Jakub1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mustafi, Chamberlein, zaraz Alexis. Wróżę dobrą przyszłość arsenalowi...
1
To może kolejny Zbigniew stonoga :)
0
A w Hiszpanii klimat podobny do Brazylii. To grypka na dobre przejdzie
6
To juz pewne Everton będzie wyżej niż arsenal.
3
Jak figo, to może też pewien brazylijski skrzydłowy z tatusiem wpadnie
4
Lepiej gdyby verma tam polecial :/
1
Lepszy rydz niż nic :)
2
1-0 Polska do boju :)
1
Pablo escobar :)
7
Kurde prawie nikogo nie kojarzę z siatki. W 2010r. Całą kadrę znałem
2
Bo w TVP Rydzyk jest Mesjaszem
7
Pewnie z 80 tyś. widzów :)
1
Dla mnie też Chelsea to najgorszy klub w BPL na równi z City
0
Tylko ze nie będzie czegoś takiego bo Abdul nie jest głupi
2
Jakie zespoły prócz Barcy lubicie?
Ja Juventus, United, Ajax i Borussie
0
Pomusz to ja Ci mogę w ortografii
0
Na prawym skrzydle, a Messi na ŚPO
0
Tylko że kloop z niczego nie zrobi klubu na miarę chociaż z top 15 na świecie
0
Tak że ich nie będzie.
0
Może szybcy i wściekli, Sherlock Holmes i upiorna panna, może jakiś Bond.
1
Liverpool... No poprostu klub potęga. Teraz 1 raz od kilku lat cudem dostał się do Lm. Couthinho byłby nienormalny gdyby został w liverpoolo
0
Jaki typ filmu?
1
Arsenal zamiast o 4 miejsce będzie się bił o 14...
0
Może dlatego bo nie będzie niczego końca?
No chyba ze koniec naszego zarządu.....
0
Swansey chce wypożyczyć Renato Sanchesa
0
Na następcę Suareza najlepszy byłby Griezmann lub Jesus (do Di Maria jak ulał pasuje xd)
2
Po transferze Neymaritto nie ma co przejmować się FFP
0
Jak dobrze ze nie jestem kibicem arsenalu :)
0
To samo pisaliśmy w czerwcu
0
W sumie cieszmy się ze nie jesteśmy kibicami arsenalu :)