Jacu327
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kroos dziś nie najlepiej, może nie jest do końca gotowy do gry po kontuzji.
0
Może w końcu się obudzą. Vamos vamos
0
Póki co to Tuchel znakomicie przeczytał Zidana.
0
No to będzie jazda
1
Courtois to obecnie top1 bramkarz i nie ma co z tym handlować
0
Vinicius dzisiaj ładuje brame z przewrotki jak Ronaldo z Juve
1
@IronSanHybrid Patrząc na ten sezon, kluczowym brakiem jest tylko Mendy. Lucasa też można podpiąć, ale wrócił już Carvajal, więc nie jest źle.
0
@IronSanHybrid Czemu patrząc na sucho Chelsea jest faworytem?
0
@viscajasiek @Gargamel patrz tu jest ich wioska
5
No to jeszcze dwie godzinki odbębnić, później szybki wypad do biedry po meczowy asortyment i można czekać do 21.
1
@draxidox Ale, że kobieta w ciążę musiała zajść żebyś jej odkurzacz kupił XD
0
@AmigoBlancos Któryś mecz z Atletico chyba
2
@koksik2700 Ty tak serio? PSG wydaje 400 baniek na Neymara i Mbappe i to niby nie przekracza ffp. City zamiast wyrzucenia z lm, dostaje karę pieniężną, bo byli niewinni XD. Ale już taki Trabzonspor został wyrzucony z europejskich rozgrywek. Ale oczywiście, dopóki tam ręka rękę myję, to nic nie zostanie udowodnione.
0
A słyszeliście o Justine Ruszczyk?
1
@Zoker Coś w tym jest. Choć raczej dotyczy to tylko La Ramblę.
12
Tymczasem UEFA planuje poluzować system FFP. Hmmm, ciekawe kto za tym stoi? Romantyzm wrócił.
0
Superliga nie wypaliła dzisiaj, ale za rok, dwa, czy nieco więcej wypali. Chyba, że Uefa w końcu się ogarnie (taaa). Ale impuls poszedł, że kluby bezczynnie stać nie będą.
9
Nie mogę się doczekać startu Superligi. Perez to ma łeb na karku. Nie dość, że ogarnia Real, to jeszcze pięknie pokazuje środkowy palec Uefie i Fifie, tworząc nowe rozgrywki piłkarskie. A śmiechu ile jak się czyta wypowiedzi Cerafina i innych z tej mafii. #muremzasuperligą
18
Ja chciałem tylko napisać, że Florentino Perez to szef wszystkich szefów.
4
@mextexperu Bo to Perez przewodzi całemu projektowi. On go zainicjował, to i jest najważniejsza osobą w tym projekcie.
0
@AmigoBlancos Dlatego wielkie kluby mają tak na prawdę w garści uefe. Superliga na pewno powstanie, tylko pytanie jak to będzie wyglądać.
0
@Mns21 Sam nie wiem, z jednej strony podoba mi się jak jest, ale nienawidzę Uefy, więc rywalizacja może być dobra.
0
@MaTt_BarcaFan No i zdecydowanie by miała więcej hajsu, bo to ma pomóc wielkim klubom.
1
To niezły start w Manchesterz.
Jednak spalony
0
Patrzonc na poziom nałuczania w polsce to nauczyciele powinni zarabiać max 1200 zł...
2
@JANEK777 Brakuje opcji na nikogo, bo nie jestem z Rzeszowa.
17
Zdjęcie załączone w linku jest w rzeczywistości czarno białe, jednak dzięki nałożeniu kolorowych pasków nasz mózg "koloruje" cały obraz.
https://zapodaj.net/ffa70e5af2a60.jpg.html
0
@PawkoFCB @Barca1992 @Mario96w @Szicek10 @Commando @Cvzx Czyli minimum to trzy dni?
1
Ile dni bana dostaje normalny użytkownik za wyzywanie i używanie wulgaryzmów?
4
Eder Militao najwiekszym wygranym kontuzji Ramosa i nieobecności Varane przez koronawirusa.