jesteśmy pewni swego. Mówimy że wygramy ten mecz. Nie ma w tym cienia pyszałkowatości w stylu: Nie mają z nami szans. Pewność siebie nie jest zła. Ale pyszałkowatość już tak.
sądząc po jego stylu pisania pokrywa się to z tym co głosi na youtube. Na Suareza mówił że to bezmózg i to samo pisze. Napisał też że przed meczem City postawił na City i to samo mówił na kanale. To na pewno on. I jeszcze Carles Puyol jego ulubiony piłkarz więc pewność 100 %. :D
Czy wy kibice Barcelony (czyli ja też :D) z piłkarzy Juventusu też najbardziej szanujecie Buffona? Serio kurde ten facet nigdy się nie poddawał i dawał drużynie to co najlepsze a co ważniejsze: był wierny drużynie nawet w tragicznych momentach. A o przeciwniku zwykle wypowiadał się w sposób gentelmeński, zawsze z podziwem.
Jest na youtubie FC Barcelony otwarty trening Barcy. Iniesta siedzi sobie na trawie a Suarez zszedł podczas treningu do szatni. Oby to nie było nic poważnego :(
To jest właśnie piękno piłki nożnej. Że przyciąga ludzi jak magnes. Pamiętam jak w sezonie 2012/2013 Barca przegrała z Realem w półfinale Copa del Rey to kumpel do mnie: Nie zamartwiaj się. To tylko piłka. Myślałem że mu strzelę w michę.
To dzięki niemu zakochałem się w Barcelonie. Przed sezonem 2004/2005 to tak skakałem: podobał mi się Real Madryt nawet w co sam dzisiaj nie wierzę. Ale dobrze że Ronaldinho zaprowadził mnie na dobrą stronę piłki nożnej :D
Z obliczonych punktów za mecze rozegrane przez cztery ostatnie lata obliczane są cztery średnie arytmetyczne – każda dla jednego roku, następnie średnie te są sumowane z następującymi wagami:
1 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane w ciągu ostatnich 12 miesięcy,
0,5 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 13 do 24 miesięcy temu,
0,3 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 25 do 36 miesięcy temu,
0,2 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 37 do 48 miesięcy temu.
Po prostu przesunęły się miesiące które były brane pod uwagę i stąd te zmiany w rankingu mimo tego że żadna z tych dwóch drużyn nie grała żadnego meczu w maju :D
1
a może Neymar? kto wie :D
1
Iniesta piłkarz meczu. :D
2
a jeszcze kibice Juve na Juvepoland płaczą że sędzia im przeszkadza. hahhahahhahahahahaha
0
I o to chodziło. Messi w środku pola a inni mają więcej miejsca na granie :D
0
Atletico też wykorzystuje tą muzyczkę :D
0
Czyżby Messi miał jakąś lekką kontuzję? Bo dogrzewał prawą nogę?
0
Czemu uporem maniaka ludzie mówią na włoską obronę jako catenacchio?
3
ale on tylko w studiu przedmeczowym na stadionie. A że na piłce hiszpańskiej się zna to jego obecność jest uzasadniona. Nawet jeśli kibicuje Realowi.
1
http://livemecz.com/transmisja2.php
1
ale myślałem że Twaro ze Smokiem będa raczej na miejscu tak jak rok temu w Lizbonie :D
1
jesteśmy pewni swego. Mówimy że wygramy ten mecz. Nie ma w tym cienia pyszałkowatości w stylu: Nie mają z nami szans. Pewność siebie nie jest zła. Ale pyszałkowatość już tak.
1
dzisiaj na Canal Plus studio już od 19 więc jakby co to można posłuchać co będą gadać żeby się czymś zająć :D
0
Szpakowski i Żewłakow mogą być. To i tak dużo lepiej jakby Dudek komentował. Przy każdej sposobności waliłby w Barcę jak w bęben.
0
No nie wierzę. Na okładce Marki znowu Messi przedstawiony jako "Pan finału". Na pewno dużo lepiej brzmi niż śmieszne przezwisko Kapitan Grzmot :D
3
Xavi centrował ale wcześniej a poprawił Fabregas. Nawet komentator nie ma wątpliwości :D
0
ja niekoniecznie. Dużo bardziej cenię Buffona.
1
sądząc po jego stylu pisania pokrywa się to z tym co głosi na youtube. Na Suareza mówił że to bezmózg i to samo pisze. Napisał też że przed meczem City postawił na City i to samo mówił na kanale. To na pewno on. I jeszcze Carles Puyol jego ulubiony piłkarz więc pewność 100 %. :D
4
Czy wy kibice Barcelony (czyli ja też :D) z piłkarzy Juventusu też najbardziej szanujecie Buffona? Serio kurde ten facet nigdy się nie poddawał i dawał drużynie to co najlepsze a co ważniejsze: był wierny drużynie nawet w tragicznych momentach. A o przeciwniku zwykle wypowiadał się w sposób gentelmeński, zawsze z podziwem.
0
Kerlon Souza Moura
Reakcja z 10 sekundy haha wkurzyli się :D
0
to pewnie i Suarezowi nic nie jest :D
0
To już jutro. Dokładnie jutro :D
0
Jest na youtubie FC Barcelony otwarty trening Barcy. Iniesta siedzi sobie na trawie a Suarez zszedł podczas treningu do szatni. Oby to nie było nic poważnego :(
0
To jest właśnie piękno piłki nożnej. Że przyciąga ludzi jak magnes. Pamiętam jak w sezonie 2012/2013 Barca przegrała z Realem w półfinale Copa del Rey to kumpel do mnie: Nie zamartwiaj się. To tylko piłka. Myślałem że mu strzelę w michę.
0
Di Stefano na przykład strzelał w pięciu finałach. I to z rzędu.
2
najlepszy to po jednym golu całego Messiego, Suareza i Neymara i wygrana 3-1 bo Juve coś strzeli jakbyśmy strzelili 3 bramki :D
0
To dzięki niemu zakochałem się w Barcelonie. Przed sezonem 2004/2005 to tak skakałem: podobał mi się Real Madryt nawet w co sam dzisiaj nie wierzę. Ale dobrze że Ronaldinho zaprowadził mnie na dobrą stronę piłki nożnej :D
1
raczej magik z Paryża. Roni grał w PSG :D
0
Aha tu chodzi o rozegrane finały. A ja myślałem że zapomnieli o Xavim i Messim.
3
Z obliczonych punktów za mecze rozegrane przez cztery ostatnie lata obliczane są cztery średnie arytmetyczne – każda dla jednego roku, następnie średnie te są sumowane z następującymi wagami:
1 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane w ciągu ostatnich 12 miesięcy,
0,5 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 13 do 24 miesięcy temu,
0,3 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 25 do 36 miesięcy temu,
0,2 – dla średniej z punktów za mecze rozegrane od 37 do 48 miesięcy temu.
Po prostu przesunęły się miesiące które były brane pod uwagę i stąd te zmiany w rankingu mimo tego że żadna z tych dwóch drużyn nie grała żadnego meczu w maju :D
24
http://pl.blastingnews.com/sport/2015/06/bezczelny-messi-do-neymara-copa-america-bedzie-w-tym-roku-moja-ty-masz-jeszcze-czas-00425217.html
Łapcie popcorn i czytajcie :D