Decyzją głosujących zdecydowano że nagradzać będzie się tylko graczy Realu tak jak w głosowaniu na najlepszych graczy La Liga. Co tam że zajęli w niej 3 miejsce. Pszeciesz som najlepsiejsi :D:D:D
Messi ty hultaju! Jak śmiałeś sfaulować tą biedną butelkę. Ona taka mała a ten taki brutalny się okazał. Na 10 meczów (co najmniej) zawieszenia sobie zasłużył tym wstrętnym, odrażającym zagraniem. :D:D:D
No i Leoś. Kto jak nie on mógł dać tą piłkę do Neymara w końcówce :D To już trzeci raz kiedy takie akcje robi w ostatniej minucie. Poprzednio dwa razy z Sevillą a teraz z Valencią.
No teraz by się przydało wygrać wszystko do końca roku żeby mentalnie się dobrze nastawić przed styczniem bo będziemy mieli bombę jedną za drugą. Trzy wyjazdowe w (Sociedad, Elche, Deportivo) i jeszcze Atletico u siebie. No powiem wam że będzie ciężko jak diabli w styczniu.
Wiecie kto mi się marzy? Juanfran z Atletico. On ma świetne zacięcie ofensywne. Nie wrzuca na pałę jak Alves. Ale Juanfrana to tylko cud by musiał z Atletico wyciągnąć, bo to przecież klub z Madrytu :( Ale bardzo lubię jego grę.
1
Już jesteśmy lepsi. Na wyjeździe biali wygrali 4-1 a my 4-0 jak narazie.
2
Dołączamy się do życzeń dla Josana. Brawo Rafinha :D
0
Tak??? Taka jest właściwa wymowa jakbyś chciał wiedzieć, ekspercie.
0
To ze słabszym rywalem. Oby z mocniejszym udało się też strzelać takie bramki :D
0
Kapitalny gol :D Może czasem i jemu Messi da strzelić z wolnego :D
0
Wypadałoby się odwdzięczyć na Camp Nou miłym przywitaniem :D
0
Kiedyś musi odpocząć :)
0
Bramka Deulofeu na 5-1
0
Nie mam telewizora u siebie w mieszkaniu. Ale mam internet więc git.
0
A jak wiadomo jest zupełnie na odwrót...
0
Decyzją głosujących zdecydowano że nagradzać będzie się tylko graczy Realu tak jak w głosowaniu na najlepszych graczy La Liga. Co tam że zajęli w niej 3 miejsce. Pszeciesz som najlepsiejsi :D:D:D
0
Messi ty hultaju! Jak śmiałeś sfaulować tą biedną butelkę. Ona taka mała a ten taki brutalny się okazał. Na 10 meczów (co najmniej) zawieszenia sobie zasłużył tym wstrętnym, odrażającym zagraniem. :D:D:D
2
nie no doliczone było wtedy 5 minut a bramka padła w 3 minucie doliczonej, więc jak najbardziej się liczy.
0
Może Ronald Koemann?
1
El Jarek - Tomas Roncero wersja polska.
15
No tak i to Barca zawsze jest faworyzowana bo to dobrzy chłopcy itd itd itd
0
No jeszcze to faktycznie. No kurde dobrze że jeszcze w styczniu LM nie grają bo by dopiero było słabo.
0
No i Leoś. Kto jak nie on mógł dać tą piłkę do Neymara w końcówce :D To już trzeci raz kiedy takie akcje robi w ostatniej minucie. Poprzednio dwa razy z Sevillą a teraz z Valencią.
0
No teraz by się przydało wygrać wszystko do końca roku żeby mentalnie się dobrze nastawić przed styczniem bo będziemy mieli bombę jedną za drugą. Trzy wyjazdowe w (Sociedad, Elche, Deportivo) i jeszcze Atletico u siebie. No powiem wam że będzie ciężko jak diabli w styczniu.
0
On zawsze miał obsesję na punkcie Barcy. Czy to Real wygrywał czy przegrywał to zawsze mu coś nie pasowało.
1
Wiecie kto mi się marzy? Juanfran z Atletico. On ma świetne zacięcie ofensywne. Nie wrzuca na pałę jak Alves. Ale Juanfrana to tylko cud by musiał z Atletico wyciągnąć, bo to przecież klub z Madrytu :( Ale bardzo lubię jego grę.
0
Dobrze że nie było w nich Alvesa bo bym chyba się pochlastał.
1
http://aliez.tv/live/sdfsdf_83098/
3
Fakt nie rozgrzewać ich bramkarza jak to zrobiliśmy w meczu z Celtą. Wykorzystać szybko okazję na gola. I kontrolować mecz.
1
Nie wszystko idzie wykorzystać. Ale ci co oglądają to widzą ile Messi daje kluczowych do zamiany na bramkę podań co mecz.
0
No to po równo z brakiem karnych.
0
PSG w tym sezonie jeszcze nie przegrało. Obyśmy przerwali ich passę.
0
No to lepiej żebyśmy zajęli 1. miejsce
0
Jeszcze Ludogorec mają więc być może. Choć kto wie - Ludogorec nawet nieźle gra.
0
Kolejny hattrick w LM. Tym razem Mandzukic. Atletico-Olympiakos 4-0