1

Chelsea, Liverpool, UDA Gramenet, FC Cadiz, Real Murcia, Xerez, Rubin Kazań, Al-Sadd, Benfika, Udinese, Inter - to zespoły którym Messi nie strzelił bramki. Jak widać trochę tego jest. Najbardziej jednak boli to że nie trafiał przeciwko Chelsea i Interowi. Jego pewnie też to to boli o czym mówił wiele razy :(

0

Co za zbieg okoliczności. Najwyraźniej nastała nowa moda na przekazywanie wygranej 4-0. Bo zaczął Bayern wygrywając 4-0 z Barcą. Później Bayern został 4-0 opykany przez Real. I dzisiaj Atletico z Realem. To co? Teraz czas na to żeby tak łomot od kogoś czekał Atletico? Zobaczymy...

1

no właśnie jeden drugiego napędza. Ronaldo źle to rozumie. Messi napędził Ronaldo ale do hurtowego zdobywania bramek a kiedy drużynie nie idzie to Ronaldo już taki czarujący nie jest

0

hehe coś sobie ściągam i mam do wpisania captche: MSN co za zbieg okoliczności a obok MSN cyferka 7. Czyżby 7 goli jutro ??????

0

coś mu się poprzestawiało w główce. Zrobił się pakerem i przez to stracił na zwinności. Nie zawsze doskonalsza sylwetka idzie w parze z dryblingiem i umiejętnościami.

1

Chyba trzeba przeprosić naszego trenera. Robił niewyobrażalne wręcz rotacje zespołem ale widać że przyniosły one korzyść i teraz my mamy dużo siły do grania a po piłkarzach Realu widać że są zajechani.

2

przecież trafili. na Valencię, na Sevillę (niepotrafiącą strzelać tego czego powinni), na Cordobę (to był cud że to wygrali)

2

Oby Atletico dotarło razem z nami do finału LM w tym roku :D

3

ja się zgadzam z goldmetaxa

0

ale to przecież jest liga twardzieli a nurków jest tam kilka razy więcej.

0

stylem gry na pewno. Anglicy potrafią grać tylko szybko. A dzisiaj w futbolu trzeba mieć zmienne tempo, żeby zajechać grającego szybko rywala.

0

Cała liga angielska. Nie ma jakiegoś gonienia wyniku a miejsca tak wiele jakby odpuścili mecz no ale chociaż bramki mamy.

0

haha okładka Marki wymiata :D

0

ale to by było niesamowite gdyby tak się Barcelona poprawiła że Messi mógłby zająć się tylko strzelaniem goli asystowaniem i pobiłby swój rekord. Choć ja wątpię że tak będzie. Argentyńczyk dużo bardziej przyda się w kreowaniu niż w samym napadzie bo w tym jest najlepszy :D

0

Oby nie raz rozwalił system :D

1

serio? Burdel i pole dla idiotów.

3

Isco - znowu magiczny. eh...

2

niezwykle młody człowiek musi z ciebie być...

0

już się tak nie pocieszaj naszą sytuacją.

0

no ale zawsze to mecz wyjazdowy. Chociaż faktycznie: nawet u siebie Bilbao nie jest zbyt pewne w tym sezonie. Oby się udało.

0

Kiedyś to "wkońcu" fart się skończy. Nie wszystkie drużyny pudłują na puste bramki grając przeciwko wam.

0

1 na 100 wykorzystana trololololo

0

Podstawić tutaj zamiast Sevilli Villareal z meczu z nami i Real byłby pokonany. A tak to...

0

nie od tego kantu się odbiła

0

w pewnym momencie: Real 2- 5 Sevilla w okazjach bramkowych i to takich dobrych

0

jak Mchitarjan...

1

i od tego w których minutach zostaną strzelone bramki. Ból dupy po zwycięskiej bramce w doliczonym czasie jest największy przecież...

0

hola hola. Kontuzji się nie życzy nawet największemu rywalowi. Jak wygrać to na drodze uczciwej walki.

0

Aha to dlatego Messi opuścił trening :(

0

takie asysty typowe dla napastnika co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?