0

druga połowa w jego wykonaniu była świetna. Pierwsza słaba ale druga to już co innego :D

0

No proszę Ronaldo się wziął za grę

0

mówią że on cały ten sezon jest po kontuzji

0

no to jeśli strajk okaże się nielegalny to wykluczą nas na jakiś czas z europejskich pucharów. Sam nie wiem czego w tym wypadku chcieć.

2

https://pbs.twimg.com/media/CE1tlUMW8AALeaD.jpg:large
Piękne zdjęcie :D Oby więcej takich :D

2

Vuko jesteś moim bogiem :D Ale dowalił Mullerowi :D

0

Odbierać i kontrować. No i być skutecznym ale tym razem od początku. Żeby nie było niepotrzebnej nerwówki.

0

no to jest niewiarygodne jak ten Neymar szybko dojrzał. Choć jeszcze czasami widać u niego takie brazyliskie przetrzymywanie piłki ale to nie jest takie granie jak w poprzednim sezonie gdzie wręcz swoim stylem gry mówił do rywali "a teraz chodźcie tu i połamcie mi nogi". Szybciej oddaje piłkę i więcej wybiega do prostopadłych piłek. I to jest to o co mi chodziło w jego grze :D

4

pewność siebie. Bez żadnego gadania typu "pokażę kto jest szefem"

0

tak. Ronaldo wykonywał więcej jedenastek więc i procentowo skuteczność ma większą. Choć kiedyś analizowałem spudłowane karne pod względem ważności meczów to jest tak po równo mniej więcej.

14

Illara o dziwo dzisiaj nie kaleczył jak to ma w swoim zwyczaju w Realu.

1

Czemu Negredo, czemu ?

0

Co za bramkarz z tego Diego Alvesa a jeszcze kilka lat temu grał w słabiutkiej Almerii i dostawał 8 goli od Barcelony.

0

Z nami mogło być to samo ale mieliśmy furę szczęścia.

1

daleko mu do Pedro :D

3

Suarez z Levante...

2

Uffff Udało się wygrać. Ale było ciężko...

0

A kto tu nam gola tak ważnego strzelił :D haha Pedro ale brama :D

0

ale ulga

0

Trochę na stojąco. Trzeba by przyspieszyć

0

nie zawsze w szkółce będzie taka supergeneracja piłkarzy. I to teraz widać :(

0

jak zagrają tak jak z nami zagrali i dopisze im szczęście przy wykończeniu akcji to jak najbardziej mogą to wygrać. Ale to zawsze jest ryzyko stawiać na rywala Realu...

0

Pique jest zagrożony kartką. To przecież obrońca i prawdopodobieństwo otrzymania kartki jest u niego dosyć wysokie. hehehehehehehehe

0

strasznie mi było ich szkoda że bramkarz postanowił wpuszczać szmaty :(

0

dawajcie Messiego na prezydenta :D hahahahaha

0

e tam w lidze w kwietniu Real miał same zwycięstwa a Barca ten remis z Sevillą jednak miała. Więc obiektywnie to chyba Ancelottiemu się należało

4

zdecydowanie zaważyło te opatrywanie Krychowiaka. Zbyt długo grali w 10 na 11.

0

Vidal jak Messi wczoraj. Dublecik na koncie :D

0

Brawo Aleix Vidal :D 1-0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?