0

Kurde zawsze mi się morda cieszy jak oglądam go grającego w piłkę :D

1

Super w końcu wynik wszedł bo już się trochę naczekałem od meczu USA z Ghaną :D

0

No niech zostanie. Bo kurde nic mi nie wchodzi ostatnio.

0

No proszę walczą do końca :D

0

Benzema daje radę z tymi bramkami. No ale jak się gra w takiej świetnie zorganizowanej drużynie to i karnego można zepsuć i być najlepszym strzelcem :D

0

Przed MŚ wielu nie zaliczało ich faworytów a właśnie do potencjalnych czarnych koni :D

0

Francja - kolejny czarny koń :D

0

Nie spodziewałem się takiej słabości Szwajcarów :(

1

1-0 dla Kostaryki :D

1

Jak wygra to też Anglia do domu :D

0

No niestety trochę naiwnie dałem tu 2-1. Mecz typowo na jednobramkowe zwycięstwo :(

1

Przypomnę że Grecy grają w 10...

1

hehe w sumie niedużo to się różni od Hiszpanii w 2010 która wygrała dwa mecze grupowe a potem po 1-0. Ale fakt ich styl był lepszy. Ot taka mała ciekawostka :D

0

No sorry ale czego oczekiwałeś po Grekach? A Japonia tuzem nie jest żeby porywać grą w ataku pozycyjnym :( Moim zdaniem to mecz bardziej robi nudę

3

Strejlaua zawsze miło się słucha. Fachowe słownictwo, duża wiedza nie wiem co ci nie pasuje. Ten główny komentator też nie odstaje

0

te Strejlau jest

0

Suarez 1987. Czy to jest najlepszy piłkarz pokolenia?

0

Tak tylko że Cavani sam nic nie znaczy bez Suareza co pokazał mecz z Kostaryką :D

0

ah tam Rooney. Uciszył mnie. A już się z niego śmiałem że mam tyle samo goli na MŚ :D

0

Vargas :D

0

22 :D

0

Oby Leo to powtórzył :D

0

na stronie FIFY jest James Rodriguez

0

2-2

0

James Rodrigues już drugie MOTM :)

4

Koleś mu się w*ebał i to nazywasz symulką?

0

d*pa d*pa d*pa znowu zmieniłem na złe :(

1

274 :D

0

Jeszcze Kolumbia dawąć jedną :D

0

Narazie 2 pkt mam. Jeszcze po jednej każda z drużyn i mam 3 :D :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?