0

dobra ta herbatka? Próbował ktoś?

1

ale wiesz oni na autobusy mają trochę lepszą niż my broń: strzał z dystansu. James nie gra to fakt ale jeszcze jest Bale, Kroos a oni przecież potrafią

1

co z Sevillą? To co zawsze. Słabsza pierwsza część sezonu wywołana zmianami kadrowymi. Tak jest u nich co rok.

1

tylko ciekawe który będzie chciał stać na bramce :D

0

no tak. na prowokacje się obrażają a manipulacje ze swojej strony uważają za coś normalnego.

0

haha 6 minut doliczył :D

1

Szkoda że nie powiedział że przychodzi do Barcy dla Barcy. Moim zdaniem siła, ranga klubu i jego wyjątkowość powinny być kluczem w podejmowaniu decyzji. Przebywanie w otoczeniu najlepszych piłkarzy to tylko (albo aż) premia.

1

kibice Argentyny kochają Messiego, tylko te ich media takie... no cóż nie będę przeklinać bo już raz za to bana dostałęm :D

0

Jasne, że o tym pamiętam. Ale to było jego jedyne warte odnotowania zagranie piłki. Trochę za mało jak na piłkarza klasy europejskiej.

0

Czyli z Irlandią u siebie będzie mecz o awans. :D

1

Mączyński, Jodłowiec, Piszczek i Milik - dzisiaj niestety nie pokazali tego czego się od nich spodziewaliśmy. Do reszty nie możemy mieć zastrzeżeń. Moim zdaniem właśnie tych piłkarzy zabrakło dzisiaj żebyśmy wywieźli co najmniej remis.

5

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało :D

2

Szkoda że Milik tym razem niewiele pokazał. Podanie do Grosickiego w akcji bramkowej to było tym razem o dużo za mało :(

3

Szedł na raz jak junior :D

1

Kurde co za pech Glika. Grał ekstra a teraz taki pechowy rykoszet :(

6

To jest niewiarygodne w jaki sposób jego kariera nabrała tak wielkiego przyspieszenia. Walczak jakich mało :D

15

Tamten to nawet w bramkę nie strzelił.

4

Bo napisałem żę Grosicki jak Quaresma zagrał i po minucie lub dwóch Borek powiedział, że Grosicki zagrał jak Quaresma :D I się śmieję żę Borek wchodzi na fcbarca.com :D

2

Dzięki Mati za przeczytanie mojego komentarza. Niby Madridista ale spoko ziomek :D

15

Milik jak Messi, Grosicki jak Quaresma a Lewy? Jak Lewy :D

0

Trochę tego nie rozumiem. Gramy trzema defensywnymi pomocnikami a mimo tego gramy bardzo wysoko. Myślałem że raczej będziemy schowani. Nie ta taktyka, nie na takiego rywala. :(

0

Bardzo szybki mecz. Oby nasi wytrzymali to tempo.

1

ale w niego wszedł.

0

słychać naszych. :D To dobrze :D

2

Do boju nasi. Pokazać tym Niemcom że wygrana w Warszawie to nie był przypadek :D

4

Niesamowity jest ten Gareth Bale w eliminacjach. 6 z 9 bramek było jego autorstwa. Do tego dwie asysty. Jestem pełen podziwu.

0

Stracić jak najmniej, zdobyć jak najwięcej. :D

0

patryczek się oburzył :D Wolski miał więcej dystansu :D

1

no czy ja wiem czy takie spokojne... Gdyby gol padł wcześniej a nie 15 minut przed końcem. Do tego ta ostatnia akcja Malagi w meczu. Ale jak to się mówi zwycięzców się nie ocenia. :D

0

a niech sobie mówi. W tym sezonie prawda jest inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?