0

no jeszcze Eibar należałoby dołączyć do Bilbao i San Sebastian chociażby ze względu na Iruretę :D

5

przecież w tym roku strzelił najwięcej więc tytuł "pichichi świata" jest jak najbardziej słuszny

0

każdy ma swoją opinię i trzeba to uszanować :D

0

może w FIFIE 16 mu dadzą więcej.

0

Z Getafe najgorszy w sezonie? Really? Z Malagą i Realem były gorsze.

0

Piękna akcja. Trzy świetne podania i bramka. Super :D

2

Messi dzisiaj nie jest tak spektakularny i może dlatego ich brak :D

0

w znaczącego większości meczów tak jest. Ale dzisiaj miła niespodzianka :D

0

Proszę co za piłka Rakitica. Aż się nie spodziewałem takiej super piłki.

0

Jakich to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od komentatorów z Canal Plus. Zapamiętam to sobie o tych 100 tysiącach dla każdego :D

0

Chelsea lekką zadyszkę w lidze złapała .

0

Czyli co? Znowu liczymy na Messiego, żeby wygrał nam mecz?

2

ten mecz już się odbył :D

1

Taki nawyk przed ciekawskimi dziennikarzami, żeby nie czytali z ruchu ust co mówią.

2

I to jest prawy obrońca. A nie to co ten nasz Alves: wrzutki w ciemno.

0

A może będziemy w takiej formie, że cała drużyna będzie grała świetnie? Nie będziemy liczyli wtedy co mecz na Messiego, że ten będzie grał w ofensywie za czterech czy pięciu a i czasem pomoże w odbiorze. Do tych meczów jeszcze szmat czasu. Wszystko się może zdarzyć. Oby tylko piłkarzom się chciało do formy wrócić bo na razie to jest FC Messi a nie FC Barcelona. Niestety....

0

Pozdrowienia dla Ciebie prosto z samego lasu :D

0

2

Kiedyś głosowali sami dziennikarze i było dobrze. Najbardziej obiektywna grupa (no zdarzają się wyjątki :D:D) bo przecież piłkarze i trenerzy zwykle obiektywni nie są.

0

Był jeden karny ale Leoś go nie wykorzystał z Levante :D

0

Faktycznie. Sorry za pomyłkę :D

0

Chodziło o te zamieszki co były tydzień temu, gdzie zginął jeden z kibiców Atletico Madryt.

4

Z tym że nasi zawodnicy się leczą z symulowania dość skutecznie co teraz widać. A ci z "innego zespołu" leczyć się na to nie chcą .

0

Neymar 6/12
Messi 4/9
Za to 4/9 Messi ma ode mnie 9,5 na 10 :D

0

No ale tamten więcej goli strzela a świat teraz tylko na to patrzy :(

1

Milik znowu :D

0

Albo nas wsadzą do więzienia.

0

Skoro przeciwnik dał pretekst - no to lecę hahahaha

0

Ale mecz w domu dopiero przed nami. O to mi chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?