1

a może Neymar? kto wie :D

1

Iniesta piłkarz meczu. :D

2

a jeszcze kibice Juve na Juvepoland płaczą że sędzia im przeszkadza. hahhahahhahahahahaha

0

I o to chodziło. Messi w środku pola a inni mają więcej miejsca na granie :D

0

Atletico też wykorzystuje tą muzyczkę :D

0

Czyżby Messi miał jakąś lekką kontuzję? Bo dogrzewał prawą nogę?

0

Czemu uporem maniaka ludzie mówią na włoską obronę jako catenacchio?

3

ale on tylko w studiu przedmeczowym na stadionie. A że na piłce hiszpańskiej się zna to jego obecność jest uzasadniona. Nawet jeśli kibicuje Realowi.

1

1

ale myślałem że Twaro ze Smokiem będa raczej na miejscu tak jak rok temu w Lizbonie :D

1

jesteśmy pewni swego. Mówimy że wygramy ten mecz. Nie ma w tym cienia pyszałkowatości w stylu: Nie mają z nami szans. Pewność siebie nie jest zła. Ale pyszałkowatość już tak.

1

dzisiaj na Canal Plus studio już od 19 więc jakby co to można posłuchać co będą gadać żeby się czymś zająć :D

0

Szpakowski i Żewłakow mogą być. To i tak dużo lepiej jakby Dudek komentował. Przy każdej sposobności waliłby w Barcę jak w bęben.

0

No nie wierzę. Na okładce Marki znowu Messi przedstawiony jako "Pan finału". Na pewno dużo lepiej brzmi niż śmieszne przezwisko Kapitan Grzmot :D

3

Xavi centrował ale wcześniej a poprawił Fabregas. Nawet komentator nie ma wątpliwości :D

0

ja niekoniecznie. Dużo bardziej cenię Buffona.

1

sądząc po jego stylu pisania pokrywa się to z tym co głosi na youtube. Na Suareza mówił że to bezmózg i to samo pisze. Napisał też że przed meczem City postawił na City i to samo mówił na kanale. To na pewno on. I jeszcze Carles Puyol jego ulubiony piłkarz więc pewność 100 %. :D

4

Czy wy kibice Barcelony (czyli ja też :D) z piłkarzy Juventusu też najbardziej szanujecie Buffona? Serio kurde ten facet nigdy się nie poddawał i dawał drużynie to co najlepsze a co ważniejsze: był wierny drużynie nawet w tragicznych momentach. A o przeciwniku zwykle wypowiadał się w sposób gentelmeński, zawsze z podziwem.

0

Kerlon Souza Moura


Reakcja z 10 sekundy haha wkurzyli się :D

0

to pewnie i Suarezowi nic nie jest :D

0

To już jutro. Dokładnie jutro :D

0

Jest na youtubie FC Barcelony otwarty trening Barcy. Iniesta siedzi sobie na trawie a Suarez zszedł podczas treningu do szatni. Oby to nie było nic poważnego :(

0

To jest właśnie piękno piłki nożnej. Że przyciąga ludzi jak magnes. Pamiętam jak w sezonie 2012/2013 Barca przegrała z Realem w półfinale Copa del Rey to kumpel do mnie: Nie zamartwiaj się. To tylko piłka. Myślałem że mu strzelę w michę.

0

Di Stefano na przykład strzelał w pięciu finałach. I to z rzędu.

2

najlepszy to po jednym golu całego Messiego, Suareza i Neymara i wygrana 3-1 bo Juve coś strzeli jakbyśmy strzelili 3 bramki :D

0

To dzięki niemu zakochałem się w Barcelonie. Przed sezonem 2004/2005 to tak skakałem: podobał mi się Real Madryt nawet w co sam dzisiaj nie wierzę. Ale dobrze że Ronaldinho zaprowadził mnie na dobrą stronę piłki nożnej :D

1

raczej magik z Paryża. Roni grał w PSG :D

0

Aha tu chodzi o rozegrane finały. A ja myślałem że zapomnieli o Xavim i Messim.

3

Z obliczonych punktów za mecze rozegrane przez cztery ostatnie lata obliczane są cztery średnie arytmetyczne – każda dla jednego roku, następnie średnie te są sumowane z następującymi wagami:

1 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane w ciągu ostatnich 12 miesięcy,
0,5 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 13 do 24 miesięcy temu,
0,3 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 25 do 36 miesięcy temu,
0,2 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 37 do 48 miesięcy temu.

Po prostu przesunęły się miesiące które były brane pod uwagę i stąd te zmiany w rankingu mimo tego że żadna z tych dwóch drużyn nie grała żadnego meczu w maju :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?