Do strzelania goli to Ronaldo się nadaje jak chyba nikt inny na świecie. Taka pazerność na gole musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w zdobytych bramkach. Nawet grając bardzo słabo to widać że to jest gość do walenia goli a nie do gry typu rozegranie piłki czy drybling.
Sezon się nam świetnie układa ale ja już pomału zaczynam myśleć o następnym. Jeśli udałoby się nam zdobyć potrójną koronę to ciekawi mnie to jak nasi piłkarze zagrają w następnym sezonie chodzi mi przede wszystkim o piłkarzy zakupionych przed tym sezonem. Ciekawi mnie to jak tak wielki sukces mógłby podziałać na drużynę. Czy będą oni już nasyceni? Tego właśnie będę oczekiwał po Luisie Enrique. Żeby utrzymać w piłkarzach chęć dobrej gry. Bo wiadomo wielki sukces w jednym sezonie powoduje dużo trudniejszą przeprawę w drugim. Ale co ja tam gadam. Grajmy, strzelajmy i wygrywajmy a potem będziemy się martwić :D
Zadaniem napastników jest moim zdaniem też asystowanie. Przecież to oni dostają najwięcej piłek kiedy są w pobliżu bramki i czasami nie jest możliwe uderzenie piłki. Oczywistym jest w takiej sytuacji podanie do lepiej ustawionego partnera, który jest najczęściej blisko i może uderzyć na bramkę. Padnie gol i to też jest asysta. Analizując asysty Ronaldo można stwierdzić to samo co powiedziałem. Portugalczyk dostaje piłki blisko bramki rywali i czasem jest to sytuacja dwóch na jednego, czasem zgranie piłki głową, czasem przypadkowy kontakt przed strzałem partnera, czasem partner przetnie jego nieudany strzał. I to też są asysty ale zaciemniają one prawdziwe możliwości piłkarza jako playmakera. Łatwe podanie do najbliższego w sytuacji dwóch na jednego potrafi wykonać każdy ale nie każdy potrafi posłać prostopadłe podanie za obronę rywali. Tak więc nie radzę się sugerować tym że: "on ma dużo asyst więc jest świetnym playmakerem". Tyle w temacie
to było szaleństwo. Najpierw cisnął Betis, potem kontuzja Messiego i tak jak mówisz cztery dziwne bramki :D Z tego meczu to chyba najbardziej zapamiętałem rajd Pedro :D
2
Do strzelania goli to Ronaldo się nadaje jak chyba nikt inny na świecie. Taka pazerność na gole musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w zdobytych bramkach. Nawet grając bardzo słabo to widać że to jest gość do walenia goli a nie do gry typu rozegranie piłki czy drybling.
4
Podziękujmy lekarzowi Sevilli, któremu zabrało aż 9 minut opatrywanie Polaka. No i w tym czasie 2 gole w plecy :(
2
Brawo Neymar. Piękne zachowanie.
0
no jo ale potem kręcił głową z niezadowolenia...
3
Sezon się nam świetnie układa ale ja już pomału zaczynam myśleć o następnym. Jeśli udałoby się nam zdobyć potrójną koronę to ciekawi mnie to jak nasi piłkarze zagrają w następnym sezonie chodzi mi przede wszystkim o piłkarzy zakupionych przed tym sezonem. Ciekawi mnie to jak tak wielki sukces mógłby podziałać na drużynę. Czy będą oni już nasyceni? Tego właśnie będę oczekiwał po Luisie Enrique. Żeby utrzymać w piłkarzach chęć dobrej gry. Bo wiadomo wielki sukces w jednym sezonie powoduje dużo trudniejszą przeprawę w drugim. Ale co ja tam gadam. Grajmy, strzelajmy i wygrywajmy a potem będziemy się martwić :D
2
Przecież Ronaldo się nawet nie cieszył. A on się rzadko cieszy jak ktoś inny niż on zdobywa gola.
0
no to się nazywa chora ambicja. Patrzenie na innych i chęć im dorównania bądź przebicia. A trzeba patrzeć na siebie.
0
a główka to cię nie boli czasem? :D
0
no i fajnie :D
0
no sorry od wielu meczów tak jest że autobusy na nas a na Real trochę bardziej otwarta gra.
0
Tak się bawi, tak się bawi MSN :D 102 :D
3
https://instagram.com/p/2B-7T7ujCm/
haha. może to i Chelsea ale trzeba przyznać że fajnie im to wyszło
1
każdy ze strzelców na asystę :D
3
I asysta Neymara hehe
0
O Matko Boska XAVIIIIIII :D
0
miło by było im piątkę wsadzić. O wygranej nie wspominając...
0
https://x.com/MateoVeb
Żartowniś...
0
choć mecz odpoczynku by się Messiemu przydał zdecydowanie...
2
masakra z tym składem. oby Messi dał radę :D
3
Zadaniem napastników jest moim zdaniem też asystowanie. Przecież to oni dostają najwięcej piłek kiedy są w pobliżu bramki i czasami nie jest możliwe uderzenie piłki. Oczywistym jest w takiej sytuacji podanie do lepiej ustawionego partnera, który jest najczęściej blisko i może uderzyć na bramkę. Padnie gol i to też jest asysta. Analizując asysty Ronaldo można stwierdzić to samo co powiedziałem. Portugalczyk dostaje piłki blisko bramki rywali i czasem jest to sytuacja dwóch na jednego, czasem zgranie piłki głową, czasem przypadkowy kontakt przed strzałem partnera, czasem partner przetnie jego nieudany strzał. I to też są asysty ale zaciemniają one prawdziwe możliwości piłkarza jako playmakera. Łatwe podanie do najbliższego w sytuacji dwóch na jednego potrafi wykonać każdy ale nie każdy potrafi posłać prostopadłe podanie za obronę rywali. Tak więc nie radzę się sugerować tym że: "on ma dużo asyst więc jest świetnym playmakerem". Tyle w temacie
0
a kto powiedział że wtedy Barca wygrała 3-2? Barca wtedy wygrała 5-2
7
i jeszcze asysta Pedro przy pierwszej bramce Fabregasa i rzut karny po faulu na Pedro. Jeden z najlepszych meczów Pedro w Barcelonie :D
0
aż dziwne że Messiego nie wywalił z boiska...
3
to było szaleństwo. Najpierw cisnął Betis, potem kontuzja Messiego i tak jak mówisz cztery dziwne bramki :D Z tego meczu to chyba najbardziej zapamiętałem rajd Pedro :D
2
szkoda że tak późno dojrzał piłkarsko bo to my byśmy mieli z niego pożytek :D
1
hahahahaha. 7 strzałów z nami mieli a z wami mają już 16. Chyba coś ci się pomyliło.
1
Zbyt otwarty mecz dzisiaj chyba żeby Real stracił punkty
1
Mecz jak z ligi angielskiej. Zero taktyki i od bramki do bramki.
0
kurcze ale skuteczni są dzisiaj :(
1
no i z Fiorentiną rzecz jasna :D