ale wiesz oni na autobusy mają trochę lepszą niż my broń: strzał z dystansu. James nie gra to fakt ale jeszcze jest Bale, Kroos a oni przecież potrafią
Szkoda że nie powiedział że przychodzi do Barcy dla Barcy. Moim zdaniem siła, ranga klubu i jego wyjątkowość powinny być kluczem w podejmowaniu decyzji. Przebywanie w otoczeniu najlepszych piłkarzy to tylko (albo aż) premia.
Mączyński, Jodłowiec, Piszczek i Milik - dzisiaj niestety nie pokazali tego czego się od nich spodziewaliśmy. Do reszty nie możemy mieć zastrzeżeń. Moim zdaniem właśnie tych piłkarzy zabrakło dzisiaj żebyśmy wywieźli co najmniej remis.
Bo napisałem żę Grosicki jak Quaresma zagrał i po minucie lub dwóch Borek powiedział, że Grosicki zagrał jak Quaresma :D I się śmieję żę Borek wchodzi na fcbarca.com :D
Trochę tego nie rozumiem. Gramy trzema defensywnymi pomocnikami a mimo tego gramy bardzo wysoko. Myślałem że raczej będziemy schowani. Nie ta taktyka, nie na takiego rywala. :(
no czy ja wiem czy takie spokojne... Gdyby gol padł wcześniej a nie 15 minut przed końcem. Do tego ta ostatnia akcja Malagi w meczu. Ale jak to się mówi zwycięzców się nie ocenia. :D
0
dobra ta herbatka? Próbował ktoś?
1
ale wiesz oni na autobusy mają trochę lepszą niż my broń: strzał z dystansu. James nie gra to fakt ale jeszcze jest Bale, Kroos a oni przecież potrafią
1
co z Sevillą? To co zawsze. Słabsza pierwsza część sezonu wywołana zmianami kadrowymi. Tak jest u nich co rok.
1
tylko ciekawe który będzie chciał stać na bramce :D
0
no tak. na prowokacje się obrażają a manipulacje ze swojej strony uważają za coś normalnego.
0
haha 6 minut doliczył :D
1
Szkoda że nie powiedział że przychodzi do Barcy dla Barcy. Moim zdaniem siła, ranga klubu i jego wyjątkowość powinny być kluczem w podejmowaniu decyzji. Przebywanie w otoczeniu najlepszych piłkarzy to tylko (albo aż) premia.
1
kibice Argentyny kochają Messiego, tylko te ich media takie... no cóż nie będę przeklinać bo już raz za to bana dostałęm :D
0
Jasne, że o tym pamiętam. Ale to było jego jedyne warte odnotowania zagranie piłki. Trochę za mało jak na piłkarza klasy europejskiej.
0
Czyli z Irlandią u siebie będzie mecz o awans. :D
1
Mączyński, Jodłowiec, Piszczek i Milik - dzisiaj niestety nie pokazali tego czego się od nich spodziewaliśmy. Do reszty nie możemy mieć zastrzeżeń. Moim zdaniem właśnie tych piłkarzy zabrakło dzisiaj żebyśmy wywieźli co najmniej remis.
5
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało :D
2
Szkoda że Milik tym razem niewiele pokazał. Podanie do Grosickiego w akcji bramkowej to było tym razem o dużo za mało :(
3
Szedł na raz jak junior :D
1
Kurde co za pech Glika. Grał ekstra a teraz taki pechowy rykoszet :(
6
To jest niewiarygodne w jaki sposób jego kariera nabrała tak wielkiego przyspieszenia. Walczak jakich mało :D
15
Tamten to nawet w bramkę nie strzelił.
4
Bo napisałem żę Grosicki jak Quaresma zagrał i po minucie lub dwóch Borek powiedział, że Grosicki zagrał jak Quaresma :D I się śmieję żę Borek wchodzi na fcbarca.com :D
2
Dzięki Mati za przeczytanie mojego komentarza. Niby Madridista ale spoko ziomek :D
15
Milik jak Messi, Grosicki jak Quaresma a Lewy? Jak Lewy :D
0
Trochę tego nie rozumiem. Gramy trzema defensywnymi pomocnikami a mimo tego gramy bardzo wysoko. Myślałem że raczej będziemy schowani. Nie ta taktyka, nie na takiego rywala. :(
0
Bardzo szybki mecz. Oby nasi wytrzymali to tempo.
1
ale w niego wszedł.
0
słychać naszych. :D To dobrze :D
2
Do boju nasi. Pokazać tym Niemcom że wygrana w Warszawie to nie był przypadek :D
4
Niesamowity jest ten Gareth Bale w eliminacjach. 6 z 9 bramek było jego autorstwa. Do tego dwie asysty. Jestem pełen podziwu.
0
Stracić jak najmniej, zdobyć jak najwięcej. :D
0
patryczek się oburzył :D Wolski miał więcej dystansu :D
1
no czy ja wiem czy takie spokojne... Gdyby gol padł wcześniej a nie 15 minut przed końcem. Do tego ta ostatnia akcja Malagi w meczu. Ale jak to się mówi zwycięzców się nie ocenia. :D
0
a niech sobie mówi. W tym sezonie prawda jest inna.