2

Dziś bramki strzelone jakimś słabym ekipom już nie mają znaczenia, gol to gol nieważne komu

4

@BojanKriKicz chodzi mi bardziej o granie kozaka.

9

Robert Lewandowski ma kontrakt z Bayernem do 30 czerwca 2023 roku i wypełni go.

Pamiętacie ten klasyk?

5

No ładnie wczoraj Leo strzelił tej Austrii

7

Fanboje Ronaldo to jest inny wymiar gęstości xD Paczul miał rację, że to najgorsi z najgorszych fanatyków do dyskusji.
Chłop wziął pod uwagę mniej meczów niż Messi ma Złotych Piłek i na podstawie tego wyśmiał stwierdzenie, że Leo jest najlepszym zawodnikiem w historii tego sportu.

1

Julian Alvarez *w końcu otwarcie mówi, że chce transferu z klubu*

Perez który sobie przypomniał co proponował Atletico:

https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/monkey-puppet-meme-template-full-675f0669.webp

3

@Popitek12 zostało ci tylko to marne 3500 tysięcy miesięcznie wypłaty

5

Czyli klamka zapadła, nie zobaczymy Alvareza w koszulce Atletico w przyszłym sezonie, ale news o 23:00 w poniedziałek xd

33

Urodziłem się za późno żeby być rycerzem i za wcześnie żeby mieć latający samochód i miecz świetlny. Ale urodziłem się w sam raz żeby oglądać piłkę nożną w wykonaniu Leo Messiego.
Nie żałuję ani trochę.

2

Fajnie, że Messi który jest na piłkarskiej emeryturze, jest w walce o gracza turnieju i najlepszego strzelca Mundialu.
Ale mógłby już dać szanse komuś innemu się wykazać.

5

U mnie nie pada deszcz jak coś

8

Panowie pytanie do was, który outfit wybrać na dzisiejszą randkę?

Myślałem o t-shircie z pitbullem z napisem "Bandycki styl życia"

Proszę tylko o poważne porady.

12

Oo proszę, 9:40 i pykło mi już 45 000 tysięcy kroków licząc od lutego.
A wy jak tam nieroby? Co kac męczy?! Haha

2

@Kinginiesta @MessiForeverTheBest @Safrani wy wszyscy macie rację, ja nie wiem jak wy to robicie panowie

14

Pogoda taka naprawdę ciepła, w zasadzie w ogóle nie jest zimno. No i na plusie temperatura więc np. Śnieg nie spadnie.

7

@Agrafka to najdłuższe zdanie jakie przeczytałem w życiu na jednym wdechu

3

Dzisiaj @Popitek12 zapytał się mnie czy mam mu pożyczyć 10 000 pln, ja mówię że mam a on, że nie potrzebuje bo ma więcej

29

Ten mundial jest naprawdę dziwny. Mecze rozgrywane w nocy albo mega wczesnym rankiem, niespodziewane remisy czołowych Europejskich drużyn z totalnie słabymi ekipami, ogromna liczby meczów i drużyn a i tak Real Madryt pozostaje najobrzydliwszym klubem w historii.

1

@Danny Gaucho jakim cudem knypas nawet nie 170cm tyle główek nastrzelał? xd

20

Dokładnie tak wyobrażam sobie "pracę" tego chłopa z afery KO xD

19

ale mu się pomyliło, pół bańki. Taka tam lekka korekta xD

2

@Rastafarnianin oo widzisz @Zoker jakis czas temu pisałeś o Wiedźminie 3, że nie grałeś itd. to teraz masz promke, że za 3 paczki czipsów se możesz ograć

7

@macio_944 widzisz Ty napisałeś że Cie ubiegliśmy a taki @majkiii ma to w pompie i i tak napisał ten żart xD

13

@Popitek12 ta, najgorsza była ta o wyspie i Trumpie

1

@Criss18Barca tak, bo jakby była ładniejsza pogoda to już w ogóle ceny x5 by były u tej Januszerii xD

9

Oby w gta VI dało się siurać, ale może nie być widać siuraka, to nie problem

3

@Filipem tak, codziennie rano przed pracą jak biorę nóż do ręki żeby zrobić sobie kanapki to gram w mini ruletke.

0

@clyde no ta, jak coś to bądź w pogotowiu to Cię wezwę na trudne bossy i zobaczymy jakiego masz skilla xD

0

@clyde nie no, na GTA VI to na bank już kupię konsole, nie wytrzymałbym tego roku czy ilu tam do wersji PC :D

3

@macio_944 zupełnie niepodobne do Wiedźmina 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?