0

Grzmot nagrzmocił tych goli wcześniej jak jeszcze te wolne w jego wykonaniu były postrachem dla bramkarzy.

3

Laporta mówił że odda sprawę w ręce Abidala i Enrique. Czyli Ardy nie oddadzą.

0

Czyli Arda na 99 % zostaje w Barcelonie. Oby przez te pół roku się zgrał z resztą ekipy :D

1

Angielska zostanie bo by Rudzki z Twarowskim na zawał padli :D

4

Radwańska w półfinale :D:D:D:D

0

wystarczy że on ma okazję się prężyć przed kamerą. Dlatego lubi grać w reklamach. Tak myślę...

0

ciekawe co by Sampaoli zrobił z reprezentacją Argentyny. Trener na pewno z charyzmą, planem gry ale ciekawe czy dałby radę z gwiazdami.

1

Czemu Ronaldo strzela? Bo styl gry u niego nie zmienia się w reprezentacji. Cierpliwie gra jako napastnik i gra blisko bramki. Styl gry ma taki sam w reprezentacji jak i w klubie. A że w reprezentacji nie ma takiego wsparcia jak w klubie to tych bramek strzeli trochę mniej.

0

no nie powiedziałbym żę kiepską. Był Burruchaga, był Pedro Pasculli i był taki napastnik jakiego Maradona potrzebował czyli Jorge Valdano. Ja zawsze myślałem że Higuain będzie właśnie takim drugim Valdano ale sami widzimy jak mu to wychodzi. No i zabezpieczający całą obronę Oscar Ruggeri. Taką drużynę miała Argentyna. Wiadomo Diego był najlepszy ale chociaż miał mu kto pomagać a nie przeszkadzać.

6

hehe nawet CR11 kiedyś powiedział, że skoro Bóg nie jest w stanie wszystkich zadowolić to tym bardziej on nie da rady

1

co nie znaczy że innym nie wolno dobrze zagrać albo wykorzystać swoich szans. A Higuain to na łatkę nieudacznika (w ważnych meczach) solidnie przez ostatni rok popracował. Ktoś kto trzykrotnie w ciągu roku partaczy w ważnych momentach sam nasuwa się na ostrą krytykę.

0

Jorge Valdano by wystarczył.

0

i jeszcze w serii rzutów karnych z Bayernem w sezonie 2011/2012. W penalty shootout jak widać nie jest taki niezawodny jak w karnych podczas meczu...

2

Już kibice Realu się o to postarają. Co jak co ale mogą być dumni z Higuaina, że przyczynia się do kłopotów Messiego w reprezentacji :D (żart.... a może nie)

0

A co do Messiego? Jeśli Argentyna nie będzie grać na Messiego to sukcesów im nie wróżę. Messi żeby dobrze grać (tak jak w Barcelonie) musi grać w trójkątach i być czołową postacią w drużynie. A tymczasem to wygląda tak: podaj do Messiego i możesz się zatrzymać bo Messi zrobi wszystko za ciebie. A jeszcze się taki nie urodził co by mecz w mecz robił wszystko za innych.

2

Ważne że Messi jest super w Barcelonie. A Bravo? Gratulacje dla niego. Świetnego bramkarza mamy :D

0

Półtorej godziny do rozpoczęcia ostatniego meczu tego sezonu piłkarskiego. Aż jestem ciekawy jak to będzie wyglądało. Teoretycznie faworytem jest Argentyna ale Chile to gospodarz więc te przysłowiowe ściany będą im pomagać. Ale Argentyńczycy są pewnie nakręceni tym ekstra wynikiem z Paragwajem. Już dawno nie mieli takiego wyniku meczu na jakimkolwiek turnieju międzynarodowym. I mają jeszcze niezmordowanego Messiego, który mimo ciężkiego sezonu nie zdradza wielkich oznak zmęczenia. Liczę na dobry mecz i co najważniejsze - bramki. :D

0

Dinero mój drogi, dinero zmieniają wszystko...

1

ale i tak sądzę że te swoje kilkadziesiąt goli w sezonie będzie chciał strzelić. Całych meczów w pomocy nie zdzierży :D

1

Dlatego jest najlepszy :D

11

https://pbs.twimg.com/media/CIyt5R4UsAECvW7.jpg:large
Nie strzeliłem? Ja tam wolę wygrywać mecze :D

3

Oj coś czuję że po meczu z Chile ujrzymy Messiego podnoszącego puchar :D

5

Mieć takiego piłkarza to skarb. Nie za gole, nie za asysty - tylko za kluczową rolę w wygrywaniu meczów. Najlepszy piłkarz w historii. Unikat :D

0

Widać że z Jamajką musiał przetruchtać żeby grać świetnie w kolejnych meczach :D

0

ogólną grą i zaangażowaniem. Nie silił się na głupie rajdy jak w pierwszej połowie. Zagrał tak jak powinien. A że strzelił takie farciarskie gole? Miał farta do strzelenia bramek. Tyle...

2

No w drugiej połowie Di Maria mi zamknął japę. Teraz to już tak.

0

sądząc po jego stylu gry to jemu wystarcza że w prawie każdym meczu jest najlepszy na boisku :D

0

i całe szczęście.

0

g*wno gra a gole strzela. Dlatego kompletnie mnie nie przekonuje. Nie dla Di Marii w Barcelonie.

1

bo ja potrafię patrzeć na cały mecz a nie tylko na wycinek. Skoro ma tak dalej się motać w dryblingu to mi japy nie zamknie. Z Jamajką mi zamknął bo tam zagrał świetnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?