no to jest niewiarygodne jak ten Neymar szybko dojrzał. Choć jeszcze czasami widać u niego takie brazyliskie przetrzymywanie piłki ale to nie jest takie granie jak w poprzednim sezonie gdzie wręcz swoim stylem gry mówił do rywali "a teraz chodźcie tu i połamcie mi nogi". Szybciej oddaje piłkę i więcej wybiega do prostopadłych piłek. I to jest to o co mi chodziło w jego grze :D
tak. Ronaldo wykonywał więcej jedenastek więc i procentowo skuteczność ma większą. Choć kiedyś analizowałem spudłowane karne pod względem ważności meczów to jest tak po równo mniej więcej.
jak zagrają tak jak z nami zagrali i dopisze im szczęście przy wykończeniu akcji to jak najbardziej mogą to wygrać. Ale to zawsze jest ryzyko stawiać na rywala Realu...
0
druga połowa w jego wykonaniu była świetna. Pierwsza słaba ale druga to już co innego :D
0
No proszę Ronaldo się wziął za grę
0
mówią że on cały ten sezon jest po kontuzji
0
no to jeśli strajk okaże się nielegalny to wykluczą nas na jakiś czas z europejskich pucharów. Sam nie wiem czego w tym wypadku chcieć.
2
https://pbs.twimg.com/media/CE1tlUMW8AALeaD.jpg:large
Piękne zdjęcie :D Oby więcej takich :D
2
Vuko jesteś moim bogiem :D Ale dowalił Mullerowi :D
0
Odbierać i kontrować. No i być skutecznym ale tym razem od początku. Żeby nie było niepotrzebnej nerwówki.
0
no to jest niewiarygodne jak ten Neymar szybko dojrzał. Choć jeszcze czasami widać u niego takie brazyliskie przetrzymywanie piłki ale to nie jest takie granie jak w poprzednim sezonie gdzie wręcz swoim stylem gry mówił do rywali "a teraz chodźcie tu i połamcie mi nogi". Szybciej oddaje piłkę i więcej wybiega do prostopadłych piłek. I to jest to o co mi chodziło w jego grze :D
4
pewność siebie. Bez żadnego gadania typu "pokażę kto jest szefem"
0
tak. Ronaldo wykonywał więcej jedenastek więc i procentowo skuteczność ma większą. Choć kiedyś analizowałem spudłowane karne pod względem ważności meczów to jest tak po równo mniej więcej.
14
Illara o dziwo dzisiaj nie kaleczył jak to ma w swoim zwyczaju w Realu.
4
http://www.ccma.cat/tv3/alacarta/programa/el-vestidor-del-barca-celebra-el-segon-gol-del-valencia/video/5520734/
To jest najlepsze :D:D:D:D:D
1
Czemu Negredo, czemu ?
0
Co za bramkarz z tego Diego Alvesa a jeszcze kilka lat temu grał w słabiutkiej Almerii i dostawał 8 goli od Barcelony.
0
Z nami mogło być to samo ale mieliśmy furę szczęścia.
1
daleko mu do Pedro :D
3
Suarez z Levante...
2
Uffff Udało się wygrać. Ale było ciężko...
0
A kto tu nam gola tak ważnego strzelił :D haha Pedro ale brama :D
0
ale ulga
0
Trochę na stojąco. Trzeba by przyspieszyć
0
nie zawsze w szkółce będzie taka supergeneracja piłkarzy. I to teraz widać :(
0
jak zagrają tak jak z nami zagrali i dopisze im szczęście przy wykończeniu akcji to jak najbardziej mogą to wygrać. Ale to zawsze jest ryzyko stawiać na rywala Realu...
0
Pique jest zagrożony kartką. To przecież obrońca i prawdopodobieństwo otrzymania kartki jest u niego dosyć wysokie. hehehehehehehehe
0
strasznie mi było ich szkoda że bramkarz postanowił wpuszczać szmaty :(
0
dawajcie Messiego na prezydenta :D hahahahaha
0
e tam w lidze w kwietniu Real miał same zwycięstwa a Barca ten remis z Sevillą jednak miała. Więc obiektywnie to chyba Ancelottiemu się należało
4
zdecydowanie zaważyło te opatrywanie Krychowiaka. Zbyt długo grali w 10 na 11.
0
Vidal jak Messi wczoraj. Dublecik na koncie :D
0
Brawo Aleix Vidal :D 1-0 :D