z tym że brzydki to kiedyś mi się przypomniało to co faktycznie kiedyś miało miejsce. Perez powiedział kiedyś że wolałby Beckhama od Ronaldinho bo Brazylijczyk jest zbyt brzydki i to mogłoby zaszkodzić wizerunkowi Realu Madryt. Tak więc nie wiadomo - może to z Di Marią ma w sobie ziarnko prawdy.
a coś taki pewny. Villarreal w dobrej formie (oprócz wpadki z Rayo). Napędzili w lidze wiele strachu Barcelonie na Camp Nou, pokonali Atletico na Calderon. Więc liczenie na to że Villarreal urwie punkty Realowi jest realne a nie jak to ty powiedziałeś życzeniowe. Nie bądź taki pewny na ten swój Real. Jedyną zagadką jest to w jakim faktycznie skłądzie wyjdzie Villarreal. Bo jeżeli w rezerwowym to faktycznie Real bez problemu powinien wygrać.
Cała nasza trójka MSN rozumie się doskonale. Nikt do nikogo nie strzela fochów. Cała trójka pomaga sobie nawzajem. Pomimo tego, że każdy z nich ma niewątpliwie duże ego to nie przeszkadza im to w świetnej współpracy :D
W końcu zdarzył się mecz w którym Messi zagrał słabo a mimo to inni zagrali na tyle dobrze że udało się wygrać mecz. To na pewno jest rzecz godna odnotowania.
Zdecydowanie za nisko Busquets. Dobrą pracę wykonał na boisku. Może nie tak jak Pique albo Messi czy Suarez ale 5,5 to zdecydowanie za nisko. 6,5 lub 7 moim zdaniem byłoby odpowiednie.
1
Widać, że brakuje Koke w Atletico.
1
bardzo cieszące. Może Sevilla u siebie urwie punkty Realowi...
0
Atletico ma od pewnego czasu kłopoty ze stałymi fragmentami gry.
0
z tym że brzydki to kiedyś mi się przypomniało to co faktycznie kiedyś miało miejsce. Perez powiedział kiedyś że wolałby Beckhama od Ronaldinho bo Brazylijczyk jest zbyt brzydki i to mogłoby zaszkodzić wizerunkowi Realu Madryt. Tak więc nie wiadomo - może to z Di Marią ma w sobie ziarnko prawdy.
0
a coś taki pewny. Villarreal w dobrej formie (oprócz wpadki z Rayo). Napędzili w lidze wiele strachu Barcelonie na Camp Nou, pokonali Atletico na Calderon. Więc liczenie na to że Villarreal urwie punkty Realowi jest realne a nie jak to ty powiedziałeś życzeniowe. Nie bądź taki pewny na ten swój Real. Jedyną zagadką jest to w jakim faktycznie skłądzie wyjdzie Villarreal. Bo jeżeli w rezerwowym to faktycznie Real bez problemu powinien wygrać.
0
Cała nasza trójka MSN rozumie się doskonale. Nikt do nikogo nie strzela fochów. Cała trójka pomaga sobie nawzajem. Pomimo tego, że każdy z nich ma niewątpliwie duże ego to nie przeszkadza im to w świetnej współpracy :D
2
i jest szkrzydłowym :D:D:D:D
0
W końcu zdarzył się mecz w którym Messi zagrał słabo a mimo to inni zagrali na tyle dobrze że udało się wygrać mecz. To na pewno jest rzecz godna odnotowania.
0
dwóch zawodników a nie jeden musi być przed zawodnikiem
0
nie no moim zdaniem linia zrobiona dobrze jest...
3
http://estaticos04.marca.com/eventos/marcador/futbol/2014_15/primera/jornada_25/gda_bar/images/11_630x357.jpg
Jest spalony oczywisty
0
ale Messi dzisiaj słabo. Ocena 4,5 moim zdaniem.
0
Rakitić MOTM :D
1
w pierwszym momencie też myślałem że był
0
Dobrze Neymar :D wyczyścił się :D
0
no ale jak to w meczach Realu się zwykle dzieje, Ronaldo musiał gola strzelić...
1
oby Neymar się nie wydurniał jak w meczu wyjazdowym z zeszłego sezonu.
0
haha znowu na rm.pl będzie płacz że komentuje Orłowski...
0
Zdecydowanie za nisko Busquets. Dobrą pracę wykonał na boisku. Może nie tak jak Pique albo Messi czy Suarez ale 5,5 to zdecydowanie za nisko. 6,5 lub 7 moim zdaniem byłoby odpowiednie.
6
Czyli jednak ten gol Atletico był prawidłowy.
0
Takie jest właśnie Atletico w tym sezonie na wyjazdach. Na Calderon grają jak trzeba ale na wyjazdach są często wręcz bezradni.
0
na wyjeździe. W tym sezonie na wyjazdach grają słabo.
0
ale to Atletico miało lepsze okazje. Atletico ma swój fetysz: lubią cierpieć w meczu. A potem szybka akcja i zazwyczaj gol. Sorry taki mają klimat...
1
tak się zaczął oddalać od Messiego, że nie widział co się dzieję i wpadł na kolegę z drużyny :D:D:D
0
E tam Świerczewski ma większe :D
9
i jest skrzydłowym...
0
taktyki im brakuje do tego żeby się liczyć w Europie.
1
zapierdaczył seven daysa :D
6
Takie znakomite spotkanie zagrał Messi i tak źle je zakończył. Jest niedosyt, że nie ma 1-3.
0
Messi znowu najlepszy. Razem z (w końcu) skutecznym Suarezem. :D