem najechać na biedronke, a tu taka lipa

0

@Nazio87 Nie oddaje się kury znoszącej złote jajka

2

@Nazio87 Wracaj do pracy i zarabiaj na moje 500+ i alimenty na brajanka.

0

Dokańczają za parę minut

0

@Danny Gaucho Kto jest najbliżej wyrównania?

1

Dograją dziś lub w innym terminie, czy walkower?

1

@Kapitan hawk Hahaha. Herb się należy.

0

Klich cudowna piłka. Brawo

0

Krycha... trza było z laczka pociągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?