3

bo jakby mu to nie uchodziło to by się popłakał i znowu gadał w wywiadach że jest smutny, że wszyscy go prześladują. Taki to typ człowieka. Nic z tym nie zrobisz :(

4

rozumiem minutę czy dwie żalu ale kilkanaście minut to już za dużo. Fartnęło mu się to fartnęło. Po c*uj drążyć temat :D

0

Marca przed meczem z Rayo.

2

niech zagra jak typowy Cristiano Ronaldo to strzeli. Niech się wystawia na setki to będzie dobrze. Takie jego i Suareza zadanie w Barcelonie.

0

może i trochę szkoda. Ale za to Messi gra kapitalnie. Oby dzisiaj zagrał znakomicie.

1

może jakiś link?

8

hehe tłumik oczywiście Mathieu :D:D:D

0

no duża niespodzianka. Villarreal jakby za pomocą magicznej różdżki stracił formę po meczach z Barceloną...

0

chyba że ktoś nagle eksploduje talentem...

6

50 dośrodkowań. Dani Alves lubi to :D

0

no w końcu hehe :D

0

Komentarz usunięty

0

z tym że Messi 5/11 a reszta 100 % skuteczności.

1

Czyli tradycyjnie w drugiej połowie będzie lepiej :D

6

na siłę gra Messi...

1

nie zdziwilibyśmy się gdyby tak się stało. Przeciwnik należy do tych słabszych, więc można się tego spodziewać :D

0

czyli jednak mu odwaliło w główce...

2

no jest na to szansa bo przeciwnik z tych słabszych. Więc na hattricka Messiego można dzisiaj liczyć :D

0

miał zagrać dobry mecz. Niestety i tego zabrakło. Niezbyt dobry w jego wykonaniu.

0

Jest udało się. Uffff. Ale widać że MSN jest trochę pod formą. Oby nie na długo :(

3

ja czuję że przede wszystkim dobrze zagra a nie będzie chciał na siłę strzelać bramek. Tak to gra Ronaldo. Takiego MEssiego nie lubię jak jest pazerny na bramki jak sęp na padlinę. Ma zagrać dobrze i żeby Barca wygrała. To jest cel pierwszorzędny.

0

toć to było wiadomo że Real tyle wygra. Nie wiecie jak Granada gra na wyjazdach? Nawet Sevilla im wewaliła 6 bramek.

2

fan Realu ale podczas komentowania jest nadzwyczaj bezstronny. I to się chwali. Chyba najlepszy komentator w Canal + obok Twarowskiego.

0

Lekka kontuzja. Nie mamy się czego bać. Gdyby to były mięśniówki to moglibyśmy się martwić. a tak to no cóż lepiej żeby z Ekwadorem nie zagrał bo po co ryzykować .

0

o co chodzi z tym 3x?

9

Ronaldo wygląda jak paker a też się przewraca. Tu chodzi o mentalność. U Neymara widać poprawę jednak duszy nurka nie jest łatwo zmienić.

5

głową tak ale z dystansu już nie :D

13

i tak Krysztiano lepszy bo fajnie macha nogom :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?