0

Messi już Niemcom gola strzelił :D

2

jakby to powiedział Franek Smuda: Niemcy to nie Brazylia, remis bierzemy w ciemno :D

0

Messi - rozgrywający, posyła dużo kluczowych podań, dużo drybluje ma jednak czasami chwile słabości (chodzi mi tylko o te karne niewykorzystane).
CR7 - napadzior pełną parą, niesamowity ciąg na bramkę, drużyna gra na niego a on spełnia swoją rolę czyli strzelca.
Dwaj zupełnie inni piłkarze więc i zadania mają inne na boisku. Moim zdaniem poziom porównywalny.

0

no nie wiem co mu jest z tymi karnymi. Dwa z rzędu. Tego dawno nie było

0

trochę wolne mu nie wchodzą na razie

0

tak gra :D

0

hehe komentator z PESA na beinsports en :D

0

25

Tak na wszelki wypadek FIFA już bada sprawę :D

0

poczucie humoru albo przekonanie że ich racja jest mojsza niż kogokolwiek innego

0

no niestety co najmniej jeden osiągnął: 17 goli w CL

5

no cóż słabo grają w tym sezonie :(

0

Ronaldo w Realu jest od strzelania goli, niczego innego od niego nie wymagają. Taka jego rola

0

dałeś Messiemu jedną bramkę za dużo za mundial :D

1

Spanish moment :D

0

Uważaj po pójdziesz za to do więzienia :D A tak naprawdę to chyba jest to wielka racja. Dobrze że nasz Leo nie jest taki co widać w tym sezonie i co było widać zawsze :D

0

Nie poddajemy się. Walczymy do końca :D

0

Głupie straty. Jak to boli że przez takie coś tracimy gole ...

0

ależ akcja marzenie :D:D:D

2

I koniec naszego czystego konta. Alves w prostej sytuacji prokuruje wolnego. Żal...

0

Co ten Bayern zrobił teraz? Piłka do strzału dla Robbena a ten nie strzela.

2

Bravo za nisko. 6.0 byłaby odpowiednia. Prawie zawsze taką dostawał więc nie wiem czemu teraz 5.5 a nie 6.

0

no Juve jeszcze z sezonu 2004/2005, gdzie 5 meczów wygrywali po 1-0 i w ostatnim 1-1 z Tel Awiwem :D

0

Musieliby wygrać 6-0. Mało prawdopodobne bo Sociedad na wyjeździe.

0

3 gole do wyrównania :D

0

Dzisiaj 5 key passów. Łącznie Messi 30 Key Passów.
5 goli i 8 asyst w 7 meczach - świetna statystyka :D

0

Ale fart. No nic 1-0 i jedziemy dalej z bramkami :D

0

Jednak spalony był eh...

0

Myślę że w takim meczu brakuje zdecydowanie więcej takich graczy jak Messi. Doszli do niego w czterech i koniec gra się zatrzymała. A w Inieście i w Neymarze na tą porę nie widzę takiej jakości żeby odciążyć Leo. A po za tym Malaga miała czasem trochę tego posiadania piłki a to przecież wielka sposobność do tego żeby zrobić kontrę. Ale co z tego kiedy prawie każdą piłkę na kontrę dostawał Iniesta, któremu zachciało się robić bezsensowne kółeczka. Jak my mamy wygrać w takim meczu kiedy nie potrafimy zrobić kontry, kiedy jest do tego okazja? Nijak się tego nie da zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?