1

trzy kolejne mecze będą kluczowe. Villarreal, Real Madryt i Real Sociedad. Wygrać z Realem Madryt a z Sociedad i Villarreal 4 punkty co najmniej zdobyć i będzie można pomału mrozić szampany :D

0

można się było spodziewać :D

0

Remis z Villarreal, wygrana z Realem i będzie dobrze. Choć jeszcze lepiej będzie jak wygramy z Villarrealem.

1

1-2 dla Villarreal. Nie wkurzajmy się jak nie wygramy z nimi za tydzień.

1

Bakambu na 1-1

2

kilkanaście Złotych Piłek... to by była masakra

0

niegłupie :D

34

Spoko Alvaro :D Wy bądźcie "najlepsi na świecie" a my będziemy w tym czasie wygrywać puchary. Nam to pasuje :D

0

Same zwycięstwa w ostatnim czasie :D

1

"O karnym też powiedział mądrze, z całą pewnością Realowi by tak to nie przeszło."
masz zdolność do życia w jakimś alternatywnym Wszechświecie, że jesteś taki pewny?

5

Villarreal nie zawiódł, Athletic zrobił swoje, Valencia siłą rzeczy nie, Sevilla jak na mecz wyjazdowy nadspodziewanie dobrze - kolejny udany dzień w europejskich pucharach. Oby tak dalej :D

0

zależy na kogo trafią w ćwierćfinale...

0

zignoruj ostrzeżenie.

0

kiedyś sędziował już mecz w którym grał Ronaldo. Kiedy Cristiano próbował nabrać Polaka to ten zwrócił mu uwagę żeby tego nie robił, więc chyba nie da się nabrać.

0

Szkoda że w dorosłej reprezentacji nie jest mu dane (na razie) coś wygrać...

0

Albo jedno albo drugie moim zdaniem.

3

wpadka przez duże gapiostwo... coś jak Real Madryt z Czeryszewem. Poniesie karę tylko ciekawe jaką. Ciężko przewidzieć co z tego będzie.

0

Chyba się utrzymają w lidze. Ech...

0

Mecz znakomity. Oby tylko w taki sposób kończyły się weekendy z piłką nożną :D

0

Czyli w kratkę. A u każdego piłkarza może wystąpić problem ze stabilizacją formy po długiej kontuzji.

0

Ale żeby taką bramkę wpuścić to trochę lipa ze strony Alvesa.

0

Brakuje mu minut. Diego Alves miał dłuuuuugą kontuzję.

1

Bardzo dobry mecz Atletico dzisiaj. Jako jedyni z trójki Real, Barca, Atletico mogą wygrać na Mestalla.

1

W ostatnim momencie zatrzymał nogę Feghouli. Uff... Mogło być złamanie nogi...

0

Ale go zostawili. Andre Gomes to ciekawe kogo chciał kryć w tej sytuacji...

0

No to zobaczymy czy Ferreira-Carrasco dużo stracił przez kontuzję.

0

Fajną koszulkę ma Vietto :D

0

Trochę jak gol Messiego z Bayernem na 1-0.

11

Niech ten Halilovic się ogarnie z tym nurkowaniem. Przecież to nie przystoi tak się zachowywać.

0

No i w końcu Luis :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?