wątpie. Znowu będzie musiał cofać się do linii środkowej żeby rozegrać piłkę. Jak strzeli jednego gola to już będzie coś. Na więcej bym się nie nastawiał.
co tak wszyscy tęsknią za dawnymi czasami jeżeli chodzi o piłkę nożną? To teraz nie jest dobrze? Takie ekipy, chociażby nasze tridente. Ale nie bo wszystko co legendarne jest lepsze...
No skoro wyzywał sędziego no to już Neymara bronić nie będę. Bo każdy piłkarz chyba wie że sędziego się nie wyzywa. Nawet podczas wielkich emocji powinni mieć to zakodowane.
Kompletnie nie rozumiem tej kary dla Neymara. Ja myślałem że 2 spotkania to będzie absolutne maksimum. A oni dali mu aż cztery? No aż się chce powiedzieć "Perez znowu posmarował". Oczywiście żart. Ale totalnie nie rozumiem czemu tak zmieszano Neymara z błotem. To już nawet śmieszne nie jest.
Bardzo ciężko powiedzieć. Bo niby moim zdaniem Chile wygląda najlepiej ale Argentyna ma Messiego, może Brazylia jakimś cudem poradzi sobie bez Neymara, może Kolumbia a może urugwajski autobus dojedzie do finału. Bardzo ciężko powiedzieć. Stawiałbym jednak na Chile lub Argentynę.
ok ale nie trzeba ciągle wchodzić w drybling kiedy jest to często niepotrzebne. Trochę podać piłką powinien. Fakt mało jest tam piłkarzy klasowych no ale cóż Brazylia to nie Barcelona hehe :D
Nawet w dryblingu w meczu z Peru Neymar nie był super dysponowany bo miał 5/15 dryblingów udanych (tak wiem magia była ale i strat dużo po dryblingach). A co dopiero dzisiaj. Jeszcze do brania ciężaru gry całkowicie na swoje barki się nie nadaje.
jakbyś nie wiedział to między nami a Chile jest 5 godzin różnicy i nie zawsze wszystko musi być podporządkowane Europie. Skoro u nas 2:00 to u nich 21:00 więc to nie jest lekka przesada.
0
Specjalnie straty Mirandy nie odczują w Atletico. Gimenez i Godin - strach się bać :D
0
wątpie. Znowu będzie musiał cofać się do linii środkowej żeby rozegrać piłkę. Jak strzeli jednego gola to już będzie coś. Na więcej bym się nie nastawiał.
0
co tak wszyscy tęsknią za dawnymi czasami jeżeli chodzi o piłkę nożną? To teraz nie jest dobrze? Takie ekipy, chociażby nasze tridente. Ale nie bo wszystko co legendarne jest lepsze...
0
ale ja Ronaldo bronić nie będę. Od tego są Hala Dzieci :D
0
No skoro wyzywał sędziego no to już Neymara bronić nie będę. Bo każdy piłkarz chyba wie że sędziego się nie wyzywa. Nawet podczas wielkich emocji powinni mieć to zakodowane.
0
Chile idzie jak po swoje :D
3
Nie dość że za duża kara to jeszcze ten liniowy wyzywał od "nurków". Zdecydowanie skrzywdzili naszą gwiazdę i reprezentację Brazylii :(
1
Co do Copa America to poznaliśmy już czterech ćwierćfinalistów. Chile, Boliwia, Argentyna i Paragwaj.
2
Kompletnie nie rozumiem tej kary dla Neymara. Ja myślałem że 2 spotkania to będzie absolutne maksimum. A oni dali mu aż cztery? No aż się chce powiedzieć "Perez znowu posmarował". Oczywiście żart. Ale totalnie nie rozumiem czemu tak zmieszano Neymara z błotem. To już nawet śmieszne nie jest.
0
no tak angielskie pieniądze to wielki kusiciel
4
no sorry z ruchu ust to wszystko teraz się wyczai :D
7
raczej sprzedawanie już niepotrzebnych części. Gimenez i tak praktycznie wygryzł Mirandę z pierwszego składu.
3
Bardzo ciężko powiedzieć. Bo niby moim zdaniem Chile wygląda najlepiej ale Argentyna ma Messiego, może Brazylia jakimś cudem poradzi sobie bez Neymara, może Kolumbia a może urugwajski autobus dojedzie do finału. Bardzo ciężko powiedzieć. Stawiałbym jednak na Chile lub Argentynę.
20
jakie bez przesady? Pęknięty kręg a niewiele brakowało od paraliżu. To jest twoim zdaniem bez przesady? haha no nie wierzę
1
szkoda że nie spróbował jeszcze Ligi Hiszpańskiej. Atletico to by go z chęcią chciało.
0
ale Diego Alves jest kontuzjowany i jakiś zmiennik do czasu wyleczenia kontuzji by im się przydał a Romek mógłby się nadać na zmiennika.
0
Spać się chce w tej drugiej połowie niestety :(
0
ok ale nie trzeba ciągle wchodzić w drybling kiedy jest to często niepotrzebne. Trochę podać piłką powinien. Fakt mało jest tam piłkarzy klasowych no ale cóż Brazylia to nie Barcelona hehe :D
0
Nawet w dryblingu w meczu z Peru Neymar nie był super dysponowany bo miał 5/15 dryblingów udanych (tak wiem magia była ale i strat dużo po dryblingach). A co dopiero dzisiaj. Jeszcze do brania ciężaru gry całkowicie na swoje barki się nie nadaje.
1
Dzisiaj słabiutko Neymar niestety :(
0
Oj Neymar kaleczysz dzisiaj :(
1
haha Dunga niezadowolona :D
0
James jak Messi :D
0
Dani co to za strata?
0
David Luiz na ławce. Należy mu się za poprzedni mecz :D
4
Niech będzie znowu gol Neymara po asyście Daniego Alvesa :D
2
ostatnio klasyki trzymają ekstra poziom.
9
jakbyś nie wiedział to między nami a Chile jest 5 godzin różnicy i nie zawsze wszystko musi być podporządkowane Europie. Skoro u nas 2:00 to u nich 21:00 więc to nie jest lekka przesada.
2
wiele było takich kluczowych meczów. Dobrze że udało się je wygrać :D
1
Fakt Pastore był bardziej kluczowy. Zagrał świetne spotkanie.