Jakchcesz
Dołączył/a: styczeń 2019
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziś bramki strzelone jakimś słabym ekipom już nie mają znaczenia, gol to gol nieważne komu
4
@BojanKriKicz chodzi mi bardziej o granie kozaka.
9
Robert Lewandowski ma kontrakt z Bayernem do 30 czerwca 2023 roku i wypełni go.
Pamiętacie ten klasyk?
5
No ładnie wczoraj Leo strzelił tej Austrii
7
Fanboje Ronaldo to jest inny wymiar gęstości xD Paczul miał rację, że to najgorsi z najgorszych fanatyków do dyskusji.
Chłop wziął pod uwagę mniej meczów niż Messi ma Złotych Piłek i na podstawie tego wyśmiał stwierdzenie, że Leo jest najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu.
1
Julian Alvarez *w końcu otwarcie mówi, że chce transferu z klubu*
Perez który sobie przypomniał co proponował Atletico:
https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/monkey-puppet-meme-template-full-675f0669.webp
3
@Popitek12 zostało ci tylko to marne 3500 tysięcy miesięcznie wypłaty
5
Czyli klamka zapadła, nie zobaczymy Alvareza w koszulce Atletico w przyszłym sezonie, ale news o 23:00 w poniedziałek xd
33
Urodziłem się za późno żeby być rycerzem i za wcześnie żeby mieć latający samochód i miecz świetlny. Ale urodziłem się w sam raz żeby oglądać piłkę nożną w wykonaniu Leo Messiego.
Nie żałuję ani trochę.
2
Fajnie, że Messi który jest na piłkarskiej emeryturze, jest w walce o gracza turnieju i najlepszego strzelca Mundialu.
Ale mógłby już dać szanse komuś innemu się wykazać.
5
U mnie nie pada deszcz jak coś
8
Panowie pytanie do was, który outfit wybrać na dzisiejszą randkę?
Myślałem o t-shircie z pitbullem z napisem "Bandycki styl życia"
Proszę tylko o poważne porady.
12
Oo proszę, 9:40 i pykło mi już 45 000 tysięcy kroków licząc od lutego.
A wy jak tam nieroby? Co kac męczy?! Haha
2
@Kinginiesta @MessiForeverTheBest @Safrani wy wszyscy macie rację, ja nie wiem jak wy to robicie panowie
14
Pogoda taka naprawdę ciepła, w zasadzie w ogóle nie jest zimno. No i na plusie temperatura więc np. Śnieg nie spadnie.
7
@Agrafka to najdłuższe zdanie jakie przeczytałem w życiu na jednym wdechu
3
Dzisiaj @Popitek12 zapytał się mnie czy mam mu pożyczyć 10 000 pln, ja mówię że mam a on, że nie potrzebuje bo ma więcej
29
Ten mundial jest naprawdę dziwny. Mecze rozgrywane w nocy albo mega wczesnym rankiem, niespodziewane remisy czołowych Europejskich drużyn z totalnie słabymi ekipami, ogromna liczby meczów i drużyn a i tak Real Madryt pozostaje najobrzydliwszym klubem w historii.
1
@Danny Gaucho jakim cudem knypas nawet nie 170cm tyle główek nastrzelał? xd
20
Dokładnie tak wyobrażam sobie "pracę" tego chłopa z afery KO xD
19
ale mu się pomyliło, pół bańki. Taka tam lekka korekta xD
2
@Rastafarnianin oo widzisz @Zoker jakis czas temu pisałeś o Wiedźminie 3, że nie grałeś itd. to teraz masz promke, że za 3 paczki czipsów se możesz ograć
7
@macio_944 widzisz Ty napisałeś że Cie ubiegliśmy a taki @majkiii ma to w pompie i i tak napisał ten żart xD
13
@Popitek12 ta, najgorsza była ta o wyspie i Trumpie
1
@Criss18Barca tak, bo jakby była ładniejsza pogoda to już w ogóle ceny x5 by były u tej Januszerii xD
9
Oby w gta VI dało się siurać, ale może nie być widać siuraka, to nie problem
3
@Filipem tak, codziennie rano przed pracą jak biorę nóż do ręki żeby zrobić sobie kanapki to gram w mini ruletke.
0
@clyde no ta, jak coś to bądź w pogotowiu to Cię wezwę na trudne bossy i zobaczymy jakiego masz skilla xD
0
@clyde nie no, na GTA VI to na bank już kupię konsole, nie wytrzymałbym tego roku czy ilu tam do wersji PC :D
3
@macio_944 zupełnie niepodobne do Wiedźmina 4