Kluczem do pokonania Juventusu będzie między innymi na pewno niedopuszczanie do wolnych blisko bramki. Wszyscy wiemy kto tam ekstra bije rzuty wolne. Z relacji kibiców Juventusu wiem że jeżeli chodzi o Pirlo to podczas gry w tym sezonie potrafi być zagubiony. Traci głupio piłki częściej niż Busquets w słabej formie. W samym meczu z Realem 3 - krotnie stracił piłkę narażając na kontrataki. Ale jeżeli chodzi o uderzenie z dystansu a szczególnie z rzutu wolnego to tego nie zapomniał. Uważajmy na to :D
Tevez to tak bardziej podchodzi pod styl Messiego. Potrafi przedryblować, rozegrać ale czy poradzi sobie na środku ataku? W to wątpię. Brakuje Argentynie takiego właśnie środkowego napastnika w stabilnej formie. Gonzalo ma wahania formy.
takie firmowe zagranie Messiego. Mówią że firmowe zagrania poszczególnych graczy to coś wyjątkowego i coś co nie zdarza się co mecz. A w przypadku Messiego to aż przeciwnicy się modlą - "Boże, niech mu w końcu nie wyjdzie takie podanie. No ileż on może razy nas załamywać takimi podaniami." A ten ciągle tak zagrywa i aż człowiek nie może wyjść z podziwu :D
przyczynić się do lepszej wydolności Messiego (gdzie ten biega mniej więcej tyle samo co wcześniej ale z dużo większą intesywnością) to jest na pewno świetną rekomendacją :D
a dojdzie do tego że będzie on pewnie w pierwszym składzie Argentyny na Copa America 2015 i znowu będzie taka kaszana jak na Mundialu gdzie zagrał tylko jeden dobry mecz. No ale zobaczymy.
Wiem że to głupie ale przed chwilą zagrałem sobie w PESa 2015 finał Barcelona - Juventus na najwyższym poziomie trudności. Było 3-0 a wszystkie trzy gole strzelił....................Andres Iniesta. A to ci niespodzianka :D
Czemu wciąż ludzie mówią że Barcelona nie potrafi się bronić? W tym sezonie to się zmieniło, no może nie aż tak żeby nazwać nas maszyną do bronienia ale już nie zawdzięczamy aż tak mocno środkowi pola że nie tracimy dużo bramek.
czy ja wiem czy pomagali? fakt ta sytuacja była jedna sporna. Ale kilka minut wcześniej w podobny sposób przerwali kontrę Barcelony na wynik +2. Więc na sędziów raczej nie ma co zganiać. Bardziej na tego Sarica.
stać ich na wyjście z grupy Ligi Mistrzów ale myślę że ich przygoda z LM zakończyłaby się na 1/8. Ich polityka transferowa jest nastawiona na sprzedawanie piłkarzy, więc na pewno kilku ich świetnych piłkarzy odejdzie za grube pieniądze i niewątpliwie ich kadra może być słabsza ale może i niekoniecznie.
1
Brakuje bardzo Paolo Maldiniego.
0
no cóż taki jest urok opinii publicznych
4
Kluczem do pokonania Juventusu będzie między innymi na pewno niedopuszczanie do wolnych blisko bramki. Wszyscy wiemy kto tam ekstra bije rzuty wolne. Z relacji kibiców Juventusu wiem że jeżeli chodzi o Pirlo to podczas gry w tym sezonie potrafi być zagubiony. Traci głupio piłki częściej niż Busquets w słabej formie. W samym meczu z Realem 3 - krotnie stracił piłkę narażając na kontrataki. Ale jeżeli chodzi o uderzenie z dystansu a szczególnie z rzutu wolnego to tego nie zapomniał. Uważajmy na to :D
0
tak sobie patrzę na te zdjęcie i faktycznie czegoś mi brakuje........
kurcze, przecież kolejny puchar zdobędziemy dopiero w sobotę :D
31
Dobry pomysł. Niech nasi poczują się jak na Camp Nou :D
1
ale d*pa :D
8
chociaż Przemek Pełka też jest świetny ale fakt Wolski to już najwyższa półka jeżeli chodzi o komentowanie meczów
0
akurat jeżeli chodzi o statystyki to nie można się do niej doczepić. Tam śmieszą tylko oceny bo są wystawiane w sposób algorytmiczny.
1
ciekawe kiedy będą prowadzić kolejną kampanię w sprawie czwartej Złotej Piłki :D
1
no może faktycznie oni coś zdziałają :D
2
no i obrona też świetna. Wiadomo jak bronili na MŚ a jest jeszcze Nicolas Otamendi tak więc brak złota dla Argentyny będzie niespodzianką.
0
10 meczów dostał
2
Tevez to tak bardziej podchodzi pod styl Messiego. Potrafi przedryblować, rozegrać ale czy poradzi sobie na środku ataku? W to wątpię. Brakuje Argentynie takiego właśnie środkowego napastnika w stabilnej formie. Gonzalo ma wahania formy.
6
takie firmowe zagranie Messiego. Mówią że firmowe zagrania poszczególnych graczy to coś wyjątkowego i coś co nie zdarza się co mecz. A w przypadku Messiego to aż przeciwnicy się modlą - "Boże, niech mu w końcu nie wyjdzie takie podanie. No ileż on może razy nas załamywać takimi podaniami." A ten ciągle tak zagrywa i aż człowiek nie może wyjść z podziwu :D
6
przyczynić się do lepszej wydolności Messiego (gdzie ten biega mniej więcej tyle samo co wcześniej ale z dużo większą intesywnością) to jest na pewno świetną rekomendacją :D
1
a dojdzie do tego że będzie on pewnie w pierwszym składzie Argentyny na Copa America 2015 i znowu będzie taka kaszana jak na Mundialu gdzie zagrał tylko jeden dobry mecz. No ale zobaczymy.
1
No i prawidłowo :D
0
Wiem że to głupie ale przed chwilą zagrałem sobie w PESa 2015 finał Barcelona - Juventus na najwyższym poziomie trudności. Było 3-0 a wszystkie trzy gole strzelił....................Andres Iniesta. A to ci niespodzianka :D
0
Athleticowi też. Stadion jest dzisiaj neutralny, więc oberwie się obu klubom jak już coś.
2
a może nie będą chrzanić i umniejszać ewentualnych zasług? taaa....
4
lepiej żeby Neymar strzelił bo ma 6 bramek a Iago Aspas ma bramek 7, a warto by było jakby Neymar miał króla strzelców :D
0
ja nie mowię że to nie jest nasza słabsza strona. Ale o tym że się poprawiliśmy to należałoby wspomnieć.
0
Czemu wciąż ludzie mówią że Barcelona nie potrafi się bronić? W tym sezonie to się zmieniło, no może nie aż tak żeby nazwać nas maszyną do bronienia ale już nie zawdzięczamy aż tak mocno środkowi pola że nie tracimy dużo bramek.
0
Co za bramka Roberto Perreyry dla Juventusu. Idealne okno :D
5
czy ja wiem czy pomagali? fakt ta sytuacja była jedna sporna. Ale kilka minut wcześniej w podobny sposób przerwali kontrę Barcelony na wynik +2. Więc na sędziów raczej nie ma co zganiać. Bardziej na tego Sarica.
0
no cóż widać że głosowali internauci bo jednak niektóre nazwiska to na wyrost
0
w TVP1
3
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1448715678501977/
................................
3
stać ich na wyjście z grupy Ligi Mistrzów ale myślę że ich przygoda z LM zakończyłaby się na 1/8. Ich polityka transferowa jest nastawiona na sprzedawanie piłkarzy, więc na pewno kilku ich świetnych piłkarzy odejdzie za grube pieniądze i niewątpliwie ich kadra może być słabsza ale może i niekoniecznie.
0
Celia :D