0

szkoda ze z wykończeniem gorzej

1

Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski :D

3

Niestety trzeba się z nim zgodzić.

1

W sumie to skoro biorą bramki z eliminacji to królem strzelców jest do tej pory koleś ze Sparty Praga co 8 goli strzelił. Trochę nie poważne. LM to LM a nie LM+eliminacje.

6

Mourinizmu z ludzi się nie wybije. Człowieka nie ma w szeregach ale myślenie zostało...

0

Co za mecz Koke. Gol i 3 asysty :D

0

Z sympatii.... eh Maciek :D

0

Jeszcze raz to powiem: fajna atrakcyjna liga, otwarta gra i kibice się cieszą. A jak się gra np w Hiszpanii? Ułożony futbol. Coraz trudniej o kontrataki. Angole oprócz Chelsea to czerpią radość, frajdę ale ta otwarta gra się mści w europejskich pucharach.

1

Drużyna na miarę LM nie musi koniecznie ogrywać Real. Są piekielnie mocni więc nic dziwnego że wygrywają.

1

No sorry ale Liverpool w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Do tego wszystko psujący Balotelli. Może nie jest słaby to fakt. Poziom Villarealu coś takiego. A Villareal to nie potentat :D

0

Ależ niesamowitą siłę rażenia ma Real. Do tego ten niesamowity Ronaldo.

0

Pewnie Ronaldo bo ma jutro mecz z Liverpoolem.

0

Już 5 goli ma w LM :D

1

Takiego Iniesty potrzebujemy :D:D:D

1

Przecież była wymiana serwerów. Od tego czasu nie było żadnego Guru Meditation więc chyba wszystko dobrze. Na El Clasico ciekawe jak będzie :D

0

Messi w ostatnich dwóch meczach zagrał jako napastnik, więc może do 3 razy sztuka i walnie dzisiaj parę bramek :D

0

Super oby tak dalej :D

3

Brakuje Messiemu skuteczności. Nie sądziłem że kiedyś to powiem że Ronaldo jest skuteczniejszy ale to prawda. No cóż dobrze jest. 3 punkty i lecimy po Ajaxie na Santiago Bernabeu :D

2

W końcu Masche na DM-ie. Zobaczymy czy warto :D

2

Niby tylko dwa tygodnie ale fakt człowiek się stęsknił :D

0

5 ostatnich meczów - 25 goli Realu. Chyba o czystym koncie z Realem będziemy mogli pomarzyć. Ciekawe jak to będzie :D

2

Na Chicharito i był słuszny :(

0

repoker :D

1

No właśnie. A wiesz czemu? Bo Ronaldo jest z Realu a Aguero z City. I wszystko w temacie :D

0

Aguero jak Ronaldo :D

1

no pewnie tak chyba Puskas z 84, bo na całym świecie to chyba Ali Daei ze 109 trafieniami :D

0

Na youtube widziałem tytuł Ronaldo wkurzony na dive Duńczyka, gdzie Ronaldo wręcz zjadł Duńczyka a że sam jest symulantem to żadnej prowokacji nie ma tylko czysta prawda...

6

Fakt że Ronaldo strzelił ale lepsze było jak w 92 był wkurzony na Duńczyka że ten symulował. Normalnie mistrz hipokryzji. :D

2

Okazja Grosickiego....... jaka szkoda że to nie wpadło :(

0

164 miejsce w rankingu FIFA. Było do przewidzenia że strzeli mimo że wchodził z ławki :D Brawo Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?