Messi - rozgrywający, posyła dużo kluczowych podań, dużo drybluje ma jednak czasami chwile słabości (chodzi mi tylko o te karne niewykorzystane).
CR7 - napadzior pełną parą, niesamowity ciąg na bramkę, drużyna gra na niego a on spełnia swoją rolę czyli strzelca.
Dwaj zupełnie inni piłkarze więc i zadania mają inne na boisku. Moim zdaniem poziom porównywalny.
Uważaj po pójdziesz za to do więzienia :D A tak naprawdę to chyba jest to wielka racja. Dobrze że nasz Leo nie jest taki co widać w tym sezonie i co było widać zawsze :D
Myślę że w takim meczu brakuje zdecydowanie więcej takich graczy jak Messi. Doszli do niego w czterech i koniec gra się zatrzymała. A w Inieście i w Neymarze na tą porę nie widzę takiej jakości żeby odciążyć Leo. A po za tym Malaga miała czasem trochę tego posiadania piłki a to przecież wielka sposobność do tego żeby zrobić kontrę. Ale co z tego kiedy prawie każdą piłkę na kontrę dostawał Iniesta, któremu zachciało się robić bezsensowne kółeczka. Jak my mamy wygrać w takim meczu kiedy nie potrafimy zrobić kontry, kiedy jest do tego okazja? Nijak się tego nie da zrobić.
0
Messi już Niemcom gola strzelił :D
2
jakby to powiedział Franek Smuda: Niemcy to nie Brazylia, remis bierzemy w ciemno :D
0
Messi - rozgrywający, posyła dużo kluczowych podań, dużo drybluje ma jednak czasami chwile słabości (chodzi mi tylko o te karne niewykorzystane).
CR7 - napadzior pełną parą, niesamowity ciąg na bramkę, drużyna gra na niego a on spełnia swoją rolę czyli strzelca.
Dwaj zupełnie inni piłkarze więc i zadania mają inne na boisku. Moim zdaniem poziom porównywalny.
0
no nie wiem co mu jest z tymi karnymi. Dwa z rzędu. Tego dawno nie było
0
trochę wolne mu nie wchodzą na razie
0
tak gra :D
0
hehe komentator z PESA na beinsports en :D
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
25
Tak na wszelki wypadek FIFA już bada sprawę :D
0
poczucie humoru albo przekonanie że ich racja jest mojsza niż kogokolwiek innego
0
no niestety co najmniej jeden osiągnął: 17 goli w CL
5
no cóż słabo grają w tym sezonie :(
0
Ronaldo w Realu jest od strzelania goli, niczego innego od niego nie wymagają. Taka jego rola
0
dałeś Messiemu jedną bramkę za dużo za mundial :D
1
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10599502_627995353987884_6867446490709491697_n.jpg?oh=5e6c010d710e277f56d9e5b22839e9d7&oe=54838468
Hehe
1
Spanish moment :D
0
Uważaj po pójdziesz za to do więzienia :D A tak naprawdę to chyba jest to wielka racja. Dobrze że nasz Leo nie jest taki co widać w tym sezonie i co było widać zawsze :D
0
Nie poddajemy się. Walczymy do końca :D
0
Głupie straty. Jak to boli że przez takie coś tracimy gole ...
0
ależ akcja marzenie :D:D:D
2
I koniec naszego czystego konta. Alves w prostej sytuacji prokuruje wolnego. Żal...
0
Co ten Bayern zrobił teraz? Piłka do strzału dla Robbena a ten nie strzela.
2
Bravo za nisko. 6.0 byłaby odpowiednia. Prawie zawsze taką dostawał więc nie wiem czemu teraz 5.5 a nie 6.
0
no Juve jeszcze z sezonu 2004/2005, gdzie 5 meczów wygrywali po 1-0 i w ostatnim 1-1 z Tel Awiwem :D
0
Musieliby wygrać 6-0. Mało prawdopodobne bo Sociedad na wyjeździe.
0
3 gole do wyrównania :D
0
Dzisiaj 5 key passów. Łącznie Messi 30 Key Passów.
5 goli i 8 asyst w 7 meczach - świetna statystyka :D
0
Ale fart. No nic 1-0 i jedziemy dalej z bramkami :D
0
Jednak spalony był eh...
0
Myślę że w takim meczu brakuje zdecydowanie więcej takich graczy jak Messi. Doszli do niego w czterech i koniec gra się zatrzymała. A w Inieście i w Neymarze na tą porę nie widzę takiej jakości żeby odciążyć Leo. A po za tym Malaga miała czasem trochę tego posiadania piłki a to przecież wielka sposobność do tego żeby zrobić kontrę. Ale co z tego kiedy prawie każdą piłkę na kontrę dostawał Iniesta, któremu zachciało się robić bezsensowne kółeczka. Jak my mamy wygrać w takim meczu kiedy nie potrafimy zrobić kontry, kiedy jest do tego okazja? Nijak się tego nie da zrobić.