Barcelona w tym sezonie pokonuje samych mistrzów lig: Cypr, Holandia, Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy. To w ewentualnym finale wypadałoby zająć się włoskim mistrzem :D
Ale będą jaja jak przez strajk przedwcześnie wygramy ligę.
Mam nadzieję że dojdą do porozumienia bo dwa mecze więcej z udziałem Barcelony to zawsze dla nas miłą wiadomość.
"WOW! RFEF (hiszpańska federacja) ogłosiła strajk piłkarzy w Primera División, który rozpocznie się 16 maja. 37. (i 38?) kolejki nie będzie!" z twittera Kręcidło
Zwykle mówiłem że ważniejsze będzie zwycięstwo ale też wierzę że Leo coś strzeli. Teraz to on musi odciążyć Suareza i Neymara od strzelania bramek. Chociażby na jeden mecz :D
E tam wiecie co? Marzy mi się finał z Realem. Kit że ich nie lubię ale jakby nasi przeszli i oni też to byłby chyba najciekawiej zapowiadany finał w historii finałów europejskich pucharów. Po jednej stronie i po drugiej stronie najlepsi piłkarze na świecie. No już 2 razy miało być El Classico we finale. Może do trzech razy sztuka?
ale równie dobrze może być tak jak w 2012/2013 kiedy my graliśmy z Bayernem. Tylko że odwrotnie: to my możemy tak zmłócić Bayern. Historia się praktycznie powtarza tylko że teraz to my jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej byli Bawarczycy wtedy.
Messi nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak kiedyś. Chociaż zobaczymy może jeszcze w tym sezonie LM zaskoczy formą strzelecką bo o formę i jakość piłkarską możemy być raczej spokojni :D
e tam mi nie zamknął. Wykończył to co miał wykończyć a gdy chciał się brać do rozgrywania albo dryblowania to bardzo łatwo odbierano mu piłkę. Gole to nie wszystko. Przyjdzie taki dzień (a przyszło już takich wiele w jego karierze), że ani nie zagra dobrze ani bramki go nie uratują.
6
http://fangol.pl/view/98084/on-namowil-suareza
Dzięki Steven :D
1
a fajnie by było jakby tak trzymał tą statystykę do końca sezonu hehe
0
Barcelona w tym sezonie pokonuje samych mistrzów lig: Cypr, Holandia, Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy. To w ewentualnym finale wypadałoby zająć się włoskim mistrzem :D
2
ma ktoś skrót z komentarzem Szpakowskiego? :D
4
szczególnie Dudek...
26
Szkoda mi Ciebie Pep. No ale na boisku nie mogło być sentymentów. VeB :D
0
byłoby gdyby nie Neuer, cwaniaku.
0
Ale będą jaja jak przez strajk przedwcześnie wygramy ligę.
Mam nadzieję że dojdą do porozumienia bo dwa mecze więcej z udziałem Barcelony to zawsze dla nas miłą wiadomość.
0
"WOW! RFEF (hiszpańska federacja) ogłosiła strajk piłkarzy w Primera División, który rozpocznie się 16 maja. 37. (i 38?) kolejki nie będzie!" z twittera Kręcidło
5
http://giant.gfycat.com/GreenResponsibleGodwit.webm
Widzieliście to? James jednak dobrze strzelił
1
chodziło mi o LM w tym wypadku :D
0
Zwykle mówiłem że ważniejsze będzie zwycięstwo ale też wierzę że Leo coś strzeli. Teraz to on musi odciążyć Suareza i Neymara od strzelania bramek. Chociażby na jeden mecz :D
13
wielki piłkarz...
3
typowy raczej dla Ramosa :D
0
właśnie o to się najbardziej martwię że Neuer będzie bronił jak Hart...
0
z tym Espanyolem to pojechałeś...
0
zmieniło się. tylko czerwona w meczu rewanżowym będzie oznaczała pauzę w finale
0
jak ktoś gra najbliżej bramki to łatwo jest tak świetnemu zawodnikowi jak Ronaldo znaleźć miejsce do gola. W jego przypadku takie akcje to logika :D
1
No jo tak jak myślałem. Dasz mu setkę to bezlitośnie to wykorzysta. Tak gra środkowy napastnik jakim jest Ronaldo.
0
obraz jest odwrócony w tym filmiku :D
4
E tam wiecie co? Marzy mi się finał z Realem. Kit że ich nie lubię ale jakby nasi przeszli i oni też to byłby chyba najciekawiej zapowiadany finał w historii finałów europejskich pucharów. Po jednej stronie i po drugiej stronie najlepsi piłkarze na świecie. No już 2 razy miało być El Classico we finale. Może do trzech razy sztuka?
0
ale równie dobrze może być tak jak w 2012/2013 kiedy my graliśmy z Bayernem. Tylko że odwrotnie: to my możemy tak zmłócić Bayern. Historia się praktycznie powtarza tylko że teraz to my jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej byli Bawarczycy wtedy.
0
Messi nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak kiedyś. Chociaż zobaczymy może jeszcze w tym sezonie LM zaskoczy formą strzelecką bo o formę i jakość piłkarską możemy być raczej spokojni :D
1
kurcze konto r4six na youtube zostało skasowane. A takie mieli fajne parodie :(
0
Komentarz usunięty
2
pewnie jakieś pojedyncze gwizdy będą. Ale 99 % kibiców na pewno zgotuje mu owację na stojąco :D
7
e tam mi nie zamknął. Wykończył to co miał wykończyć a gdy chciał się brać do rozgrywania albo dryblowania to bardzo łatwo odbierano mu piłkę. Gole to nie wszystko. Przyjdzie taki dzień (a przyszło już takich wiele w jego karierze), że ani nie zagra dobrze ani bramki go nie uratują.
1
nie chce coś ten Real tych punktów stracić. Eh :(
0
No może jeszcze o remis powalczą. Ronaldo już chyba nie strzeli więc może się uda...
6
Tak jak mówiłem: do strzelania goli najlepszy na świecie. Ale jak mu nie wystawisz patelni to jest bezradny jak dziecko.