6

1

a fajnie by było jakby tak trzymał tą statystykę do końca sezonu hehe

0

Barcelona w tym sezonie pokonuje samych mistrzów lig: Cypr, Holandia, Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy. To w ewentualnym finale wypadałoby zająć się włoskim mistrzem :D

2

ma ktoś skrót z komentarzem Szpakowskiego? :D

4

szczególnie Dudek...

26

Szkoda mi Ciebie Pep. No ale na boisku nie mogło być sentymentów. VeB :D

0

byłoby gdyby nie Neuer, cwaniaku.

0

Ale będą jaja jak przez strajk przedwcześnie wygramy ligę.
Mam nadzieję że dojdą do porozumienia bo dwa mecze więcej z udziałem Barcelony to zawsze dla nas miłą wiadomość.

0

"WOW! RFEF (hiszpańska federacja) ogłosiła strajk piłkarzy w Primera División, który rozpocznie się 16 maja. 37. (i 38?) kolejki nie będzie!" z twittera Kręcidło

5

http://giant.gfycat.com/GreenResponsibleGodwit.webm
Widzieliście to? James jednak dobrze strzelił

1

chodziło mi o LM w tym wypadku :D

0

Zwykle mówiłem że ważniejsze będzie zwycięstwo ale też wierzę że Leo coś strzeli. Teraz to on musi odciążyć Suareza i Neymara od strzelania bramek. Chociażby na jeden mecz :D

13

wielki piłkarz...

3

typowy raczej dla Ramosa :D

0

właśnie o to się najbardziej martwię że Neuer będzie bronił jak Hart...

0

z tym Espanyolem to pojechałeś...

0

zmieniło się. tylko czerwona w meczu rewanżowym będzie oznaczała pauzę w finale

0

jak ktoś gra najbliżej bramki to łatwo jest tak świetnemu zawodnikowi jak Ronaldo znaleźć miejsce do gola. W jego przypadku takie akcje to logika :D

1

No jo tak jak myślałem. Dasz mu setkę to bezlitośnie to wykorzysta. Tak gra środkowy napastnik jakim jest Ronaldo.

0

obraz jest odwrócony w tym filmiku :D

4

E tam wiecie co? Marzy mi się finał z Realem. Kit że ich nie lubię ale jakby nasi przeszli i oni też to byłby chyba najciekawiej zapowiadany finał w historii finałów europejskich pucharów. Po jednej stronie i po drugiej stronie najlepsi piłkarze na świecie. No już 2 razy miało być El Classico we finale. Może do trzech razy sztuka?

0

ale równie dobrze może być tak jak w 2012/2013 kiedy my graliśmy z Bayernem. Tylko że odwrotnie: to my możemy tak zmłócić Bayern. Historia się praktycznie powtarza tylko że teraz to my jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej byli Bawarczycy wtedy.

0

Messi nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak kiedyś. Chociaż zobaczymy może jeszcze w tym sezonie LM zaskoczy formą strzelecką bo o formę i jakość piłkarską możemy być raczej spokojni :D

1

kurcze konto r4six na youtube zostało skasowane. A takie mieli fajne parodie :(

0

Komentarz usunięty

2

pewnie jakieś pojedyncze gwizdy będą. Ale 99 % kibiców na pewno zgotuje mu owację na stojąco :D

7

e tam mi nie zamknął. Wykończył to co miał wykończyć a gdy chciał się brać do rozgrywania albo dryblowania to bardzo łatwo odbierano mu piłkę. Gole to nie wszystko. Przyjdzie taki dzień (a przyszło już takich wiele w jego karierze), że ani nie zagra dobrze ani bramki go nie uratują.

1

nie chce coś ten Real tych punktów stracić. Eh :(

0

No może jeszcze o remis powalczą. Ronaldo już chyba nie strzeli więc może się uda...

6

Tak jak mówiłem: do strzelania goli najlepszy na świecie. Ale jak mu nie wystawisz patelni to jest bezradny jak dziecko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?