zawsze mówiłem że to naturalny następca Iniesty. Ma najlepszą technikę użytkową z Realu Madryt. Jakby miał klej na czubku buta :D Możemy tylko żałować że taki talent nie gra u nas :(
Nie wierzyłem że wygramy ten mecz. Ale to jest piękne, wspaniałe, niewiarygodne. A ta radość naszej mega trójki na konie meczu to jest coś fantastycznego. W końcu wygrywamy zdecydowanie z mega rywalem. Brawo Barca. Może jeszcze ten sezon będzie piękny dla nas :D
ta tylko jak nam dadzą wrzutkę w pole karne to ja wątpie czy Masche wygra pojedynki z Godinem, Gimenezem czy Mandzukiciem. Czyścić, odbierać to będzie napewno ale chyba każdy wie jak gra Atletico .
Ekstra. Tak ważny mecz. W dodatku możliwość odrobienia strat a ten se robi jakieś roszady. To jest nie do pomyślenia. Ten trener się nie nadaje na Barcelonę i już kilka razy w tym sezonie to pokazał.
0
Z tym że Messi jest bardziej genialny od Ronaldo to się zgadzam. Ale z tym że Neuer powinien dostać ZP to się nie zgadzam. Takie jest moje zdanie :D
1
zawsze mówiłem że to naturalny następca Iniesty. Ma najlepszą technikę użytkową z Realu Madryt. Jakby miał klej na czubku buta :D Możemy tylko żałować że taki talent nie gra u nas :(
1
Taki już jest ten futbol, że często decydują w nim detale :D
0
Ta Złota Piłka nie wywołuje polemiki jak zeszłoroczna. Teraz zasłużenie. Rok temu niekoniecznie.
1
za nazwisko. eh...
0
Godin nawet nie był nominowany do możliwej jedenastki roku.
Taka FIFA co zrobisz.
0
pamiętny komentarz Szpaka :D:D:D
1
A proszę bardzo. Miłego oglądania :D:D:D:D:D
2
w BarcaTV to powiedział
4
Nie wierzyłem że wygramy ten mecz. Ale to jest piękne, wspaniałe, niewiarygodne. A ta radość naszej mega trójki na konie meczu to jest coś fantastycznego. W końcu wygrywamy zdecydowanie z mega rywalem. Brawo Barca. Może jeszcze ten sezon będzie piękny dla nas :D
2
na pewno nie w powietrzu :(
0
ta tylko jak nam dadzą wrzutkę w pole karne to ja wątpie czy Masche wygra pojedynki z Godinem, Gimenezem czy Mandzukiciem. Czyścić, odbierać to będzie napewno ale chyba każdy wie jak gra Atletico .
0
Gimenez dzisiaj gra nie Godin.
0
A to rykoszet był. A ja myślałem że on tam tak specjalnie celował. Ale cóż. Brawa za decyzję :D No i za gola :D :D :D
1
Alba w końcu wykończył któreś podanie Messiego. Znakomite podanie i siatka Alby na Tytoniu. Brawo :D
0
z Levante 21 września był ostatni. Dawno temu :D
0
Karnego podyktowali. Niesamowite.
1
Znaczy się dalej obowiązuje zakaz karnych dla Barcelony.
0
Dzisiaj to byłby mecz w którym Messi i Neymar mogliby nie wystąpić w pierwszym składzie. Ale teraz to nie wiadomo jakie jajca zaserwuje na Enrique...
1
Chyba tylko z Apoelem od Alvesa. A tak to fakt nie przypominam sobie.
0
zła sława czasem bardziej się wyróżnia niż ta dobra :D
0
może to dzięki tym płetwom oddał tak spektakularny rzut wolny :D
0
no właśnie. Bielsa to by był trener na Barcelonę. El Loco by potrafił z tej drużyny zrobić ekipę z prawdziwego zdarzenia.
0
Ekstra. Tak ważny mecz. W dodatku możliwość odrobienia strat a ten se robi jakieś roszady. To jest nie do pomyślenia. Ten trener się nie nadaje na Barcelonę i już kilka razy w tym sezonie to pokazał.
0
"dyrekcja powinna pomysleć" A to oni myślą? Najpierw ten warunek trzeba spełnić.
0
Busquets nawet dobrze gra. Aż sam się dziwię :D
0
Pedro jest dobry na dobijanie rywali. Taka prawda
2
tak on jest z Madrytu. Jak to się złożyło :D
0
Kurde mają szczęście do tych karnych.
0
A może zaczniemy coś grać? Może szczęście się do nas uśmiechnie? Nie jesteśmy w za dobrej sytuacji ale nie rozpaczajmy. Wrócimy silniejsi. Może...