A może będziemy w takiej formie, że cała drużyna będzie grała świetnie? Nie będziemy liczyli wtedy co mecz na Messiego, że ten będzie grał w ofensywie za czterech czy pięciu a i czasem pomoże w odbiorze. Do tych meczów jeszcze szmat czasu. Wszystko się może zdarzyć. Oby tylko piłkarzom się chciało do formy wrócić bo na razie to jest FC Messi a nie FC Barcelona. Niestety....
Kiedyś głosowali sami dziennikarze i było dobrze. Najbardziej obiektywna grupa (no zdarzają się wyjątki :D:D) bo przecież piłkarze i trenerzy zwykle obiektywni nie są.
0
no jeszcze Eibar należałoby dołączyć do Bilbao i San Sebastian chociażby ze względu na Iruretę :D
5
przecież w tym roku strzelił najwięcej więc tytuł "pichichi świata" jest jak najbardziej słuszny
0
każdy ma swoją opinię i trzeba to uszanować :D
0
może w FIFIE 16 mu dadzą więcej.
0
Z Getafe najgorszy w sezonie? Really? Z Malagą i Realem były gorsze.
0
Piękna akcja. Trzy świetne podania i bramka. Super :D
2
Messi dzisiaj nie jest tak spektakularny i może dlatego ich brak :D
0
w znaczącego większości meczów tak jest. Ale dzisiaj miła niespodzianka :D
0
Proszę co za piłka Rakitica. Aż się nie spodziewałem takiej super piłki.
0
Jakich to ciekawych rzeczy można się dowiedzieć od komentatorów z Canal Plus. Zapamiętam to sobie o tych 100 tysiącach dla każdego :D
0
Chelsea lekką zadyszkę w lidze złapała .
0
Czyli co? Znowu liczymy na Messiego, żeby wygrał nam mecz?
2
ten mecz już się odbył :D
1
Taki nawyk przed ciekawskimi dziennikarzami, żeby nie czytali z ruchu ust co mówią.
0
http://zonasports.se/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
2
I to jest prawy obrońca. A nie to co ten nasz Alves: wrzutki w ciemno.
0
A może będziemy w takiej formie, że cała drużyna będzie grała świetnie? Nie będziemy liczyli wtedy co mecz na Messiego, że ten będzie grał w ofensywie za czterech czy pięciu a i czasem pomoże w odbiorze. Do tych meczów jeszcze szmat czasu. Wszystko się może zdarzyć. Oby tylko piłkarzom się chciało do formy wrócić bo na razie to jest FC Messi a nie FC Barcelona. Niestety....
0
Pozdrowienia dla Ciebie prosto z samego lasu :D
0
2
Kiedyś głosowali sami dziennikarze i było dobrze. Najbardziej obiektywna grupa (no zdarzają się wyjątki :D:D) bo przecież piłkarze i trenerzy zwykle obiektywni nie są.
0
Był jeden karny ale Leoś go nie wykorzystał z Levante :D
0
Faktycznie. Sorry za pomyłkę :D
0
Chodziło o te zamieszki co były tydzień temu, gdzie zginął jeden z kibiców Atletico Madryt.
4
Z tym że nasi zawodnicy się leczą z symulowania dość skutecznie co teraz widać. A ci z "innego zespołu" leczyć się na to nie chcą .
0
Neymar 6/12
Messi 4/9
Za to 4/9 Messi ma ode mnie 9,5 na 10 :D
0
No ale tamten więcej goli strzela a świat teraz tylko na to patrzy :(
1
Milik znowu :D
0
Albo nas wsadzą do więzienia.
0
Skoro przeciwnik dał pretekst - no to lecę hahahaha
0
Ale mecz w domu dopiero przed nami. O to mi chodzi.