No właśnie mecz z 15 drużyną ubiegłego sezonu to nie jest wyznacznik faktycznej formy. Teraz będzie mecz w którym można będzie stwierdzić czy Messi jest w formie bo przecież Villareal na wyjeździe.
Jeden mecz zawieszenia jest za ironiczny gest klaskania podczas schodzenia z boiska. Identyczna kara spotkała go za siedzenie na trybunach, gdzie nie miał prawa przebywać. Dwa mecze zawieszenia otrzymał za protesty, a cztery za uderzenie sędziego technicznego. źródło atleticopoland.com
Radzę doczytać czemu Simeone tyle dostał. A Mourinho? Nie zawracajmy sobie nim głowy. Dali mu tyle kary to dali. Nie zawracajmy sobie nim głowy.
Bo Ronaldo powinien zostać zawieszony na 3 mecze za uderzenia w głowę Godina w meczu z Atletico. Takie kary spotykały piłkarzy za niesportowe zachowania w tego typu sytuacjach. A Simeone został ukarany na 8 meczów i dlatego niektórzy tutaj płaczą. A Hala Dzieci już odpowiadają "to czemu Ribery nie dostał kary" pomijając to że tępili za podobne wypominania Visca Łebków że w meczu z Elche arbiter pomógł Madrytowi. A Hala Dzieci wtedy że wy jesteście UEFAlona i tak dalej i tak dalej..... Hala Dzieci vs Visca Łebki
a czemu jaja? Chodzi tu o jednostkę autonomiczną, która nazywa się Madryt. Po za tym jakie to ma znaczenie? Przecież sędzia jest bezstronny, więc o co kaman?
defensywa nie wystarczy. Potrzeba zagęszczenia środka w akcji defensywnej i pracy napastników no i w ogóle zmiany taktyki na mecz czyli szybkiego transportu piłki w strefę ataku. Było to widać wczoraj że podczas kontrataków Realu w obronie nie było tylko i wyłącznie obrony Atletico ale i pomocnicy Atletico. Ale czy my potrafimy grać piłkę defensywną? No nie wiem wydaje mi się że nie.
To jest kwestia taktyki. Teraz styl Bayernu opiera się na technice i wyszkoleniu piłkarzy i mniej na waleczności a Mandzukic jest typem walczaka więc do taktyki Simeone pasuje jak ulał :D
I co najważniejsze: pracuje na boisku, nie jest boiskowym samolubem jednym zdaniem mówiąc: gra jak piłkarz a nie jak ten Deulofeu, który piłkarsko ma umysł 8 - latka - czyli wszystko sam bo koledzy nie dadzą rady.
O ile mnie pamięć nie myli to Atletico mimo bardzo małego posiadania piłki stwarzało sobie okazje do strzelenia gola. Chcesz grać z Realem ofensywną piłkę? OK ale najpierw przygotuj się na stratę 3 goli i módl się żebyś w ataku był skuteczniejszy od rywali. Barcelonie się to udało w sezonie 2013/2014 ale czy to się musi tak ciągle udawać? Po za tym to chyba był mecz jak to się mówi dla Atletico w jaskini lwa czyli w tym meczu absolutnie zadowalał ich remis. Stracony gol? Od razu usiedli na przeciwniku żeby strzelić im gola i udało się to im po 10 minutach. Faktycznie brak Courtoisa, Filipe Luisa i Diego Costy to jest duże osłabienie zespołu ale na ich miejsce przyszli nowi którzy łapią o co chodzi w maszynce. Więc o nich bym się nie martwił że będą słabi.
1
No dzisiaj już bez niespodzianki jak tydzień temu ...
0
Aduriz trzyma formę widzę :D
0
niech się trzyma z daleka od Thiago Silvy :D
0
też tak myślę. Raczej dobrze wylosowali Hiszpanie.
0
ukłon w stronę 10 LM dla Realu. Mimo że ich nie lubimy to takie osiągnięcie nie może zostać bez echa nawet w kolejnym sezonie.
0
cięzko powiedzieć. Sociedad też zaimponował w eliminacjach do LM a wszyscy wiemy jak to się skończyło.
1
Iturraspe jak Busquets za najlepszych lat :D
0
Jest brawo Athletic :D
0
nie wytrzymał fizycznie. Jak się nie trenuje dobrze przez cały rok to nawet 9 km w meczu zmęczy zawodnika.
0
Maciej Murawski
0
i przez tą otwartą grę ostatnio zawodzą w europejskich pucharach. Ale Anglicy mają radochę to czemu im to zabierać.
1
chyba że Mandzukić wyreguluje celownik po pierdzieli setki
0
Szkoda bo to w końcu człowiek z ligi hiszpańskiej jeszcze niedawno :(
7
Nowocześni skrzydłowi grają na szpicy :D:D:D:D
2
Cordoba ładnie szybko podają, z pierwszych piłek. Ale to nic dziwnego. Takie są właśnie ogórki z ligi hiszpańskiej. Nie jedną drużynę by pokonali :D
0
Jest i wzmianka o Riberym. Czyli się wszystko zgadza :D
27
bo jest skrzydłowym :D
2
No właśnie mecz z 15 drużyną ubiegłego sezonu to nie jest wyznacznik faktycznej formy. Teraz będzie mecz w którym można będzie stwierdzić czy Messi jest w formie bo przecież Villareal na wyjeździe.
0
tylko na 4 mecze dostał w lidze. Reszta w Superpucharze Hiszpanii ponoć
0
Jeden mecz zawieszenia jest za ironiczny gest klaskania podczas schodzenia z boiska. Identyczna kara spotkała go za siedzenie na trybunach, gdzie nie miał prawa przebywać. Dwa mecze zawieszenia otrzymał za protesty, a cztery za uderzenie sędziego technicznego. źródło atleticopoland.com
Radzę doczytać czemu Simeone tyle dostał. A Mourinho? Nie zawracajmy sobie nim głowy. Dali mu tyle kary to dali. Nie zawracajmy sobie nim głowy.
1
Bo Ronaldo powinien zostać zawieszony na 3 mecze za uderzenia w głowę Godina w meczu z Atletico. Takie kary spotykały piłkarzy za niesportowe zachowania w tego typu sytuacjach. A Simeone został ukarany na 8 meczów i dlatego niektórzy tutaj płaczą. A Hala Dzieci już odpowiadają "to czemu Ribery nie dostał kary" pomijając to że tępili za podobne wypominania Visca Łebków że w meczu z Elche arbiter pomógł Madrytowi. A Hala Dzieci wtedy że wy jesteście UEFAlona i tak dalej i tak dalej..... Hala Dzieci vs Visca Łebki
3
a czemu jaja? Chodzi tu o jednostkę autonomiczną, która nazywa się Madryt. Po za tym jakie to ma znaczenie? Przecież sędzia jest bezstronny, więc o co kaman?
0
kurcze szkoda że nie mogłem oglądać meczu :D
1
defensywa nie wystarczy. Potrzeba zagęszczenia środka w akcji defensywnej i pracy napastników no i w ogóle zmiany taktyki na mecz czyli szybkiego transportu piłki w strefę ataku. Było to widać wczoraj że podczas kontrataków Realu w obronie nie było tylko i wyłącznie obrony Atletico ale i pomocnicy Atletico. Ale czy my potrafimy grać piłkę defensywną? No nie wiem wydaje mi się że nie.
0
Wow nie będzie celebracji na Cibelles. No nic kurde dziwnego skoro jest na Neptunie. Iwański co za człowiek...
0
To jest kwestia taktyki. Teraz styl Bayernu opiera się na technice i wyszkoleniu piłkarzy i mniej na waleczności a Mandzukic jest typem walczaka więc do taktyki Simeone pasuje jak ulał :D
0
Jak trwoga to do Robbena :D
1
I co najważniejsze: pracuje na boisku, nie jest boiskowym samolubem jednym zdaniem mówiąc: gra jak piłkarz a nie jak ten Deulofeu, który piłkarsko ma umysł 8 - latka - czyli wszystko sam bo koledzy nie dadzą rady.
0
O ile mnie pamięć nie myli to Atletico mimo bardzo małego posiadania piłki stwarzało sobie okazje do strzelenia gola. Chcesz grać z Realem ofensywną piłkę? OK ale najpierw przygotuj się na stratę 3 goli i módl się żebyś w ataku był skuteczniejszy od rywali. Barcelonie się to udało w sezonie 2013/2014 ale czy to się musi tak ciągle udawać? Po za tym to chyba był mecz jak to się mówi dla Atletico w jaskini lwa czyli w tym meczu absolutnie zadowalał ich remis. Stracony gol? Od razu usiedli na przeciwniku żeby strzelić im gola i udało się to im po 10 minutach. Faktycznie brak Courtoisa, Filipe Luisa i Diego Costy to jest duże osłabienie zespołu ale na ich miejsce przyszli nowi którzy łapią o co chodzi w maszynce. Więc o nich bym się nie martwił że będą słabi.
1
Może nie dzisiaj ale na Calderon to jak najbardziej :D. Dzisiaj niech co najmniej remis wywalczą :D