0

Aha bo tego nie zauważyłem. Dzięki

10

Bez wątpienia remis to sprawiedliwy wynik. Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo. A jeśli już by się mogło udać to tylko po błysku geniuszu Messiego lub Amrabata.

2

tak więc słuszna żółta kartka. To nie było jakieś mega niesportowe zachowanie. Sędzia dobrze to ocenił. Mnie tylko zastanawia czemu Pique dostał żółtą.

0

No i Messi. Właśnie taki mecz pokazuje największą słabość Messiego. Ktoś kiedyś powiedział że lepiej mądrze stać niż głupio biegać ale w tym przypadku nawet głupie bieganie mogłoby przynieść korzyść i tego właśnie brakuje w Messim. Szkoda to musi poprawić choć nie wiadomo czy to się uda :(

0

Dwa plusy:
-jeden punkt zawsze lepszy niż zero
-znowu czyste konto defensywę mamy jak się patrzy i nawet Bravo jakoś bardzo dużo nie musi bronić

0

Messi 7,3 km i tyle w temacie niestety.

0

Neymar do zmiany. Nic mu nie wychodzi :( Chociaż może jeszcze czymś zaskoczy

0

Właśnie Neymara to widać bardzo często tylko że w sytuacji w któej traci piłkę albo się przewraca.

1

5 asyst ma

0

Właśnie pokaż mi tą kiedy dostaje od Motty w twarz :D Chętnie to zobaczę

0

jak to ktoś kiedyś powiedział: atakiem wygrywasz mecz, obroną wygrywasz puchary :D

0

niby koks a przewraca się jak panienka. No ale kto bogatemu zabroni :D

5

Cały Ronaldo. Pazerny, napalony i mega nastawiony na strzelanie bramek. Nic dziwnego że wali ich sporo. Karne wysymulowane ale takie też się zdarzają i Cris je wykorzystał. Zazdrość trochę zżera to fakt że u nas w tym sezonie narazie nikt tak nie odjeżdża z bramkami ale za to cała nasza drużyna gra ekstra i oby tak dalej. 6-ty mecz w sezonie bez straty bramki? Czemu nie? Challenge accepted :D
VeB :D

0

cabron :D

1

Elche nie gra tak źle przecież co ty gadasz. Deportivo i Levante to dopiero grały fatalnie

1

Ale przecież występy w reprezentacji to jest zaszczyt więc nawet nie liczmy na to że Messi sobie to odpuści.

0

dzięki bardzo :D ciężko było oglądać mecz Barcy z pełnym skupieniem :D

11

A to wszystkiego najlepszego :D

1

Real miał niesamowity mecz jeżeli chodzi o skuteczność. Jak to się zwykło mawiać "mecz w którym wszystko wpada". My też mieliśmy takie mecze chociażby nasze 8 goli na wyjeździe z Almerią gdzie też widziałem takie żale typu "oni się podłożyli, powinni czym prędzej spaść do Segunda Division, przeciwko nam wszyscy się spinają a przeciwko nim z urzędu chcą mieć kilka goli w plecy bo przecież Krasnal musi sobie nabić goli". Ekipy z La Ligi to nie łajzy a po prostu słabsze drużyny które są w każdej lidze jaka jest na świecie. Nie każdy ma w składzie ludzi za grube miliony albo wychowanków regularnie grających w klubie i będących najlepszymi na świecie.
Cieszmy się tym co mamy. Bowiem zespół który niewątpliwie jest w przebudowie gra skutecznie, może jeszcze nie porywająco, ale skutecznie.

0

Jeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

1

Oooo przydałby się bardzo taki rewanż bo wtedy to nas zlali 3-0.

4

Niewiele lepsze. Cris i tak dostanie ZP. Taki rekord bramek w LM nie pozostanie bez echa i to CR7 będzie się cieszył ze swojej 3 ZP w karierze

0

z wyłączeniem meczu z Apoelem bo w nim nie zagrał tak dobrze :D

0

Dobra koniec dyskusji. Piękny gol.

0

A faktycznie chyba spalony był przy golu Ronaldo na 3-0

2

ło kurde ale sieknął James

0

po golu kiedy tam się przewrócił na niego obrońca to pukał się w głowę i "calma, calma" i jak wstał to jeszcze do kibiców Depor tą swoją cieszynkę Spidermana. Od razu gwizdy dostał

0

Kur.. Zachowanie po golu Ronaldo żałosne. Piękna główka ale zachowanie jak Spirydonow.

1

Asysty po dobrze wykonanych rzutach wolnych. Z zespołowością to nie ma raczej wiele wspólnego :(

0

tym razem dla odmiany zagrał słaby mecz. Nie szarpał dryblingiem (może i zaliczył 10 udanych dryblingów ale jednak brakło tego czegoś), wiele podań zepsutych po których można było zagrozić rywalowi, zawiódł go instynkt snajpera pod koniec meczu gdzie mógł zdobyć bramkę, trochę mało ruchliwy na plus asysta przy golu Pique ale Messi tego meczu nie może zaliczyć do udanych :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?