2

Do strzelania goli to Ronaldo się nadaje jak chyba nikt inny na świecie. Taka pazerność na gole musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w zdobytych bramkach. Nawet grając bardzo słabo to widać że to jest gość do walenia goli a nie do gry typu rozegranie piłki czy drybling.

4

Podziękujmy lekarzowi Sevilli, któremu zabrało aż 9 minut opatrywanie Polaka. No i w tym czasie 2 gole w plecy :(

2

Brawo Neymar. Piękne zachowanie.

0

no jo ale potem kręcił głową z niezadowolenia...

3

Sezon się nam świetnie układa ale ja już pomału zaczynam myśleć o następnym. Jeśli udałoby się nam zdobyć potrójną koronę to ciekawi mnie to jak nasi piłkarze zagrają w następnym sezonie chodzi mi przede wszystkim o piłkarzy zakupionych przed tym sezonem. Ciekawi mnie to jak tak wielki sukces mógłby podziałać na drużynę. Czy będą oni już nasyceni? Tego właśnie będę oczekiwał po Luisie Enrique. Żeby utrzymać w piłkarzach chęć dobrej gry. Bo wiadomo wielki sukces w jednym sezonie powoduje dużo trudniejszą przeprawę w drugim. Ale co ja tam gadam. Grajmy, strzelajmy i wygrywajmy a potem będziemy się martwić :D

2

Przecież Ronaldo się nawet nie cieszył. A on się rzadko cieszy jak ktoś inny niż on zdobywa gola.

0

no to się nazywa chora ambicja. Patrzenie na innych i chęć im dorównania bądź przebicia. A trzeba patrzeć na siebie.

0

a główka to cię nie boli czasem? :D

0

no i fajnie :D

0

no sorry od wielu meczów tak jest że autobusy na nas a na Real trochę bardziej otwarta gra.

0

Tak się bawi, tak się bawi MSN :D 102 :D

3

https://instagram.com/p/2B-7T7ujCm/

haha. może to i Chelsea ale trzeba przyznać że fajnie im to wyszło

1

każdy ze strzelców na asystę :D

3

I asysta Neymara hehe

0

O Matko Boska XAVIIIIIII :D

0

miło by było im piątkę wsadzić. O wygranej nie wspominając...

0

https://x.com/MateoVeb

Żartowniś...

0

choć mecz odpoczynku by się Messiemu przydał zdecydowanie...

2

masakra z tym składem. oby Messi dał radę :D

3

Zadaniem napastników jest moim zdaniem też asystowanie. Przecież to oni dostają najwięcej piłek kiedy są w pobliżu bramki i czasami nie jest możliwe uderzenie piłki. Oczywistym jest w takiej sytuacji podanie do lepiej ustawionego partnera, który jest najczęściej blisko i może uderzyć na bramkę. Padnie gol i to też jest asysta. Analizując asysty Ronaldo można stwierdzić to samo co powiedziałem. Portugalczyk dostaje piłki blisko bramki rywali i czasem jest to sytuacja dwóch na jednego, czasem zgranie piłki głową, czasem przypadkowy kontakt przed strzałem partnera, czasem partner przetnie jego nieudany strzał. I to też są asysty ale zaciemniają one prawdziwe możliwości piłkarza jako playmakera. Łatwe podanie do najbliższego w sytuacji dwóch na jednego potrafi wykonać każdy ale nie każdy potrafi posłać prostopadłe podanie za obronę rywali. Tak więc nie radzę się sugerować tym że: "on ma dużo asyst więc jest świetnym playmakerem". Tyle w temacie

0

a kto powiedział że wtedy Barca wygrała 3-2? Barca wtedy wygrała 5-2

7

i jeszcze asysta Pedro przy pierwszej bramce Fabregasa i rzut karny po faulu na Pedro. Jeden z najlepszych meczów Pedro w Barcelonie :D

0

aż dziwne że Messiego nie wywalił z boiska...

3

to było szaleństwo. Najpierw cisnął Betis, potem kontuzja Messiego i tak jak mówisz cztery dziwne bramki :D Z tego meczu to chyba najbardziej zapamiętałem rajd Pedro :D

2

szkoda że tak późno dojrzał piłkarsko bo to my byśmy mieli z niego pożytek :D

1

hahahahaha. 7 strzałów z nami mieli a z wami mają już 16. Chyba coś ci się pomyliło.

1

Zbyt otwarty mecz dzisiaj chyba żeby Real stracił punkty

1

Mecz jak z ligi angielskiej. Zero taktyki i od bramki do bramki.

0

kurcze ale skuteczni są dzisiaj :(

1

no i z Fiorentiną rzecz jasna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?