0

Kroos dziś nie najlepiej, może nie jest do końca gotowy do gry po kontuzji.

0

Może w końcu się obudzą. Vamos vamos

0

Póki co to Tuchel znakomicie przeczytał Zidana.

0

No to będzie jazda

1

Courtois to obecnie top1 bramkarz i nie ma co z tym handlować

0

Vinicius dzisiaj ładuje brame z przewrotki jak Ronaldo z Juve

1

@IronSanHybrid Patrząc na ten sezon, kluczowym brakiem jest tylko Mendy. Lucasa też można podpiąć, ale wrócił już Carvajal, więc nie jest źle.

0

@IronSanHybrid Czemu patrząc na sucho Chelsea jest faworytem?

0

@viscajasiek @Gargamel patrz tu jest ich wioska

5

No to jeszcze dwie godzinki odbębnić, później szybki wypad do biedry po meczowy asortyment i można czekać do 21.

1

@draxidox Ale, że kobieta w ciążę musiała zajść żebyś jej odkurzacz kupił XD

0

@AmigoBlancos Któryś mecz z Atletico chyba

2

@koksik2700 Ty tak serio? PSG wydaje 400 baniek na Neymara i Mbappe i to niby nie przekracza ffp. City zamiast wyrzucenia z lm, dostaje karę pieniężną, bo byli niewinni XD. Ale już taki Trabzonspor został wyrzucony z europejskich rozgrywek. Ale oczywiście, dopóki tam ręka rękę myję, to nic nie zostanie udowodnione.

0

A słyszeliście o Justine Ruszczyk?

1

@Zoker Coś w tym jest. Choć raczej dotyczy to tylko La Ramblę.

12

Tymczasem UEFA planuje poluzować system FFP. Hmmm, ciekawe kto za tym stoi? Romantyzm wrócił.

0

Superliga nie wypaliła dzisiaj, ale za rok, dwa, czy nieco więcej wypali. Chyba, że Uefa w końcu się ogarnie (taaa). Ale impuls poszedł, że kluby bezczynnie stać nie będą.

9

Nie mogę się doczekać startu Superligi. Perez to ma łeb na karku. Nie dość, że ogarnia Real, to jeszcze pięknie pokazuje środkowy palec Uefie i Fifie, tworząc nowe rozgrywki piłkarskie. A śmiechu ile jak się czyta wypowiedzi Cerafina i innych z tej mafii. #muremzasuperligą

18

Ja chciałem tylko napisać, że Florentino Perez to szef wszystkich szefów.

4

@mextexperu Bo to Perez przewodzi całemu projektowi. On go zainicjował, to i jest najważniejsza osobą w tym projekcie.

0

@AmigoBlancos Dlatego wielkie kluby mają tak na prawdę w garści uefe. Superliga na pewno powstanie, tylko pytanie jak to będzie wyglądać.

0

@Mns21 Sam nie wiem, z jednej strony podoba mi się jak jest, ale nienawidzę Uefy, więc rywalizacja może być dobra.

0

@MaTt_BarcaFan No i zdecydowanie by miała więcej hajsu, bo to ma pomóc wielkim klubom.

1

To niezły start w Manchesterz.
Jednak spalony

0

Patrzonc na poziom nałuczania w polsce to nauczyciele powinni zarabiać max 1200 zł...

2

@JANEK777 Brakuje opcji na nikogo, bo nie jestem z Rzeszowa.

17

Zdjęcie załączone w linku jest w rzeczywistości czarno białe, jednak dzięki nałożeniu kolorowych pasków nasz mózg "koloruje" cały obraz.
https://zapodaj.net/ffa70e5af2a60.jpg.html

0

@PawkoFCB @Barca1992 @Mario96w @Szicek10 @Commando @Cvzx Czyli minimum to trzy dni?

1

Ile dni bana dostaje normalny użytkownik za wyzywanie i używanie wulgaryzmów?

4

Eder Militao najwiekszym wygranym kontuzji Ramosa i nieobecności Varane przez koronawirusa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?