Z Nigerią nie zagrali dobrze. Było ich stać na dużo więcej i niech się nie zasłaniają arbitrem bo nie zasłużyli na wygraną.Zawiodłem się na nich bo przecież grupa do wyjścia z niej wymarzona. A tu dwie porażki i do domu :(
Co z tego że ich okradli? Dobra drużyna nie przejęłaby się tym i dalej dążyła do goli. A oni szczególnie w drugiej połowie nie pokazują nic nadzwyczajnego. Nie zasługują na zwycięstwo.
Nigeria mimo bardzo dobrej gry momentami zostawia dużo miejsca w obronie, więc myślę że conajmniej w ataku Argentyna będzie miała łatwiej ale w obronie kto wie?
Za dużo turniejów Niemców widziałem żeby stawiać na ich łatwe zwycięstwo. Już od długiego czasu mają syndrom drugiego słabszego meczu i mam nadzieję że i tym razem będę miał rację :D 1-1 i niech tak zostanie :D
i bez Bruno Alvesa ponoć. Prawie całej obrony nie będzie. Zostanie tylko Pereira który sprokurował karnego, więc nie wróże im wyjścia z grupy w tej sytuacji. chociaż? Ten Mundial jest tak nieprzewidywalny że wszystko się może zdarzyć :D
0
10 minut :D
0
Dokładnie już lepszy Szpaku niż Iwański więc oglądamy i nie narzekamy :D
0
Z Nigerią nie zagrali dobrze. Było ich stać na dużo więcej i niech się nie zasłaniają arbitrem bo nie zasłużyli na wygraną.Zawiodłem się na nich bo przecież grupa do wyjścia z niej wymarzona. A tu dwie porażki i do domu :(
1
Ja też. Ale fart z tym słupkiem
0
Co z tego że ich okradli? Dobra drużyna nie przejęłaby się tym i dalej dążyła do goli. A oni szczególnie w drugiej połowie nie pokazują nic nadzwyczajnego. Nie zasługują na zwycięstwo.
1
Co ten Strejlau z tym zespołem chorwackim kurde? :D
0
Emenike like a beast :D
0
Nigeria mimo bardzo dobrej gry momentami zostawia dużo miejsca w obronie, więc myślę że conajmniej w ataku Argentyna będzie miała łatwiej ale w obronie kto wie?
2
Nie spodziewałem się tak dobrze grającej Nigerii po tak nudnym meczu z Iranem a tu proszę. Można? Można. :D
4
Oglądamy. Sen jest dla słabych :D :D :D :D :D :D
0
Boże ile ten Dzeko chrzani tych okazji. Chyba naprawdę ta nieuznana bramką go zniechęciła :(
0
No u mnie 3 gole Bośni i różnica bramek :D
0
Hmm. Mi się wydaje że w meczu Argentyny z Iranem tam obrońca chyba lekko musnął piłkę...
4
Dobry mecz. Od bramki do bramki akcja. To się chce oglądać :D
0
No widzę że sędziowie po widocznej poprawie wracają do normy jednak....
0
Sporo miejsca zostawiają obydwie drużyny na atak. Będzie sporo bramek jeśli skuteczność dopisze :D
0
Chociaż mogę się mylić :D
0
Pewnie dlatego że skrót NIG jest już zarezerwowany dla Nigru :D
0
0-2
0
Tak to jest z młodymi perspektywicznymi graczami w wielkich piłkarskich krajach. Dają z siebie wszystko na boisku :D
0
Prawie dobrze postawiłem te 1-1 :D Przeczucie w połowie mnie nie zawiodło :D
0
Lepiej żeby jutro był remis albo wygrana Portugalii to może Ghana jeszcze wyjść z grupy jak dzisiaj będzie remis :D
1
To jest ich drugi mecz i od lat tak mają że drugi mecz jest słabszy :) A potem i tak dochodzą do minimum półfinału.
2
Za dużo turniejów Niemców widziałem żeby stawiać na ich łatwe zwycięstwo. Już od długiego czasu mają syndrom drugiego słabszego meczu i mam nadzieję że i tym razem będę miał rację :D 1-1 i niech tak zostanie :D
0
Był. O krok :D
1
ja typuje 1-1. Drugi mecz Niemców zawsze słabszy niż pierwszy więc i teraz tak będzie moim zdaniem :D
0
aha dobra nie zczaiłem :D
0
przecież Munir jest ale w Barcelonie B
1
i bez Bruno Alvesa ponoć. Prawie całej obrony nie będzie. Zostanie tylko Pereira który sprokurował karnego, więc nie wróże im wyjścia z grupy w tej sytuacji. chociaż? Ten Mundial jest tak nieprzewidywalny że wszystko się może zdarzyć :D
0
Nie może Argentyna ciągle się utrzymywać przy piłce. Co to ma być festiwal na trzymanie piłki?