1

Zuber 4 asysta na Euro. Kapitalny wynik.

2

@IronSanHybrid Kimbappe lepszy

0

@Dari0G Na dodatek, trzeciego gola strzelił Torres, a asystę ma Torres.

2

Jak ludziom może smakować beza? No dla mnie to jest tak niedobre, a tylu ludziom to tak smakuje. 3x na nie dla bezy.

3

@Mathew16 Nie będzie takiego, bo heteroseksualne rodziny nie są prześladowane przez to, że są heteroseksualne.

5

@LeoMessi1994 Pieniądze szczęścia nie dają.

1

@pt9 Ah no tak, ludzie mający odmienne zdanie ode mnie niech idą do wora.

9

@MaTt_BarcaFan Bo nie daj Boże wygrałby Ronaldo XD

1

@A4ron Gdyby nie kibice, to Polska by nie wygrała Euro 2012. Ale na szczęście pykneliśmy Ukraińcow w finale.

0

@Encore No pewnie, że Ronaldo dłużej grał w Realu niż Suarez w Barcelonie. Aczkolwiek i tak te stwierdzenie jest idiotyczne.

1

@Encore Suarez 12, Ronaldo 18.

1

@EleanoR Jaguar

0

@eckov Nie, City wcale nie zepsuło rynku. Zobacz sobie ich bilans transferowy.

0

@Kamyk37 Ja od rana się strasznie czuje. Taki osłabiony, że masakra.

1

0

Najlepszy domowy sposób na gorączkę? Mam 38.6 i zdaje się ciągle rosnąć.

0

@dzefrej234 Francja. Grali z mocną Portugalią i Niemcami i mają 1 miejsce. Włochów póki co nie widzieliśmy z topową reprezentacją.

2

@Encore Heh, a jeszcze wcale nie tak dawno Guardiola mówił, że nie stać ich na Haalanda.

5

1/8 finału Euro powinna być losowana tak jak Liga Mistrzów.

3

@PiotrR Jagody albo borówki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Semedo? TOP.

5

@Adi123456789 Co? XD

0

@Striker Oj tak, też wielki wirtuoz.

0

Jakiego piłkarza najbardziej żałujecie, że nie oglądaliście w jego szczytowej formie? U mnie na miejscu pierwszym jest Zidane, na drugim Boski Diego.

0

@LeoMessi1994 I cyk jutro wylatuje kebab na ostro.

2

Benzema przeprasza Ronaldo że wyrównał XD

12

Renato Sanches, to chyba jest urodzony żeby grać na Euro.

0

Niemcy solidarnie z Polską

2

@Janiama A co pokazał Linetty oprócz tego gola. Dla mnie te euro zepsuł Krychowiak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?