0

Jak narazie to jest jeździec bez głowy. Anglia byłaby chyba dobrym rozwiązaniem.

0

Laporta zostawił Barcę w długach? A kto te długi rozpoczął? Gaspart. Laporta kiedy obejmował stery klubu miał klub ze słabą pozycją finansową i sportową. Więc nie wydaje mi się że to Laporta jest wszystkiemu winien.

0

chociaż w sumie zmiana na Dudę i na zrobienie z Polski państwa kościelnego to nie jest ciekawa perspektywa. no ale tak wybrali wyborcy :D

0

eh no u nas sezonowców i visca łebków trochę jest więc jacyś się odezwą...

0

dobry kierunek. Fajna drużyna do ogrywania się w La Lidze :D

0

no i prawidłowo.

1

hehe mój brat jest kibicem Realu i się z niego śmieję że sam ma więcej pucharów niż Real. (mój brat gra w kręgle i kilka pucharów zgarnął haha więcej niż Real :D:D:D:D )

1

2

Fajnie żę do nas przyszedł. Waleczny a co ważne ma bajeczną technikę a takich piłkarzy zapraszamy do naszego klubu. Oby się sprawdził. Już tam Enrique mu da dobrą rolę na boisku :D

20

no to byś musiał się przygotować na sprzedaż kluczowych graczy po świetnym sezonie. Chciałbyś żeby od nas po tym sezonie odeszli tacy gracze jak Rakitić, Pique czy Jordi Alba ( o naszym super tercecie nie wspominając) ? Raczej byś nie chciał.

0

Obcy ludzie zawsze potrafią docenić. Swoi niekoniecznie. Taka to już jest ta ludzka mentalność.

1


Ale by była masakra

1

Nie do zdarcia jest ta Serena Williams.

0

nie poprawi serwisu bo by musiała przytyć a przez to straci szybkość. Już będzie taka super technicznie zawodniczka ale bez tej mocy która w dzisiejszym tenisie jest potrzebna.

0

ogólnie siła to jej słaby punkt. Jest technika ale jednak siły też potrzeba trochę w dzisiejszym tenisie.

0

hehe też lubię wysokie dziewczyny :D

0

W porę, w porę się obudziła. Oby już poszło z górki :D

0

no oby się udało

1

Już przełamanie na początku drugiego seta. Nie jest dobrze :(

0

na przykład to że jej rywalka mieszka na co dzień w Barcelonie :D

0

nie oszukujmy się - to jest dopiero pierwszy set :D

0

Trzymajmy kciuki za Radwańską. :D

4

No to Leo wracaj szybciutko do Barcelony. Tam cię zawsze będą szanowali :D

2

442oons dają radę. Choć ja osobiście wolę parodie R4six :D

1

Komentarz usunięty

0

nie zawsze ale bardzo często [repra :( ]

3

Jeżeli chodzi o fart... W sumie można by wszystko sprowadzić do tego że zależy od farta. Real w sezonie 2013/2014 był najlepszy i tyle. A że mieli farta... Życie. Szczęściu trzeba umieć dopomóc.

0

Komentarz usunięty

3

tekst dnia :D

0

zobaczymy za dwa lata czy twoje słowa się potwierdzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?