Jakub1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z ostatniej chwili: NIE ŻYJĄ 2 OSOBY PO ZAMACHU W BARCELONIE
0
A jak radzi sobie barca kobiet?
1
To okno wygląda tak:
Zakończenie sezonu: - Na pewno kupimy Marco z Psg, bellerina ,Sancheza,Couthinho. Sprzedamy nie potrzebnych graczy ZDOBĘDZIEMY 3 KORONĘ.
1 lipiec- Negocjujemy to już kwestia godzin
6 lipiec- Semedo przychodzi no.. może.. nie Bellerin ale jednak i upada transfer Very
15 lipiec- Rodzi się plotka o przyjściu Neymara do psg i wszyscy na to ze "Neymar kocha Barcelonę i nie odejdsię"
18 lipiec- zarząd boi się Odejścia Neymara więc zamiast Weroniki chcą wyciągnąć od żółtych Pauline bo jest kolega Neymara z gimnazjum i zarząd nie widzi innego zastępstwa dla Werki
Koniec lipca - Neymar odszedł... Mamy Deulofeu nikt nam nie zagrozi
5 sierpień- Transfer Cou i dembele jest kwestią godzin. TRWA PODNIETA 11 LATKOW!!!
10 sierpień- Paulina przychodzi za 40mln Ale Dembele nie prprzychodzi na trening transfer kwestią kilku godzin
18sierpień- Paulina zaprezentowana. Cou i dembele jak nie bylo tak nie ma. Chociaż REAL NAS ZDEMOLOWAL Bartek uśmiechnięty jak zawsze bo zarobi pieniążki od żółtych.... znaczy wzmocnil zespół
0
Przecież podpisanie kontraktu Messiego to kwestia kilku godzin.
0
No i ku*wa zajebiście!!! I co jeszcze?!
0
W całym życiu wynegocjowalem więcej niż obecny zarząd
0
Szkoda że nie z 69
12
W to okienko ciągle mi się wydaje że jestem pod wpływem
0
Dobrze prawi! Polać mu!
0
W Chinach to może być taki kozak, ale to Europa.....
Kiedyś z ciekawości obejrzałem mecz ligi chińskiej poziom na równi z 1 ligą Polską
0
Kupujemy starego beznadziejnego Paulinho a sprzedajemy młodego zdolnego sampera zajebiscie
0
Podbijemy świat nasza pomocą Paulinho-Gomes-Rakitic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wow drewno z puszczy bialowieskiej poleciało aż do Barcelony
0
Da ktoś linka do meczu na necie?
2
Przecież Paulinho jedzie na real niczym Sobieski na Turków pod Wiedniem
0
Nie zapominajmy o rzemieślniku lewego skrzydła ARDZIE TURANIE.
6
Wow nasza pomoc jest teraz genialna. Paulinho, Gomes, Arda CZEGO CHCIEC WIĘCEJ!!!!
1
Pep wroc bez ciebie nie ma Barcelony
4
Chcielismy brazylijskiego pomocnika to mamy. tylko nie tego co trzeba
0
L- Leo
S- Suarez
D- Dembele
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Tak trochę nie na temat się zapytam. Na jakim kanale będzie można obejrzec Superpuchar?
0
Jest Vermalen to kupmy Reusa i Wilshera
0
Można grać z ter stegenem w pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ten artykuł to zart prawda?
0
4-0 Suarez (15znaków)
0
Daj linka od tego koma
0
Po co nam Dybala za 120 mln skoro mamy napastnika. Dembele nie jest wcale drogi jak popatrzmy na jego umiejętności, wiek i jest już ograny.
0
FIFA to nie zycie