0

Z tym że Messi jest bardziej genialny od Ronaldo to się zgadzam. Ale z tym że Neuer powinien dostać ZP to się nie zgadzam. Takie jest moje zdanie :D

1

zawsze mówiłem że to naturalny następca Iniesty. Ma najlepszą technikę użytkową z Realu Madryt. Jakby miał klej na czubku buta :D Możemy tylko żałować że taki talent nie gra u nas :(

1

Taki już jest ten futbol, że często decydują w nim detale :D

0

Ta Złota Piłka nie wywołuje polemiki jak zeszłoroczna. Teraz zasłużenie. Rok temu niekoniecznie.

1

za nazwisko. eh...

0

Godin nawet nie był nominowany do możliwej jedenastki roku.
Taka FIFA co zrobisz.

0

pamiętny komentarz Szpaka :D:D:D

1


A proszę bardzo. Miłego oglądania :D:D:D:D:D

2

w BarcaTV to powiedział

4

Nie wierzyłem że wygramy ten mecz. Ale to jest piękne, wspaniałe, niewiarygodne. A ta radość naszej mega trójki na konie meczu to jest coś fantastycznego. W końcu wygrywamy zdecydowanie z mega rywalem. Brawo Barca. Może jeszcze ten sezon będzie piękny dla nas :D

2

na pewno nie w powietrzu :(

0

ta tylko jak nam dadzą wrzutkę w pole karne to ja wątpie czy Masche wygra pojedynki z Godinem, Gimenezem czy Mandzukiciem. Czyścić, odbierać to będzie napewno ale chyba każdy wie jak gra Atletico .

0

Gimenez dzisiaj gra nie Godin.

0

A to rykoszet był. A ja myślałem że on tam tak specjalnie celował. Ale cóż. Brawa za decyzję :D No i za gola :D :D :D

1

Alba w końcu wykończył któreś podanie Messiego. Znakomite podanie i siatka Alby na Tytoniu. Brawo :D

0

z Levante 21 września był ostatni. Dawno temu :D

0

Karnego podyktowali. Niesamowite.

1

Znaczy się dalej obowiązuje zakaz karnych dla Barcelony.

0

Dzisiaj to byłby mecz w którym Messi i Neymar mogliby nie wystąpić w pierwszym składzie. Ale teraz to nie wiadomo jakie jajca zaserwuje na Enrique...

1

Chyba tylko z Apoelem od Alvesa. A tak to fakt nie przypominam sobie.

0

zła sława czasem bardziej się wyróżnia niż ta dobra :D

0

może to dzięki tym płetwom oddał tak spektakularny rzut wolny :D

0

no właśnie. Bielsa to by był trener na Barcelonę. El Loco by potrafił z tej drużyny zrobić ekipę z prawdziwego zdarzenia.

0

Ekstra. Tak ważny mecz. W dodatku możliwość odrobienia strat a ten se robi jakieś roszady. To jest nie do pomyślenia. Ten trener się nie nadaje na Barcelonę i już kilka razy w tym sezonie to pokazał.

0

"dyrekcja powinna pomysleć" A to oni myślą? Najpierw ten warunek trzeba spełnić.

0

Busquets nawet dobrze gra. Aż sam się dziwię :D

0

Pedro jest dobry na dobijanie rywali. Taka prawda

2

tak on jest z Madrytu. Jak to się złożyło :D

0

Kurde mają szczęście do tych karnych.

0

A może zaczniemy coś grać? Może szczęście się do nas uśmiechnie? Nie jesteśmy w za dobrej sytuacji ale nie rozpaczajmy. Wrócimy silniejsi. Może...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?