Neymar dzisiaj idzie na MVP :D Kapitalnie gra :D. Gol, asysta 6/6 wygranych dryblingów, rewelka :D Messi też ale lepiej Neymar :D To on dzisiaj jest kluczem :D
oj nie wiem Griezmann tak mniej więcej był w połowie i przedostatni piłkarz też w połowie (chodzi mi o te pasmo trawy). Dla mnie nie jest to jednoznaczne.
jo kurde nie rozumiem tych zapowiedzi o hattrickach Messiego. Wszyscy powinniśmy chcieć tego żeby świetnie zagrał a nie tego żeby walił niewiadomo ile bramek...
jak ktoś z siebie robi pajaca to co się dziwisz że jest szydera. Ponadto jeżeli ktoś na każdym kroku podkreśla że jest najlepszy to chyba się powinien zachowywać normalnie i odpowiadać klasą piłkarską a nie dokładać do tego huśtawki nastrojów: raz Superman a raz pajac.
a ja nawet wiem dlaczego tak się stało i to chyba wszyscy wiedzą: chciał być najlepszy na świecie i wymyślił sobie że najlepszy na świecie oznacza hurtowe strzelanie goli. To się stało od momentu przejścia do Realu, kiedy Messi zabrał mu miano najlepszego na świecie.
12? coś chyba za dużo naliczone. Chyba staty wzięte z whoscored. Bo tam gol po stałym fragmencie gry to też strzały głową czy po kilku podaniach które zaczynają się od stałego fragmentu gry.
szkoda ze tak robi. No sorry ale ludzka mentalność jest taka że bardziej się pamięta wiele złych rzeczy niż wiele dobrych. Tak to Ronaldo miałby wszędzie szacunek a tak to nic dziwnego że tylko kibice Realu go kochają (choć i ich wkurzają te błazeńskie zachowania Ronaldo)
0
w drugiej połowie trochę jednak zgasł....
0
Neymar really?
0
zaczyna się Iniesta styl sezon 2014/2015 :(
0
no okej ja też nie przypominam sobie jakiegoś babola z jego strony w tym sezonie ale to był jego błąd niestety.
0
trochę środek pola też zwalił. Brakło tutaj Busquetsa albo Rakitica na zapobiegnięcie przed tym strzałem.
7
Neymar dzisiaj idzie na MVP :D Kapitalnie gra :D. Gol, asysta 6/6 wygranych dryblingów, rewelka :D Messi też ale lepiej Neymar :D To on dzisiaj jest kluczem :D
0
Ale grają dzisiaj. Masakra :D
0
klepiemy jak z City na wyjeździe :D
0
Do boju pany !!! Jeden z najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Po zwycięstwo !!! VeB :D
1
Spalonego nie było jednak.
0
oj nie wiem Griezmann tak mniej więcej był w połowie i przedostatni piłkarz też w połowie (chodzi mi o te pasmo trawy). Dla mnie nie jest to jednoznaczne.
0
spalony waszym zdaniem?
2
odważnie z jajami ale i z rozsądkiem.
0
jo kurde nie rozumiem tych zapowiedzi o hattrickach Messiego. Wszyscy powinniśmy chcieć tego żeby świetnie zagrał a nie tego żeby walił niewiadomo ile bramek...
3
jakiego Krula? Kapitana Grzmota chciałeś powiedzieć :D
1
jak ktoś z siebie robi pajaca to co się dziwisz że jest szydera. Ponadto jeżeli ktoś na każdym kroku podkreśla że jest najlepszy to chyba się powinien zachowywać normalnie i odpowiadać klasą piłkarską a nie dokładać do tego huśtawki nastrojów: raz Superman a raz pajac.
0
no oby dzisiaj w bramkę było bez możliwości obrony przez bramkarza.
1
i znowu grzmot :D
0
ja ćwicze: Messi kapitalny drybling, cóż za podanie do Suareza/Neymara i goooooooool :D
0
ale mu to wyszło.
0
może być nawet wymęczone :D
1
kto co lubi. My lubimy najbardziej Messiego. Bo on i strzela sporo i rozgrywa jak mistrz :D
2
Tak sobie patrzę na tabelę ligi polskiej i forma Zawiszy Bydgoszcz, ostatniej w tabeli drużyny jest zdumiewająca. Nie mogę z tego :D
3
a ja nawet wiem dlaczego tak się stało i to chyba wszyscy wiedzą: chciał być najlepszy na świecie i wymyślił sobie że najlepszy na świecie oznacza hurtowe strzelanie goli. To się stało od momentu przejścia do Realu, kiedy Messi zabrał mu miano najlepszego na świecie.
1
haha te kosmiczne zagrania :D
0
z byle kim nie przegrywają...
0
chyba Levante na wyjeździe z tamtego roku
1
12? coś chyba za dużo naliczone. Chyba staty wzięte z whoscored. Bo tam gol po stałym fragmencie gry to też strzały głową czy po kilku podaniach które zaczynają się od stałego fragmentu gry.
0
szkoda ze tak robi. No sorry ale ludzka mentalność jest taka że bardziej się pamięta wiele złych rzeczy niż wiele dobrych. Tak to Ronaldo miałby wszędzie szacunek a tak to nic dziwnego że tylko kibice Realu go kochają (choć i ich wkurzają te błazeńskie zachowania Ronaldo)
1
haha system rozwalony :D