0

io io... nieracjonalna wypowiedz :P a nawet jesli bedzie tak jak mowisz to po co ten artykol. To tak jakbysmy powiedzieli ze Kuszczak czy Dudek sa super bo wygrali LM.

0

Bosque mowi to co musi, jest profesjonalista. Wystarczy wyczytac pomiedzy wierszami...

Valdes na mundial ? slaby zart, jezeli nie osmieszenie kibicow barcy, apropo Reiny to widzialbym go (kolejnego wychowanka) w bramce barcy gdyz przewyzsza Valdesa o klase jezeli nie dwie.

Pedro - ile on zagral meczy ? w porywach 12 - czy 14 nie pamietam. I juz ze wygryzie Torresa ? czy Ville ? lubie barce, ale lubie tez logike wiec cynicznie sie zasmieje ha ha ha ha ! :D

Czekam na racjonalne wypowiedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?