1

Widać, że brakuje Koke w Atletico.

1

bardzo cieszące. Może Sevilla u siebie urwie punkty Realowi...

0

Atletico ma od pewnego czasu kłopoty ze stałymi fragmentami gry.

0

z tym że brzydki to kiedyś mi się przypomniało to co faktycznie kiedyś miało miejsce. Perez powiedział kiedyś że wolałby Beckhama od Ronaldinho bo Brazylijczyk jest zbyt brzydki i to mogłoby zaszkodzić wizerunkowi Realu Madryt. Tak więc nie wiadomo - może to z Di Marią ma w sobie ziarnko prawdy.

0

a coś taki pewny. Villarreal w dobrej formie (oprócz wpadki z Rayo). Napędzili w lidze wiele strachu Barcelonie na Camp Nou, pokonali Atletico na Calderon. Więc liczenie na to że Villarreal urwie punkty Realowi jest realne a nie jak to ty powiedziałeś życzeniowe. Nie bądź taki pewny na ten swój Real. Jedyną zagadką jest to w jakim faktycznie skłądzie wyjdzie Villarreal. Bo jeżeli w rezerwowym to faktycznie Real bez problemu powinien wygrać.

0

Cała nasza trójka MSN rozumie się doskonale. Nikt do nikogo nie strzela fochów. Cała trójka pomaga sobie nawzajem. Pomimo tego, że każdy z nich ma niewątpliwie duże ego to nie przeszkadza im to w świetnej współpracy :D

2

i jest szkrzydłowym :D:D:D:D

0

W końcu zdarzył się mecz w którym Messi zagrał słabo a mimo to inni zagrali na tyle dobrze że udało się wygrać mecz. To na pewno jest rzecz godna odnotowania.

0

dwóch zawodników a nie jeden musi być przed zawodnikiem

0

nie no moim zdaniem linia zrobiona dobrze jest...

0

ale Messi dzisiaj słabo. Ocena 4,5 moim zdaniem.

0

Rakitić MOTM :D

1

w pierwszym momencie też myślałem że był

0

Dobrze Neymar :D wyczyścił się :D

0

no ale jak to w meczach Realu się zwykle dzieje, Ronaldo musiał gola strzelić...

1

oby Neymar się nie wydurniał jak w meczu wyjazdowym z zeszłego sezonu.

0

haha znowu na rm.pl będzie płacz że komentuje Orłowski...

0

Zdecydowanie za nisko Busquets. Dobrą pracę wykonał na boisku. Może nie tak jak Pique albo Messi czy Suarez ale 5,5 to zdecydowanie za nisko. 6,5 lub 7 moim zdaniem byłoby odpowiednie.

6

Czyli jednak ten gol Atletico był prawidłowy.

0

Takie jest właśnie Atletico w tym sezonie na wyjazdach. Na Calderon grają jak trzeba ale na wyjazdach są często wręcz bezradni.

0

na wyjeździe. W tym sezonie na wyjazdach grają słabo.

0

ale to Atletico miało lepsze okazje. Atletico ma swój fetysz: lubią cierpieć w meczu. A potem szybka akcja i zazwyczaj gol. Sorry taki mają klimat...

1

tak się zaczął oddalać od Messiego, że nie widział co się dzieję i wpadł na kolegę z drużyny :D:D:D

0

E tam Świerczewski ma większe :D

9

i jest skrzydłowym...

0

taktyki im brakuje do tego żeby się liczyć w Europie.

1

zapierdaczył seven daysa :D

6

Takie znakomite spotkanie zagrał Messi i tak źle je zakończył. Jest niedosyt, że nie ma 1-3.

0

Messi znowu najlepszy. Razem z (w końcu) skutecznym Suarezem. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?