Laporta zostawił Barcę w długach? A kto te długi rozpoczął? Gaspart. Laporta kiedy obejmował stery klubu miał klub ze słabą pozycją finansową i sportową. Więc nie wydaje mi się że to Laporta jest wszystkiemu winien.
hehe mój brat jest kibicem Realu i się z niego śmieję że sam ma więcej pucharów niż Real. (mój brat gra w kręgle i kilka pucharów zgarnął haha więcej niż Real :D:D:D:D )
Fajnie żę do nas przyszedł. Waleczny a co ważne ma bajeczną technikę a takich piłkarzy zapraszamy do naszego klubu. Oby się sprawdził. Już tam Enrique mu da dobrą rolę na boisku :D
no to byś musiał się przygotować na sprzedaż kluczowych graczy po świetnym sezonie. Chciałbyś żeby od nas po tym sezonie odeszli tacy gracze jak Rakitić, Pique czy Jordi Alba ( o naszym super tercecie nie wspominając) ? Raczej byś nie chciał.
nie poprawi serwisu bo by musiała przytyć a przez to straci szybkość. Już będzie taka super technicznie zawodniczka ale bez tej mocy która w dzisiejszym tenisie jest potrzebna.
Jeżeli chodzi o fart... W sumie można by wszystko sprowadzić do tego że zależy od farta. Real w sezonie 2013/2014 był najlepszy i tyle. A że mieli farta... Życie. Szczęściu trzeba umieć dopomóc.
0
Jak narazie to jest jeździec bez głowy. Anglia byłaby chyba dobrym rozwiązaniem.
0
Laporta zostawił Barcę w długach? A kto te długi rozpoczął? Gaspart. Laporta kiedy obejmował stery klubu miał klub ze słabą pozycją finansową i sportową. Więc nie wydaje mi się że to Laporta jest wszystkiemu winien.
0
chociaż w sumie zmiana na Dudę i na zrobienie z Polski państwa kościelnego to nie jest ciekawa perspektywa. no ale tak wybrali wyborcy :D
0
eh no u nas sezonowców i visca łebków trochę jest więc jacyś się odezwą...
0
dobry kierunek. Fajna drużyna do ogrywania się w La Lidze :D
0
no i prawidłowo.
1
hehe mój brat jest kibicem Realu i się z niego śmieję że sam ma więcej pucharów niż Real. (mój brat gra w kręgle i kilka pucharów zgarnął haha więcej niż Real :D:D:D:D )
1
2
Fajnie żę do nas przyszedł. Waleczny a co ważne ma bajeczną technikę a takich piłkarzy zapraszamy do naszego klubu. Oby się sprawdził. Już tam Enrique mu da dobrą rolę na boisku :D
20
no to byś musiał się przygotować na sprzedaż kluczowych graczy po świetnym sezonie. Chciałbyś żeby od nas po tym sezonie odeszli tacy gracze jak Rakitić, Pique czy Jordi Alba ( o naszym super tercecie nie wspominając) ? Raczej byś nie chciał.
0
Obcy ludzie zawsze potrafią docenić. Swoi niekoniecznie. Taka to już jest ta ludzka mentalność.
1
Ale by była masakra
1
Nie do zdarcia jest ta Serena Williams.
0
nie poprawi serwisu bo by musiała przytyć a przez to straci szybkość. Już będzie taka super technicznie zawodniczka ale bez tej mocy która w dzisiejszym tenisie jest potrzebna.
0
ogólnie siła to jej słaby punkt. Jest technika ale jednak siły też potrzeba trochę w dzisiejszym tenisie.
0
hehe też lubię wysokie dziewczyny :D
0
W porę, w porę się obudziła. Oby już poszło z górki :D
0
no oby się udało
1
Już przełamanie na początku drugiego seta. Nie jest dobrze :(
0
na przykład to że jej rywalka mieszka na co dzień w Barcelonie :D
0
nie oszukujmy się - to jest dopiero pierwszy set :D
0
Trzymajmy kciuki za Radwańską. :D
4
No to Leo wracaj szybciutko do Barcelony. Tam cię zawsze będą szanowali :D
2
442oons dają radę. Choć ja osobiście wolę parodie R4six :D
1
Komentarz usunięty
0
nie zawsze ale bardzo często [repra :( ]
3
Jeżeli chodzi o fart... W sumie można by wszystko sprowadzić do tego że zależy od farta. Real w sezonie 2013/2014 był najlepszy i tyle. A że mieli farta... Życie. Szczęściu trzeba umieć dopomóc.
0
Komentarz usunięty
3
tekst dnia :D
0
zobaczymy za dwa lata czy twoje słowa się potwierdzą