1

Messi o jedną ocenę za dużo. Ta strata prowadząca do utraty bramki nie może ujść płazem.

0

Sociedad: na rozkładzie Real i Atletico a z resztą kupa. Nas też pewnie u siebie rozjadą znając nasze problemy na Anoeta.

0

Sodówka uderzyła mu do główki od jakiegoś czasu. Gra niedobrze i jeszcze chce pewne miejsce w składzie.

2

Co za strzał głową :D Atletico ginie od własnej broni

1

Ja mam nadzieję że limit pecha wykorzystaliśmy. Tyle setek, tyle poprzeczek w ostatnich spotkaniach. Może teraz zacznie nam sprzyjać szczęście.

0

Ok tyle że czegoś musimy od Leo wymagać. Albo dobrej gry albo goli. Dziś nie było ani tego ani tego więc za co mamy go chwalić? Musi się podnieść bo to tak nie może być.

0

Tyle patelni Messiego w tych trzech ostatnich meczach... Byśmy wygrali te trzy mecze gdyby tak nie chrzanił. A tak to tylko jeden, tak nie może być...

3

Tak jakby nie umiał strzelać prostych bramek.

0

W końcu jeśli Messi nie gra dobrze to jest ktoś inny co wynik uratuje. I o to chodzi :D

0

Suarez ależ wejście. Jeszcze gol by mu się przydał bo zasłużył :D

0

Messi, ile można knocić setki w lidze? Odblokuj się

0

A może to jest dobry pomysł. Jedna kontra po rożnym poszła to może i kolejne się trafią.

0

do Pedro podać

0

Leoś jako kapitan. Oby opaska kapitańska mu nie ciążyła.

1

Ale za to jedno jest dobre: nie ma przecieków składów do prasy. Dajmy szansę. Może ci zmiennicy pokażą dobry poziom :D

0

Łatwo nie będzie bo to zawsze mecz wyjazdowy. Szybko walnąć gola i nie pozwolić pograć Almerii a wtedy o wygraną można być spokojnym :D

1

0

coś za coś. Im więcej goli tym mniej jakości w rozgrywaniu akcji.

0

Adriano na ŚO

1

Już bardziej Suarez do zmiany. Jeszcze gorzej gra niestety :(

0

Widać brak gry u Suareza. Bardzo widać niestety :(

0

I wszystko byłoby ok gdyby tylko Messi był skuteczny. A tak to psuje te swoje okazje i narzekamy na niego :(

0

Knoci te setki kompletnie. Jak tak można :(

0

Jak zawsze :D

0

Ale wtedy to fakt oberwał mocno. Aż mi się go żal zrobił mimo że jest jaki jest.

21

Kochamy Messiego ale ZP 2014 dla Ronaldo. Innej opcji nie będzie. Pogódźmy się z tym.

3

No co zrobisz. Ronaldo - chłop jak dąb, prawie 30 lat a umysł 5-latka. Taki już jest :D

1

No cóż. Steven żyje wspomnieniami z przed kilku lat gdzie faktycznie angielska liga była najlepsza :D A skoro postawa fair play się liczy to nic dziwnego że Suareza nie ma na liście. Wszystko jasne.

8

No niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą. Szczególnie ta mega-klarowna na 2-0 Messiego. A po za tym:Ronaldo gra słabo ale Real wygrywa bo ma równorzędnych kolegów. Niestety jesteśmy słabszą drużyną i tylko jeśli Messiemu nie wychodzi to mamy małe szanse na zwycięstwo.

0

Ale kosimy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?