Benzema daje radę z tymi bramkami. No ale jak się gra w takiej świetnie zorganizowanej drużynie to i karnego można zepsuć i być najlepszym strzelcem :D
hehe w sumie niedużo to się różni od Hiszpanii w 2010 która wygrała dwa mecze grupowe a potem po 1-0. Ale fakt ich styl był lepszy. Ot taka mała ciekawostka :D
0
Kurde zawsze mi się morda cieszy jak oglądam go grającego w piłkę :D
1
Super w końcu wynik wszedł bo już się trochę naczekałem od meczu USA z Ghaną :D
0
No niech zostanie. Bo kurde nic mi nie wchodzi ostatnio.
0
No proszę walczą do końca :D
0
Benzema daje radę z tymi bramkami. No ale jak się gra w takiej świetnie zorganizowanej drużynie to i karnego można zepsuć i być najlepszym strzelcem :D
0
Przed MŚ wielu nie zaliczało ich faworytów a właśnie do potencjalnych czarnych koni :D
0
Francja - kolejny czarny koń :D
0
Nie spodziewałem się takiej słabości Szwajcarów :(
1
1-0 dla Kostaryki :D
1
Jak wygra to też Anglia do domu :D
0
No niestety trochę naiwnie dałem tu 2-1. Mecz typowo na jednobramkowe zwycięstwo :(
1
Przypomnę że Grecy grają w 10...
1
hehe w sumie niedużo to się różni od Hiszpanii w 2010 która wygrała dwa mecze grupowe a potem po 1-0. Ale fakt ich styl był lepszy. Ot taka mała ciekawostka :D
0
No sorry ale czego oczekiwałeś po Grekach? A Japonia tuzem nie jest żeby porywać grą w ataku pozycyjnym :( Moim zdaniem to mecz bardziej robi nudę
3
Strejlaua zawsze miło się słucha. Fachowe słownictwo, duża wiedza nie wiem co ci nie pasuje. Ten główny komentator też nie odstaje
0
te Strejlau jest
0
Suarez 1987. Czy to jest najlepszy piłkarz pokolenia?
0
Tak tylko że Cavani sam nic nie znaczy bez Suareza co pokazał mecz z Kostaryką :D
0
ah tam Rooney. Uciszył mnie. A już się z niego śmiałem że mam tyle samo goli na MŚ :D
0
Vargas :D
0
22 :D
0
Oby Leo to powtórzył :D
0
na stronie FIFY jest James Rodriguez
0
2-2
0
James Rodrigues już drugie MOTM :)
4
Koleś mu się w*ebał i to nazywasz symulką?
0
d*pa d*pa d*pa znowu zmieniłem na złe :(
1
274 :D
0
Jeszcze Kolumbia dawąć jedną :D
0
Narazie 2 pkt mam. Jeszcze po jednej każda z drużyn i mam 3 :D :D