0

Specjalnie straty Mirandy nie odczują w Atletico. Gimenez i Godin - strach się bać :D

0

wątpie. Znowu będzie musiał cofać się do linii środkowej żeby rozegrać piłkę. Jak strzeli jednego gola to już będzie coś. Na więcej bym się nie nastawiał.

0

co tak wszyscy tęsknią za dawnymi czasami jeżeli chodzi o piłkę nożną? To teraz nie jest dobrze? Takie ekipy, chociażby nasze tridente. Ale nie bo wszystko co legendarne jest lepsze...

0

ale ja Ronaldo bronić nie będę. Od tego są Hala Dzieci :D

0

No skoro wyzywał sędziego no to już Neymara bronić nie będę. Bo każdy piłkarz chyba wie że sędziego się nie wyzywa. Nawet podczas wielkich emocji powinni mieć to zakodowane.

0

Chile idzie jak po swoje :D

3

Nie dość że za duża kara to jeszcze ten liniowy wyzywał od "nurków". Zdecydowanie skrzywdzili naszą gwiazdę i reprezentację Brazylii :(

1

Co do Copa America to poznaliśmy już czterech ćwierćfinalistów. Chile, Boliwia, Argentyna i Paragwaj.

2

Kompletnie nie rozumiem tej kary dla Neymara. Ja myślałem że 2 spotkania to będzie absolutne maksimum. A oni dali mu aż cztery? No aż się chce powiedzieć "Perez znowu posmarował". Oczywiście żart. Ale totalnie nie rozumiem czemu tak zmieszano Neymara z błotem. To już nawet śmieszne nie jest.

0

no tak angielskie pieniądze to wielki kusiciel

4

no sorry z ruchu ust to wszystko teraz się wyczai :D

7

raczej sprzedawanie już niepotrzebnych części. Gimenez i tak praktycznie wygryzł Mirandę z pierwszego składu.

3

Bardzo ciężko powiedzieć. Bo niby moim zdaniem Chile wygląda najlepiej ale Argentyna ma Messiego, może Brazylia jakimś cudem poradzi sobie bez Neymara, może Kolumbia a może urugwajski autobus dojedzie do finału. Bardzo ciężko powiedzieć. Stawiałbym jednak na Chile lub Argentynę.

20

jakie bez przesady? Pęknięty kręg a niewiele brakowało od paraliżu. To jest twoim zdaniem bez przesady? haha no nie wierzę

1

szkoda że nie spróbował jeszcze Ligi Hiszpańskiej. Atletico to by go z chęcią chciało.

0

ale Diego Alves jest kontuzjowany i jakiś zmiennik do czasu wyleczenia kontuzji by im się przydał a Romek mógłby się nadać na zmiennika.

0

Spać się chce w tej drugiej połowie niestety :(

0

ok ale nie trzeba ciągle wchodzić w drybling kiedy jest to często niepotrzebne. Trochę podać piłką powinien. Fakt mało jest tam piłkarzy klasowych no ale cóż Brazylia to nie Barcelona hehe :D

0

Nawet w dryblingu w meczu z Peru Neymar nie był super dysponowany bo miał 5/15 dryblingów udanych (tak wiem magia była ale i strat dużo po dryblingach). A co dopiero dzisiaj. Jeszcze do brania ciężaru gry całkowicie na swoje barki się nie nadaje.

1

Dzisiaj słabiutko Neymar niestety :(

0

Oj Neymar kaleczysz dzisiaj :(

1

haha Dunga niezadowolona :D

0

James jak Messi :D

0

Dani co to za strata?

0

David Luiz na ławce. Należy mu się za poprzedni mecz :D

4

Niech będzie znowu gol Neymara po asyście Daniego Alvesa :D

2

ostatnio klasyki trzymają ekstra poziom.

9

jakbyś nie wiedział to między nami a Chile jest 5 godzin różnicy i nie zawsze wszystko musi być podporządkowane Europie. Skoro u nas 2:00 to u nich 21:00 więc to nie jest lekka przesada.

2

wiele było takich kluczowych meczów. Dobrze że udało się je wygrać :D

1

Fakt Pastore był bardziej kluczowy. Zagrał świetne spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?