0

10 minut :D

0

Dokładnie już lepszy Szpaku niż Iwański więc oglądamy i nie narzekamy :D

0

Z Nigerią nie zagrali dobrze. Było ich stać na dużo więcej i niech się nie zasłaniają arbitrem bo nie zasłużyli na wygraną.Zawiodłem się na nich bo przecież grupa do wyjścia z niej wymarzona. A tu dwie porażki i do domu :(

1

Ja też. Ale fart z tym słupkiem

0

Co z tego że ich okradli? Dobra drużyna nie przejęłaby się tym i dalej dążyła do goli. A oni szczególnie w drugiej połowie nie pokazują nic nadzwyczajnego. Nie zasługują na zwycięstwo.

1

Co ten Strejlau z tym zespołem chorwackim kurde? :D

0

Emenike like a beast :D

0

Nigeria mimo bardzo dobrej gry momentami zostawia dużo miejsca w obronie, więc myślę że conajmniej w ataku Argentyna będzie miała łatwiej ale w obronie kto wie?

2

Nie spodziewałem się tak dobrze grającej Nigerii po tak nudnym meczu z Iranem a tu proszę. Można? Można. :D

4

Oglądamy. Sen jest dla słabych :D :D :D :D :D :D

0

Boże ile ten Dzeko chrzani tych okazji. Chyba naprawdę ta nieuznana bramką go zniechęciła :(

0

No u mnie 3 gole Bośni i różnica bramek :D

0

Hmm. Mi się wydaje że w meczu Argentyny z Iranem tam obrońca chyba lekko musnął piłkę...

4

Dobry mecz. Od bramki do bramki akcja. To się chce oglądać :D

0

No widzę że sędziowie po widocznej poprawie wracają do normy jednak....

0

Sporo miejsca zostawiają obydwie drużyny na atak. Będzie sporo bramek jeśli skuteczność dopisze :D

0

Chociaż mogę się mylić :D

0

Pewnie dlatego że skrót NIG jest już zarezerwowany dla Nigru :D

0

0-2

0

Tak to jest z młodymi perspektywicznymi graczami w wielkich piłkarskich krajach. Dają z siebie wszystko na boisku :D

0

Prawie dobrze postawiłem te 1-1 :D Przeczucie w połowie mnie nie zawiodło :D

0

Lepiej żeby jutro był remis albo wygrana Portugalii to może Ghana jeszcze wyjść z grupy jak dzisiaj będzie remis :D

1

To jest ich drugi mecz i od lat tak mają że drugi mecz jest słabszy :) A potem i tak dochodzą do minimum półfinału.

2

Za dużo turniejów Niemców widziałem żeby stawiać na ich łatwe zwycięstwo. Już od długiego czasu mają syndrom drugiego słabszego meczu i mam nadzieję że i tym razem będę miał rację :D 1-1 i niech tak zostanie :D

0

Był. O krok :D

1

ja typuje 1-1. Drugi mecz Niemców zawsze słabszy niż pierwszy więc i teraz tak będzie moim zdaniem :D

0

aha dobra nie zczaiłem :D

0

przecież Munir jest ale w Barcelonie B

1

i bez Bruno Alvesa ponoć. Prawie całej obrony nie będzie. Zostanie tylko Pereira który sprokurował karnego, więc nie wróże im wyjścia z grupy w tej sytuacji. chociaż? Ten Mundial jest tak nieprzewidywalny że wszystko się może zdarzyć :D

0

Nie może Argentyna ciągle się utrzymywać przy piłce. Co to ma być festiwal na trzymanie piłki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?