0

Mustafi, Chamberlein, zaraz Alexis. Wróżę dobrą przyszłość arsenalowi...

1

To może kolejny Zbigniew stonoga :)

0

A w Hiszpanii klimat podobny do Brazylii. To grypka na dobre przejdzie

6

To juz pewne Everton będzie wyżej niż arsenal.

3

Jak figo, to może też pewien brazylijski skrzydłowy z tatusiem wpadnie

4

Lepiej gdyby verma tam polecial :/

1

Lepszy rydz niż nic :)

2

1-0 Polska do boju :)

1

Pablo escobar :)

7

Kurde prawie nikogo nie kojarzę z siatki. W 2010r. Całą kadrę znałem

2

Bo w TVP Rydzyk jest Mesjaszem

7

Pewnie z 80 tyś. widzów :)

1

Dla mnie też Chelsea to najgorszy klub w BPL na równi z City

0

Tylko ze nie będzie czegoś takiego bo Abdul nie jest głupi

2

Jakie zespoły prócz Barcy lubicie?
Ja Juventus, United, Ajax i Borussie

0

Pomusz to ja Ci mogę w ortografii

0

Na prawym skrzydle, a Messi na ŚPO

0

Tylko że kloop z niczego nie zrobi klubu na miarę chociaż z top 15 na świecie

0

Tak że ich nie będzie.

0

Może szybcy i wściekli, Sherlock Holmes i upiorna panna, może jakiś Bond.

1

Liverpool... No poprostu klub potęga. Teraz 1 raz od kilku lat cudem dostał się do Lm. Couthinho byłby nienormalny gdyby został w liverpoolo

0

Jaki typ filmu?

1

Arsenal zamiast o 4 miejsce będzie się bił o 14...

0

Może dlatego bo nie będzie niczego końca?
No chyba ze koniec naszego zarządu.....

0

Swansey chce wypożyczyć Renato Sanchesa

0

Na następcę Suareza najlepszy byłby Griezmann lub Jesus (do Di Maria jak ulał pasuje xd)

2

Po transferze Neymaritto nie ma co przejmować się FFP

0

Jak dobrze ze nie jestem kibicem arsenalu :)

0

To samo pisaliśmy w czerwcu

0

W sumie cieszmy się ze nie jesteśmy kibicami arsenalu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?