1

@Koors A czy kogoś by zdziwiło, że po bramce na 2:0 dla Szwecji, totalnie przestalibyśmy walczyć o wszystko. Raczej każdy z nas, tak jak Szpakowski, już myślał że to koniec emocji, a jednak dużo nie zabrakło do wygrania.

2

Ehh gdyby były te 3 pkt ze Słowacją... Walczyli do końca i za to szacunek, ale niestety to wciąż za mało. Ale ta kadra nie ma dużej przyszłości. Lewy w słabej formie jest naszym najlepszym piłkarzem i nikt nie jest nawet blisko niego. Teraz jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

0

Szkoda. Nasza obrona to mem.

1

Jezu jaki ten Frankowski jest bezjajeczny. Ani szybki, ani dobry technicznie, ani silny. No po prostu nic.

1

@4drian0 Wystarczyło strzelać po 5 bramek i byłby awans. Prosta taktyka, nie wiem czemu tak nie zrobili

0

Kurde może jakimś fartem karnego dostaniemy, a jak to wykorzystamy to jeszcze może cudem się uda.

0

Jezu Krychowiak wgl się nie rozgląda, tylko wali na pałę

1

W której Krychowiak wylatuje z boiska

0

@Barca1992 Czekamy na rywala w finale

2

Aż dziwne, że Szpakowski nie reklamuje jakiegoś sklepu ze swoim hasłem OKAZJA!

5

Ale te 4 miejsce nie jest takie złe. Bardzo blisko podium.

0

My wejdziemy na ich połowę?

1

Burza w całej Polsce, w jednym momencie padł grzmot, rozgległo się narodowe "kurwa mać"

1

@tadzik447 Jeszcze fajniejsza jest ta jak sie daje herba :P

1

@masq Wszelakich oficjalek.

2

@AlicjaFCB Dziękuję za garść tej bezcennej informacji, ale mam to w dupie.

0

Czemu zimą najgorszy jest wiatr, a latem tego wiatru praktycznie nie czuć?

0

@Jacu327 O kurde ale tu się burza rozpętała o taki wpisik XD

5

Dziwi mnie czemu Laporta nie dopina transferu Messiego. Już jest praktycznie wolnym agentem, a myślę że sprawdził by się w Barcelonie, aby wspomóc Dembele.

2

@Bykunn @chosenone Niestety macie 100% racji.

23

@DonMatteo901 Mam wrażenie, że choćby nie wiem co odpierniczył pis, oni i tak będą mieć największe poparcie. To jest przerażające.

7

@DonAndrzejos Autostopem

2

Czy wypicie 4 piw co tydzień w weekend to już uzależnienie? Bo od jakichś dwóch miesięcy co tydzień w weekend strzelam sobie te 4 czy 5 piw. Kiedyś praktycznie wgl nie piłem. I się zastanawiam czy to już jest problem czy nie. Nie mam tak, że muszę wypić, bo bez tego miałbym zły humor czy coś. Pije sobie je tylko dla smaku. Ale jednak stało się to już regularne, choć w małej ilości.

5

@AmigoBlancos Ale ma wielką głowę.

1

@AmigoBlancos Nie ma szans, Kounde kosztuje minimum 50 baniek, a każdy grosz idzie na Mbappe. Poza tym jest Nacho i Militao.

0

@Janiama Fajnie jakby poszedł do Eredivisie. Może Ajax czy PSV nie, ale Vitesse, gdzie szkolił się Odegaard. Myślę, że to byłby ciekawy ruch.

3

Depay widzę zastosował niezłą taktykę na hajs. Kontrakt na dwa lata, wracają kibice, więc za rok kontrakt dwa razy większy.

2

Jóźwiak nerwowy strasznie. Oby zszedł, bo może być jak z Krychowiakiem.

1

Loew wygląda trochę jak Jurek spod sklepu.

5

Ale tu jest ból o Ronaldo jezu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?