0

nie rejestrowanie się tam nie jest płatne

1

Kosecki to by raczej komentował mecz w którym by grało Atletico.

0

przecież oni są dużo silniejsi na San Mames.

13

MSN - Munir, Sandro, Neymar :D

1

gdyby Marca nie nazwała go Kapitanem Grzmotem to byśmy na to nigdy nie wpadli. :D

0

No dobra. Real Realem ale żebyśmy my jutro nie zepsuli sobie meczu. :D

5

Przepowiednia Simeone na razie się sprawdza. Na początku sam nie chciałem w to wierzyć no ale coś jest na rzeczy.

4

kilka razy się przewracał. Norma.

1

a zapomniałeś z kim gramy w środę? Z Celtą Vigo. Też będzie trudno.

1

skoro twoim sztandarowym (i jedynym) argumentem jest Ovrebo to nie mamy o czym gadać. Każdy z nas przyzna że wtedy nam sędzia pomógł.

0

no ale wiesz remis na wyjeździe z Romą to mimo wszystko dobry rezultat. Choć sam stawiałem na takie nasze typowe 3-1. Może gdyby tego karnego odgwizdał?

2

narazie wygrywamy. Owszem dużo nas to kosztuje. Ale nie dajemy się :D

1

rok temu na Camp Nou zagrali otwarcie. Już w drugiej minucie mieli chyba poprzeczkę z nami.

0

I oby się to nie zmieniło. Ostatnio wygrywamy jedną bramką to przydałoby się teraz trochę postrzelać :D

8

Messi próbował z dystansu. Chyba ze dwa razy. No ale reszta to fakt ani razu chyba.

0

No tu Luis nie symulowałeś. Ale tego Wojtka to już mogłeś sobie odpuścić.

0

haha cały Lucho :D

1

Komentarz usunięty

0

no też go dałem jako gracza meczu. Dobrze czyścił. Oby tak dalej.

2

też Naingolan złapał za koszulkę Mascherano - czyli z obu stron walka.

1

wojtek kontuzja, rafinha kontuzja więc przerwy były i to duże.

4

fajny awatar :D

0

Messi co to było.......

0

Suarez? Naprawdę?

0

Kurde Messi 6 strzałów już. Szuka gola.

0

przeciwność Fabregasa

0

tęskniłem :D:D:D:D:D:D:D:D

4

Mourinho haha ale się tłumaczy

0

ponoć taka sama sytuacja jak z Pirlo z zeszłego sezonu. Coraz mniej daje drużynie. Więc nie w każdym meczu będzie wystawiany.

0

no że Messi strzelił. Marca to strzał, strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?