1

Z ostatniej chwili: NIE ŻYJĄ 2 OSOBY PO ZAMACHU W BARCELONIE

0

A jak radzi sobie barca kobiet?

1

To okno wygląda tak:
Zakończenie sezonu: - Na pewno kupimy Marco z Psg, bellerina ,Sancheza,Couthinho. Sprzedamy nie potrzebnych graczy ZDOBĘDZIEMY 3 KORONĘ.
1 lipiec- Negocjujemy to już kwestia godzin
6 lipiec- Semedo przychodzi no.. może.. nie Bellerin ale jednak i upada transfer Very
15 lipiec- Rodzi się plotka o przyjściu Neymara do psg i wszyscy na to ze "Neymar kocha Barcelonę i nie odejdsię"
18 lipiec- zarząd boi się Odejścia Neymara więc zamiast Weroniki chcą wyciągnąć od żółtych Pauline bo jest kolega Neymara z gimnazjum i zarząd nie widzi innego zastępstwa dla Werki
Koniec lipca - Neymar odszedł... Mamy Deulofeu nikt nam nie zagrozi
5 sierpień- Transfer Cou i dembele jest kwestią godzin. TRWA PODNIETA 11 LATKOW!!!
10 sierpień- Paulina przychodzi za 40mln Ale Dembele nie prprzychodzi na trening transfer kwestią kilku godzin
18sierpień- Paulina zaprezentowana. Cou i dembele jak nie bylo tak nie ma. Chociaż REAL NAS ZDEMOLOWAL Bartek uśmiechnięty jak zawsze bo zarobi pieniążki od żółtych.... znaczy wzmocnil zespół

0

Przecież podpisanie kontraktu Messiego to kwestia kilku godzin.

0

No i ku*wa zajebiście!!! I co jeszcze?!

0

W całym życiu wynegocjowalem więcej niż obecny zarząd

0

Szkoda że nie z 69

12

W to okienko ciągle mi się wydaje że jestem pod wpływem

0

Dobrze prawi! Polać mu!

0

W Chinach to może być taki kozak, ale to Europa.....
Kiedyś z ciekawości obejrzałem mecz ligi chińskiej poziom na równi z 1 ligą Polską

0

Kupujemy starego beznadziejnego Paulinho a sprzedajemy młodego zdolnego sampera zajebiscie

0

Podbijemy świat nasza pomocą Paulinho-Gomes-Rakitic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wow drewno z puszczy bialowieskiej poleciało aż do Barcelony

0

Da ktoś linka do meczu na necie?

2

Przecież Paulinho jedzie na real niczym Sobieski na Turków pod Wiedniem

0

Nie zapominajmy o rzemieślniku lewego skrzydła ARDZIE TURANIE.

6

Wow nasza pomoc jest teraz genialna. Paulinho, Gomes, Arda CZEGO CHCIEC WIĘCEJ!!!!

1

Pep wroc bez ciebie nie ma Barcelony

4

Chcielismy brazylijskiego pomocnika to mamy. tylko nie tego co trzeba

0

L- Leo
S- Suarez
D- Dembele

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Tak trochę nie na temat się zapytam. Na jakim kanale będzie można obejrzec Superpuchar?

0

Jest Vermalen to kupmy Reusa i Wilshera

0

Można grać z ter stegenem w pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ten artykuł to zart prawda?

0

4-0 Suarez (15znaków)

0

Daj linka od tego koma

0

Po co nam Dybala za 120 mln skoro mamy napastnika. Dembele nie jest wcale drogi jak popatrzmy na jego umiejętności, wiek i jest już ograny.

0

FIFA to nie zycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?