20 września 2015, 20:32
0
nie rejestrowanie się tam nie jest płatne
20 września 2015, 20:17
1
Kosecki to by raczej komentował mecz w którym by grało Atletico.
20 września 2015, 19:56
przecież oni są dużo silniejsi na San Mames.
20 września 2015, 19:50
13
MSN - Munir, Sandro, Neymar :D
20 września 2015, 01:24
gdyby Marca nie nazwała go Kapitanem Grzmotem to byśmy na to nigdy nie wpadli. :D
19 września 2015, 19:40
No dobra. Real Realem ale żebyśmy my jutro nie zepsuli sobie meczu. :D
19 września 2015, 19:03
5
Przepowiednia Simeone na razie się sprawdza. Na początku sam nie chciałem w to wierzyć no ale coś jest na rzeczy.
19 września 2015, 17:53
4
kilka razy się przewracał. Norma.
19 września 2015, 17:42
a zapomniałeś z kim gramy w środę? Z Celtą Vigo. Też będzie trudno.
19 września 2015, 16:46
skoro twoim sztandarowym (i jedynym) argumentem jest Ovrebo to nie mamy o czym gadać. Każdy z nas przyzna że wtedy nam sędzia pomógł.
19 września 2015, 16:40
no ale wiesz remis na wyjeździe z Romą to mimo wszystko dobry rezultat. Choć sam stawiałem na takie nasze typowe 3-1. Może gdyby tego karnego odgwizdał?
19 września 2015, 16:36
2
narazie wygrywamy. Owszem dużo nas to kosztuje. Ale nie dajemy się :D
19 września 2015, 16:31
rok temu na Camp Nou zagrali otwarcie. Już w drugiej minucie mieli chyba poprzeczkę z nami.
18 września 2015, 20:14
I oby się to nie zmieniło. Ostatnio wygrywamy jedną bramką to przydałoby się teraz trochę postrzelać :D
17 września 2015, 01:29
8
Messi próbował z dystansu. Chyba ze dwa razy. No ale reszta to fakt ani razu chyba.
16 września 2015, 23:46
No tu Luis nie symulowałeś. Ale tego Wojtka to już mogłeś sobie odpuścić.
16 września 2015, 23:41
haha cały Lucho :D
16 września 2015, 23:39
Komentarz usunięty
16 września 2015, 23:20
no też go dałem jako gracza meczu. Dobrze czyścił. Oby tak dalej.
16 września 2015, 23:06
też Naingolan złapał za koszulkę Mascherano - czyli z obu stron walka.
16 września 2015, 22:33
wojtek kontuzja, rafinha kontuzja więc przerwy były i to duże.
16 września 2015, 22:15
fajny awatar :D
16 września 2015, 22:02
Messi co to było.......
16 września 2015, 21:50
Suarez? Naprawdę?
Kurde Messi 6 strzałów już. Szuka gola.
16 września 2015, 20:52
przeciwność Fabregasa
16 września 2015, 20:41
tęskniłem :D:D:D:D:D:D:D:D
16 września 2015, 20:28
Mourinho haha ale się tłumaczy
16 września 2015, 20:12
ponoć taka sama sytuacja jak z Pirlo z zeszłego sezonu. Coraz mniej daje drużynie. Więc nie w każdym meczu będzie wystawiany.
16 września 2015, 19:16
no że Messi strzelił. Marca to strzał, strzelać
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
nie rejestrowanie się tam nie jest płatne
1
Kosecki to by raczej komentował mecz w którym by grało Atletico.
0
przecież oni są dużo silniejsi na San Mames.
13
MSN - Munir, Sandro, Neymar :D
1
gdyby Marca nie nazwała go Kapitanem Grzmotem to byśmy na to nigdy nie wpadli. :D
0
No dobra. Real Realem ale żebyśmy my jutro nie zepsuli sobie meczu. :D
5
Przepowiednia Simeone na razie się sprawdza. Na początku sam nie chciałem w to wierzyć no ale coś jest na rzeczy.
4
kilka razy się przewracał. Norma.
1
a zapomniałeś z kim gramy w środę? Z Celtą Vigo. Też będzie trudno.
1
skoro twoim sztandarowym (i jedynym) argumentem jest Ovrebo to nie mamy o czym gadać. Każdy z nas przyzna że wtedy nam sędzia pomógł.
0
no ale wiesz remis na wyjeździe z Romą to mimo wszystko dobry rezultat. Choć sam stawiałem na takie nasze typowe 3-1. Może gdyby tego karnego odgwizdał?
2
narazie wygrywamy. Owszem dużo nas to kosztuje. Ale nie dajemy się :D
1
rok temu na Camp Nou zagrali otwarcie. Już w drugiej minucie mieli chyba poprzeczkę z nami.
0
I oby się to nie zmieniło. Ostatnio wygrywamy jedną bramką to przydałoby się teraz trochę postrzelać :D
8
Messi próbował z dystansu. Chyba ze dwa razy. No ale reszta to fakt ani razu chyba.
0
No tu Luis nie symulowałeś. Ale tego Wojtka to już mogłeś sobie odpuścić.
0
haha cały Lucho :D
1
Komentarz usunięty
0
no też go dałem jako gracza meczu. Dobrze czyścił. Oby tak dalej.
2
też Naingolan złapał za koszulkę Mascherano - czyli z obu stron walka.
1
wojtek kontuzja, rafinha kontuzja więc przerwy były i to duże.
4
fajny awatar :D
0
Messi co to było.......
0
Suarez? Naprawdę?
0
Kurde Messi 6 strzałów już. Szuka gola.
0
przeciwność Fabregasa
0
tęskniłem :D:D:D:D:D:D:D:D
4
Mourinho haha ale się tłumaczy
0
ponoć taka sama sytuacja jak z Pirlo z zeszłego sezonu. Coraz mniej daje drużynie. Więc nie w każdym meczu będzie wystawiany.
0
no że Messi strzelił. Marca to strzał, strzelać