1

Już jesteśmy lepsi. Na wyjeździe biali wygrali 4-1 a my 4-0 jak narazie.

2

Dołączamy się do życzeń dla Josana. Brawo Rafinha :D

0

Tak??? Taka jest właściwa wymowa jakbyś chciał wiedzieć, ekspercie.

0

To ze słabszym rywalem. Oby z mocniejszym udało się też strzelać takie bramki :D

0

Kapitalny gol :D Może czasem i jemu Messi da strzelić z wolnego :D

0

Wypadałoby się odwdzięczyć na Camp Nou miłym przywitaniem :D

0

Kiedyś musi odpocząć :)

0

Bramka Deulofeu na 5-1

0

Nie mam telewizora u siebie w mieszkaniu. Ale mam internet więc git.

0

A jak wiadomo jest zupełnie na odwrót...

0

Decyzją głosujących zdecydowano że nagradzać będzie się tylko graczy Realu tak jak w głosowaniu na najlepszych graczy La Liga. Co tam że zajęli w niej 3 miejsce. Pszeciesz som najlepsiejsi :D:D:D

0

Messi ty hultaju! Jak śmiałeś sfaulować tą biedną butelkę. Ona taka mała a ten taki brutalny się okazał. Na 10 meczów (co najmniej) zawieszenia sobie zasłużył tym wstrętnym, odrażającym zagraniem. :D:D:D

2

nie no doliczone było wtedy 5 minut a bramka padła w 3 minucie doliczonej, więc jak najbardziej się liczy.

0

Może Ronald Koemann?

1

El Jarek - Tomas Roncero wersja polska.

15

No tak i to Barca zawsze jest faworyzowana bo to dobrzy chłopcy itd itd itd

0

No jeszcze to faktycznie. No kurde dobrze że jeszcze w styczniu LM nie grają bo by dopiero było słabo.

0

No i Leoś. Kto jak nie on mógł dać tą piłkę do Neymara w końcówce :D To już trzeci raz kiedy takie akcje robi w ostatniej minucie. Poprzednio dwa razy z Sevillą a teraz z Valencią.

0

No teraz by się przydało wygrać wszystko do końca roku żeby mentalnie się dobrze nastawić przed styczniem bo będziemy mieli bombę jedną za drugą. Trzy wyjazdowe w (Sociedad, Elche, Deportivo) i jeszcze Atletico u siebie. No powiem wam że będzie ciężko jak diabli w styczniu.

0

On zawsze miał obsesję na punkcie Barcy. Czy to Real wygrywał czy przegrywał to zawsze mu coś nie pasowało.

1

Wiecie kto mi się marzy? Juanfran z Atletico. On ma świetne zacięcie ofensywne. Nie wrzuca na pałę jak Alves. Ale Juanfrana to tylko cud by musiał z Atletico wyciągnąć, bo to przecież klub z Madrytu :( Ale bardzo lubię jego grę.

0

Dobrze że nie było w nich Alvesa bo bym chyba się pochlastał.

1

3

Fakt nie rozgrzewać ich bramkarza jak to zrobiliśmy w meczu z Celtą. Wykorzystać szybko okazję na gola. I kontrolować mecz.

1

Nie wszystko idzie wykorzystać. Ale ci co oglądają to widzą ile Messi daje kluczowych do zamiany na bramkę podań co mecz.

0

No to po równo z brakiem karnych.

0

PSG w tym sezonie jeszcze nie przegrało. Obyśmy przerwali ich passę.

0

No to lepiej żebyśmy zajęli 1. miejsce

0

Jeszcze Ludogorec mają więc być może. Choć kto wie - Ludogorec nawet nieźle gra.

0

Kolejny hattrick w LM. Tym razem Mandzukic. Atletico-Olympiakos 4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?