0

w drugiej połowie trochę jednak zgasł....

0

Neymar really?

0

zaczyna się Iniesta styl sezon 2014/2015 :(

0

no okej ja też nie przypominam sobie jakiegoś babola z jego strony w tym sezonie ale to był jego błąd niestety.

0

trochę środek pola też zwalił. Brakło tutaj Busquetsa albo Rakitica na zapobiegnięcie przed tym strzałem.

7

Neymar dzisiaj idzie na MVP :D Kapitalnie gra :D. Gol, asysta 6/6 wygranych dryblingów, rewelka :D Messi też ale lepiej Neymar :D To on dzisiaj jest kluczem :D

0

Ale grają dzisiaj. Masakra :D

0

klepiemy jak z City na wyjeździe :D

0

Do boju pany !!! Jeden z najtrudniejszych meczów w tym sezonie. Po zwycięstwo !!! VeB :D

1

/photo/1



Spalonego nie było jednak.

0

oj nie wiem Griezmann tak mniej więcej był w połowie i przedostatni piłkarz też w połowie (chodzi mi o te pasmo trawy). Dla mnie nie jest to jednoznaczne.

0

spalony waszym zdaniem?

2

odważnie z jajami ale i z rozsądkiem.

0

jo kurde nie rozumiem tych zapowiedzi o hattrickach Messiego. Wszyscy powinniśmy chcieć tego żeby świetnie zagrał a nie tego żeby walił niewiadomo ile bramek...

3

jakiego Krula? Kapitana Grzmota chciałeś powiedzieć :D

1

jak ktoś z siebie robi pajaca to co się dziwisz że jest szydera. Ponadto jeżeli ktoś na każdym kroku podkreśla że jest najlepszy to chyba się powinien zachowywać normalnie i odpowiadać klasą piłkarską a nie dokładać do tego huśtawki nastrojów: raz Superman a raz pajac.

0

no oby dzisiaj w bramkę było bez możliwości obrony przez bramkarza.

1

i znowu grzmot :D

0

ja ćwicze: Messi kapitalny drybling, cóż za podanie do Suareza/Neymara i goooooooool :D

0

ale mu to wyszło.

0

może być nawet wymęczone :D

1

kto co lubi. My lubimy najbardziej Messiego. Bo on i strzela sporo i rozgrywa jak mistrz :D

2

Tak sobie patrzę na tabelę ligi polskiej i forma Zawiszy Bydgoszcz, ostatniej w tabeli drużyny jest zdumiewająca. Nie mogę z tego :D

3

a ja nawet wiem dlaczego tak się stało i to chyba wszyscy wiedzą: chciał być najlepszy na świecie i wymyślił sobie że najlepszy na świecie oznacza hurtowe strzelanie goli. To się stało od momentu przejścia do Realu, kiedy Messi zabrał mu miano najlepszego na świecie.

1

haha te kosmiczne zagrania :D

0

z byle kim nie przegrywają...

0

chyba Levante na wyjeździe z tamtego roku

1

12? coś chyba za dużo naliczone. Chyba staty wzięte z whoscored. Bo tam gol po stałym fragmencie gry to też strzały głową czy po kilku podaniach które zaczynają się od stałego fragmentu gry.

0

szkoda ze tak robi. No sorry ale ludzka mentalność jest taka że bardziej się pamięta wiele złych rzeczy niż wiele dobrych. Tak to Ronaldo miałby wszędzie szacunek a tak to nic dziwnego że tylko kibice Realu go kochają (choć i ich wkurzają te błazeńskie zachowania Ronaldo)

1

haha system rozwalony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?