Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zuber 4 asysta na Euro. Kapitalny wynik.
2
@IronSanHybrid Kimbappe lepszy
0
@Dari0G Na dodatek, trzeciego gola strzelił Torres, a asystę ma Torres.
2
Jak ludziom może smakować beza? No dla mnie to jest tak niedobre, a tylu ludziom to tak smakuje. 3x na nie dla bezy.
3
@Mathew16 Nie będzie takiego, bo heteroseksualne rodziny nie są prześladowane przez to, że są heteroseksualne.
5
@LeoMessi1994 Pieniądze szczęścia nie dają.
1
@pt9 Ah no tak, ludzie mający odmienne zdanie ode mnie niech idą do wora.
9
@MaTt_BarcaFan Bo nie daj Boże wygrałby Ronaldo XD
1
@A4ron Gdyby nie kibice, to Polska by nie wygrała Euro 2012. Ale na szczęście pykneliśmy Ukraińcow w finale.
0
@Encore No pewnie, że Ronaldo dłużej grał w Realu niż Suarez w Barcelonie. Aczkolwiek i tak te stwierdzenie jest idiotyczne.
1
@Encore Suarez 12, Ronaldo 18.
1
@EleanoR Jaguar
0
@eckov Nie, City wcale nie zepsuło rynku. Zobacz sobie ich bilans transferowy.
0
@Kamyk37 Ja od rana się strasznie czuje. Taki osłabiony, że masakra.
1
@NaFazieHitman @michal26 @clyde @Deviler Dziękuję bardzo.
0
Najlepszy domowy sposób na gorączkę? Mam 38.6 i zdaje się ciągle rosnąć.
0
@dzefrej234 Francja. Grali z mocną Portugalią i Niemcami i mają 1 miejsce. Włochów póki co nie widzieliśmy z topową reprezentacją.
2
@Encore Heh, a jeszcze wcale nie tak dawno Guardiola mówił, że nie stać ich na Haalanda.
5
1/8 finału Euro powinna być losowana tak jak Liga Mistrzów.
3
@PiotrR Jagody albo borówki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Semedo? TOP.
5
@Adi123456789 Co? XD
0
@Striker Oj tak, też wielki wirtuoz.
0
Jakiego piłkarza najbardziej żałujecie, że nie oglądaliście w jego szczytowej formie? U mnie na miejscu pierwszym jest Zidane, na drugim Boski Diego.
0
@LeoMessi1994 I cyk jutro wylatuje kebab na ostro.
2
Benzema przeprasza Ronaldo że wyrównał XD
12
Renato Sanches, to chyba jest urodzony żeby grać na Euro.
0
Niemcy solidarnie z Polską
2
@Janiama A co pokazał Linetty oprócz tego gola. Dla mnie te euro zepsuł Krychowiak.