bo jakby mu to nie uchodziło to by się popłakał i znowu gadał w wywiadach że jest smutny, że wszyscy go prześladują. Taki to typ człowieka. Nic z tym nie zrobisz :(
ja czuję że przede wszystkim dobrze zagra a nie będzie chciał na siłę strzelać bramek. Tak to gra Ronaldo. Takiego MEssiego nie lubię jak jest pazerny na bramki jak sęp na padlinę. Ma zagrać dobrze i żeby Barca wygrała. To jest cel pierwszorzędny.
Lekka kontuzja. Nie mamy się czego bać. Gdyby to były mięśniówki to moglibyśmy się martwić. a tak to no cóż lepiej żeby z Ekwadorem nie zagrał bo po co ryzykować .
3
bo jakby mu to nie uchodziło to by się popłakał i znowu gadał w wywiadach że jest smutny, że wszyscy go prześladują. Taki to typ człowieka. Nic z tym nie zrobisz :(
4
rozumiem minutę czy dwie żalu ale kilkanaście minut to już za dużo. Fartnęło mu się to fartnęło. Po c*uj drążyć temat :D
0
Marca przed meczem z Rayo.
2
niech zagra jak typowy Cristiano Ronaldo to strzeli. Niech się wystawia na setki to będzie dobrze. Takie jego i Suareza zadanie w Barcelonie.
0
może i trochę szkoda. Ale za to Messi gra kapitalnie. Oby dzisiaj zagrał znakomicie.
1
może jakiś link?
8
hehe tłumik oczywiście Mathieu :D:D:D
0
no duża niespodzianka. Villarreal jakby za pomocą magicznej różdżki stracił formę po meczach z Barceloną...
0
chyba że ktoś nagle eksploduje talentem...
6
50 dośrodkowań. Dani Alves lubi to :D
0
no w końcu hehe :D
0
Komentarz usunięty
0
z tym że Messi 5/11 a reszta 100 % skuteczności.
1
Czyli tradycyjnie w drugiej połowie będzie lepiej :D
6
na siłę gra Messi...
1
nie zdziwilibyśmy się gdyby tak się stało. Przeciwnik należy do tych słabszych, więc można się tego spodziewać :D
0
http://www.trollfootball.me/upload/thumb/troll_football_image_ca572deb1d39725ea4830553a0256a30.jpg
zdarzały mu się takie bramki
0
czyli jednak mu odwaliło w główce...
2
no jest na to szansa bo przeciwnik z tych słabszych. Więc na hattricka Messiego można dzisiaj liczyć :D
0
miał zagrać dobry mecz. Niestety i tego zabrakło. Niezbyt dobry w jego wykonaniu.
0
Jest udało się. Uffff. Ale widać że MSN jest trochę pod formą. Oby nie na długo :(
3
ja czuję że przede wszystkim dobrze zagra a nie będzie chciał na siłę strzelać bramek. Tak to gra Ronaldo. Takiego MEssiego nie lubię jak jest pazerny na bramki jak sęp na padlinę. Ma zagrać dobrze i żeby Barca wygrała. To jest cel pierwszorzędny.
0
toć to było wiadomo że Real tyle wygra. Nie wiecie jak Granada gra na wyjazdach? Nawet Sevilla im wewaliła 6 bramek.
2
fan Realu ale podczas komentowania jest nadzwyczaj bezstronny. I to się chwali. Chyba najlepszy komentator w Canal + obok Twarowskiego.
0
Lekka kontuzja. Nie mamy się czego bać. Gdyby to były mięśniówki to moglibyśmy się martwić. a tak to no cóż lepiej żeby z Ekwadorem nie zagrał bo po co ryzykować .
0
o co chodzi z tym 3x?
9
Ronaldo wygląda jak paker a też się przewraca. Tu chodzi o mentalność. U Neymara widać poprawę jednak duszy nurka nie jest łatwo zmienić.
5
głową tak ale z dystansu już nie :D
13
i tak Krysztiano lepszy bo fajnie macha nogom :D
0
http://zonasports.se/canal-9.shtml#www.rojadirecta.me