W sumie to skoro biorą bramki z eliminacji to królem strzelców jest do tej pory koleś ze Sparty Praga co 8 goli strzelił. Trochę nie poważne. LM to LM a nie LM+eliminacje.
Jeszcze raz to powiem: fajna atrakcyjna liga, otwarta gra i kibice się cieszą. A jak się gra np w Hiszpanii? Ułożony futbol. Coraz trudniej o kontrataki. Angole oprócz Chelsea to czerpią radość, frajdę ale ta otwarta gra się mści w europejskich pucharach.
No sorry ale Liverpool w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Do tego wszystko psujący Balotelli. Może nie jest słaby to fakt. Poziom Villarealu coś takiego. A Villareal to nie potentat :D
Brakuje Messiemu skuteczności. Nie sądziłem że kiedyś to powiem że Ronaldo jest skuteczniejszy ale to prawda. No cóż dobrze jest. 3 punkty i lecimy po Ajaxie na Santiago Bernabeu :D
Na youtube widziałem tytuł Ronaldo wkurzony na dive Duńczyka, gdzie Ronaldo wręcz zjadł Duńczyka a że sam jest symulantem to żadnej prowokacji nie ma tylko czysta prawda...
0
szkoda ze z wykończeniem gorzej
1
Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski :D
3
Niestety trzeba się z nim zgodzić.
1
W sumie to skoro biorą bramki z eliminacji to królem strzelców jest do tej pory koleś ze Sparty Praga co 8 goli strzelił. Trochę nie poważne. LM to LM a nie LM+eliminacje.
6
Mourinizmu z ludzi się nie wybije. Człowieka nie ma w szeregach ale myślenie zostało...
0
Co za mecz Koke. Gol i 3 asysty :D
0
Z sympatii.... eh Maciek :D
0
Jeszcze raz to powiem: fajna atrakcyjna liga, otwarta gra i kibice się cieszą. A jak się gra np w Hiszpanii? Ułożony futbol. Coraz trudniej o kontrataki. Angole oprócz Chelsea to czerpią radość, frajdę ale ta otwarta gra się mści w europejskich pucharach.
1
Drużyna na miarę LM nie musi koniecznie ogrywać Real. Są piekielnie mocni więc nic dziwnego że wygrywają.
1
No sorry ale Liverpool w tym sezonie nie spisuje się najlepiej. Do tego wszystko psujący Balotelli. Może nie jest słaby to fakt. Poziom Villarealu coś takiego. A Villareal to nie potentat :D
0
Ależ niesamowitą siłę rażenia ma Real. Do tego ten niesamowity Ronaldo.
0
Pewnie Ronaldo bo ma jutro mecz z Liverpoolem.
0
Już 5 goli ma w LM :D
1
Takiego Iniesty potrzebujemy :D:D:D
1
Przecież była wymiana serwerów. Od tego czasu nie było żadnego Guru Meditation więc chyba wszystko dobrze. Na El Clasico ciekawe jak będzie :D
0
Messi w ostatnich dwóch meczach zagrał jako napastnik, więc może do 3 razy sztuka i walnie dzisiaj parę bramek :D
0
Super oby tak dalej :D
3
Brakuje Messiemu skuteczności. Nie sądziłem że kiedyś to powiem że Ronaldo jest skuteczniejszy ale to prawda. No cóż dobrze jest. 3 punkty i lecimy po Ajaxie na Santiago Bernabeu :D
2
W końcu Masche na DM-ie. Zobaczymy czy warto :D
2
Niby tylko dwa tygodnie ale fakt człowiek się stęsknił :D
0
5 ostatnich meczów - 25 goli Realu. Chyba o czystym koncie z Realem będziemy mogli pomarzyć. Ciekawe jak to będzie :D
2
Na Chicharito i był słuszny :(
0
repoker :D
1
No właśnie. A wiesz czemu? Bo Ronaldo jest z Realu a Aguero z City. I wszystko w temacie :D
0
Aguero jak Ronaldo :D
1
no pewnie tak chyba Puskas z 84, bo na całym świecie to chyba Ali Daei ze 109 trafieniami :D
0
Na youtube widziałem tytuł Ronaldo wkurzony na dive Duńczyka, gdzie Ronaldo wręcz zjadł Duńczyka a że sam jest symulantem to żadnej prowokacji nie ma tylko czysta prawda...
6
Fakt że Ronaldo strzelił ale lepsze było jak w 92 był wkurzony na Duńczyka że ten symulował. Normalnie mistrz hipokryzji. :D
2
Okazja Grosickiego....... jaka szkoda że to nie wpadło :(
0
164 miejsce w rankingu FIFA. Było do przewidzenia że strzeli mimo że wchodził z ławki :D Brawo Messi