1

Brakuje bardzo Paolo Maldiniego.

0

no cóż taki jest urok opinii publicznych

4

Kluczem do pokonania Juventusu będzie między innymi na pewno niedopuszczanie do wolnych blisko bramki. Wszyscy wiemy kto tam ekstra bije rzuty wolne. Z relacji kibiców Juventusu wiem że jeżeli chodzi o Pirlo to podczas gry w tym sezonie potrafi być zagubiony. Traci głupio piłki częściej niż Busquets w słabej formie. W samym meczu z Realem 3 - krotnie stracił piłkę narażając na kontrataki. Ale jeżeli chodzi o uderzenie z dystansu a szczególnie z rzutu wolnego to tego nie zapomniał. Uważajmy na to :D

0

tak sobie patrzę na te zdjęcie i faktycznie czegoś mi brakuje........
kurcze, przecież kolejny puchar zdobędziemy dopiero w sobotę :D

31

Dobry pomysł. Niech nasi poczują się jak na Camp Nou :D

1

ale d*pa :D

8

chociaż Przemek Pełka też jest świetny ale fakt Wolski to już najwyższa półka jeżeli chodzi o komentowanie meczów

0

akurat jeżeli chodzi o statystyki to nie można się do niej doczepić. Tam śmieszą tylko oceny bo są wystawiane w sposób algorytmiczny.

1

ciekawe kiedy będą prowadzić kolejną kampanię w sprawie czwartej Złotej Piłki :D

1

no może faktycznie oni coś zdziałają :D

2

no i obrona też świetna. Wiadomo jak bronili na MŚ a jest jeszcze Nicolas Otamendi tak więc brak złota dla Argentyny będzie niespodzianką.

0

10 meczów dostał

2

Tevez to tak bardziej podchodzi pod styl Messiego. Potrafi przedryblować, rozegrać ale czy poradzi sobie na środku ataku? W to wątpię. Brakuje Argentynie takiego właśnie środkowego napastnika w stabilnej formie. Gonzalo ma wahania formy.

6

takie firmowe zagranie Messiego. Mówią że firmowe zagrania poszczególnych graczy to coś wyjątkowego i coś co nie zdarza się co mecz. A w przypadku Messiego to aż przeciwnicy się modlą - "Boże, niech mu w końcu nie wyjdzie takie podanie. No ileż on może razy nas załamywać takimi podaniami." A ten ciągle tak zagrywa i aż człowiek nie może wyjść z podziwu :D

6

przyczynić się do lepszej wydolności Messiego (gdzie ten biega mniej więcej tyle samo co wcześniej ale z dużo większą intesywnością) to jest na pewno świetną rekomendacją :D

1

a dojdzie do tego że będzie on pewnie w pierwszym składzie Argentyny na Copa America 2015 i znowu będzie taka kaszana jak na Mundialu gdzie zagrał tylko jeden dobry mecz. No ale zobaczymy.

1

No i prawidłowo :D

0

Wiem że to głupie ale przed chwilą zagrałem sobie w PESa 2015 finał Barcelona - Juventus na najwyższym poziomie trudności. Było 3-0 a wszystkie trzy gole strzelił....................Andres Iniesta. A to ci niespodzianka :D

0

Athleticowi też. Stadion jest dzisiaj neutralny, więc oberwie się obu klubom jak już coś.

2

a może nie będą chrzanić i umniejszać ewentualnych zasług? taaa....

4

lepiej żeby Neymar strzelił bo ma 6 bramek a Iago Aspas ma bramek 7, a warto by było jakby Neymar miał króla strzelców :D

0

ja nie mowię że to nie jest nasza słabsza strona. Ale o tym że się poprawiliśmy to należałoby wspomnieć.

0

Czemu wciąż ludzie mówią że Barcelona nie potrafi się bronić? W tym sezonie to się zmieniło, no może nie aż tak żeby nazwać nas maszyną do bronienia ale już nie zawdzięczamy aż tak mocno środkowi pola że nie tracimy dużo bramek.

0

Co za bramka Roberto Perreyry dla Juventusu. Idealne okno :D

5

czy ja wiem czy pomagali? fakt ta sytuacja była jedna sporna. Ale kilka minut wcześniej w podobny sposób przerwali kontrę Barcelony na wynik +2. Więc na sędziów raczej nie ma co zganiać. Bardziej na tego Sarica.

0

no cóż widać że głosowali internauci bo jednak niektóre nazwiska to na wyrost

0

w TVP1

3

3

stać ich na wyjście z grupy Ligi Mistrzów ale myślę że ich przygoda z LM zakończyłaby się na 1/8. Ich polityka transferowa jest nastawiona na sprzedawanie piłkarzy, więc na pewno kilku ich świetnych piłkarzy odejdzie za grube pieniądze i niewątpliwie ich kadra może być słabsza ale może i niekoniecznie.

0

Celia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?