No mają się czym cieszyć. Taki klub jak Real Madryt to długo czekał na spektakularny triumf jakim jest LM a co dopiero 10 LM. Wiele było wkurzeń i łez ich kibiców że mimo wielkiej kasy na piłkarzy nic z tego nie wychodziło przez 12 lat. Teraz więc się chwalą tym jak mogą bo mogą mieć znowu takie kłopoty. Oby takie mieli hehe :D
Taki jesteś pewien że liga hiszpańska nie jest wymagająca? A co z tymi remisami i porażkami na trudnych terenach albo nawet u siebie. Chyba nie tą ligę oglądaliśmy co?
słowa "klubik", "śmieszny klubik" są nie na miejscu. Skoro już najeżdżasz na Real to uważaj na słowa bo riposta w stylu "przegrana ze śmiesznym klubikiem to jest dopiero wstyd" byłaby lekko upokarzająca.
Oko za oko, ząb za ząb - to już się nie zmieni w tej wojnie FC Barcelona - Real Madryt. Oni gadają że zawsze ich krzywdzą i są najlepsi i my gadamy to samo. Błędy dla nas są dla nich pożywką i błędy dla nich są dla nas pożywką. To się nie zmieni i kropka. Może gdyby u korzeni konfliktu czyli szanownego generała Franco głoszono zasadę że sport to nie polityka to dzisiaj kibice tych klubów by się szanowali.
Wtedy gdy nie grał Puyol widać było w grze Pique brak takiego bata, że trzymałby w ryzach obronę. Teraz zobaczymy czy się tego nauczył od Puyola czy już zawsze będzie świetnym obrońcą ale nie liderem...
0
Brawo Baskowie :D
0
A Masche znowu na ŚO. No dobra to tylko towarzyski. Może w sezonie będzie inaczej :D
0
Od razu mi się przypomniał Superpuchar Europy. Z jednej strony James Rodriguez z drugiej Grzegorz Krychowiak :D
0
średniakiem bym też ich nie nazwał :D
0
Chodzi o gole w europejskich pucharach (ogółem we wszystkich rozgrywkach pod egidą UEFA).
0
Znowu będzie smutny :D
1
No mają się czym cieszyć. Taki klub jak Real Madryt to długo czekał na spektakularny triumf jakim jest LM a co dopiero 10 LM. Wiele było wkurzeń i łez ich kibiców że mimo wielkiej kasy na piłkarzy nic z tego nie wychodziło przez 12 lat. Teraz więc się chwalą tym jak mogą bo mogą mieć znowu takie kłopoty. Oby takie mieli hehe :D
0
jak będzie grał na swojej nominalnej pozycji to tak... no chyba że Mou też wpadnie na pomysł stawiania Cesca na "9"
1
Taki jesteś pewien że liga hiszpańska nie jest wymagająca? A co z tymi remisami i porażkami na trudnych terenach albo nawet u siebie. Chyba nie tą ligę oglądaliśmy co?
0
W Busquetsie jest coś co bardzo wkurza. Zamiast przyspieszyć szybki atak to ten go zwalnia. Tak nie można...
41
To był ten człowiek który dbał o Messiego tak? Szkoda że zerwali ze sobą współpracę bo od razu Leo zaczął grać gorzej :(
0
jak to możliwe że jej nie poznałem :D
0
śliczna jest ta dziewczyna w twoim avatarze :D Kto to jest?
0
Fakt masz rację. Ale na pewno nie zaprzeczysz temu że za generała ta "miłość" przeżywała swoje apogeum :D :D :D
3
słowa "klubik", "śmieszny klubik" są nie na miejscu. Skoro już najeżdżasz na Real to uważaj na słowa bo riposta w stylu "przegrana ze śmiesznym klubikiem to jest dopiero wstyd" byłaby lekko upokarzająca.
0
Oko za oko, ząb za ząb - to już się nie zmieni w tej wojnie FC Barcelona - Real Madryt. Oni gadają że zawsze ich krzywdzą i są najlepsi i my gadamy to samo. Błędy dla nas są dla nich pożywką i błędy dla nich są dla nas pożywką. To się nie zmieni i kropka. Może gdyby u korzeni konfliktu czyli szanownego generała Franco głoszono zasadę że sport to nie polityka to dzisiaj kibice tych klubów by się szanowali.
1
super przykład podajesz. Villarato - którego dekalog jest tak absurdalny jak to że białe jest czarne. I kto tu ma obsesję...
3
Co prawda to prawda :(
0
tak to sobie tłumacz merengowcu
2
Wtedy gdy nie grał Puyol widać było w grze Pique brak takiego bata, że trzymałby w ryzach obronę. Teraz zobaczymy czy się tego nauczył od Puyola czy już zawsze będzie świetnym obrońcą ale nie liderem...
7
Dzisiaj nie liczył się Messi. Deco był dzisiaj główną twarzą i dla niego pokłony bo zakończył karierę wielki piłkarz :D
2
mecz w Portugalii a tam wszyscy za CR7 więc nic dziwnego...
0
a co ma się chłopak smucić :D
0
Mnie bardziej wbiła się bramka jaką zapakował Holendrom w Euro 2004 :D
1
niepotrzebnie co to da :)
0
Czo ten Beletti :D
2
Serio? ma sens przypominanie gorszych momentów w takich okolicznościach?
3
Żal że Ronniego nie ma :(
0
Villareal i Levante - tam możemy pogubić punkty a w pozostałych do El Clasico to moim zdaniem nie powinniśmy stracić :)
0
A poszło w drugą stronę :(