trzy kolejne mecze będą kluczowe. Villarreal, Real Madryt i Real Sociedad. Wygrać z Realem Madryt a z Sociedad i Villarreal 4 punkty co najmniej zdobyć i będzie można pomału mrozić szampany :D
"O karnym też powiedział mądrze, z całą pewnością Realowi by tak to nie przeszło."
masz zdolność do życia w jakimś alternatywnym Wszechświecie, że jesteś taki pewny?
Villarreal nie zawiódł, Athletic zrobił swoje, Valencia siłą rzeczy nie, Sevilla jak na mecz wyjazdowy nadspodziewanie dobrze - kolejny udany dzień w europejskich pucharach. Oby tak dalej :D
kiedyś sędziował już mecz w którym grał Ronaldo. Kiedy Cristiano próbował nabrać Polaka to ten zwrócił mu uwagę żeby tego nie robił, więc chyba nie da się nabrać.
1
trzy kolejne mecze będą kluczowe. Villarreal, Real Madryt i Real Sociedad. Wygrać z Realem Madryt a z Sociedad i Villarreal 4 punkty co najmniej zdobyć i będzie można pomału mrozić szampany :D
0
można się było spodziewać :D
0
Remis z Villarreal, wygrana z Realem i będzie dobrze. Choć jeszcze lepiej będzie jak wygramy z Villarrealem.
1
1-2 dla Villarreal. Nie wkurzajmy się jak nie wygramy z nimi za tydzień.
1
Bakambu na 1-1
2
kilkanaście Złotych Piłek... to by była masakra
0
niegłupie :D
34
Spoko Alvaro :D Wy bądźcie "najlepsi na świecie" a my będziemy w tym czasie wygrywać puchary. Nam to pasuje :D
0
Same zwycięstwa w ostatnim czasie :D
1
"O karnym też powiedział mądrze, z całą pewnością Realowi by tak to nie przeszło."
masz zdolność do życia w jakimś alternatywnym Wszechświecie, że jesteś taki pewny?
5
Villarreal nie zawiódł, Athletic zrobił swoje, Valencia siłą rzeczy nie, Sevilla jak na mecz wyjazdowy nadspodziewanie dobrze - kolejny udany dzień w europejskich pucharach. Oby tak dalej :D
0
zależy na kogo trafią w ćwierćfinale...
0
zignoruj ostrzeżenie.
0
kiedyś sędziował już mecz w którym grał Ronaldo. Kiedy Cristiano próbował nabrać Polaka to ten zwrócił mu uwagę żeby tego nie robił, więc chyba nie da się nabrać.
0
Szkoda że w dorosłej reprezentacji nie jest mu dane (na razie) coś wygrać...
0
Albo jedno albo drugie moim zdaniem.
3
wpadka przez duże gapiostwo... coś jak Real Madryt z Czeryszewem. Poniesie karę tylko ciekawe jaką. Ciężko przewidzieć co z tego będzie.
0
Chyba się utrzymają w lidze. Ech...
0
Mecz znakomity. Oby tylko w taki sposób kończyły się weekendy z piłką nożną :D
0
Czyli w kratkę. A u każdego piłkarza może wystąpić problem ze stabilizacją formy po długiej kontuzji.
0
Ale żeby taką bramkę wpuścić to trochę lipa ze strony Alvesa.
0
Brakuje mu minut. Diego Alves miał dłuuuuugą kontuzję.
1
Bardzo dobry mecz Atletico dzisiaj. Jako jedyni z trójki Real, Barca, Atletico mogą wygrać na Mestalla.
1
W ostatnim momencie zatrzymał nogę Feghouli. Uff... Mogło być złamanie nogi...
0
Ale go zostawili. Andre Gomes to ciekawe kogo chciał kryć w tej sytuacji...
0
No to zobaczymy czy Ferreira-Carrasco dużo stracił przez kontuzję.
0
Fajną koszulkę ma Vietto :D
0
Trochę jak gol Messiego z Bayernem na 1-0.
11
Niech ten Halilovic się ogarnie z tym nurkowaniem. Przecież to nie przystoi tak się zachowywać.
0
No i w końcu Luis :D