jeszcze tego nie pojąłeś że będąc kibicem Barcy jest się antyfanem Realu? Nikt się z tym nie kryje nawet w Hiszpanii. Więc jest to rzecz normalna w tym przypadku.
Liczba asyst nie wskazuje na to że już będzie mógł grać na środku pomocy. Pozostają jeszcze przerzuty, wyczucie ustawienia w środku pomocy, związana z tym wytrzymałość i ograniczenie swoich zapędów ofensywnych. Chyba że na ofensywnego pomocnika to jeszcze ale nigdy na ŚP.
Od strony piłkarskiej na pewno byłoby to duże wzmocnienie. Ale były zawodnik Realu Madryt w Barcelonie? Może być znienawidzony a może i być pokochany jak Luis Enrique. Ciężko powiedzieć.
Właśnie Messiego należy obciążyć kilkoma zadaniami a nie tylko strzelaniem bramek lub zaliczaniem asyst. Mam nadzieję że Luis Enrique robi treningi również fizyczne a nie tylko gra piłką. Bo to potem widać w meczu jak drużyna gra. Na przykład ten pierwszy mecz sezonu. Ta drużyna powinna go sobie stawiać za wzór jeżeli chodzi o presing. Był zapieprzający Messi, był zapieprzający Alexis i ogólnie wszyscy zapieprzali. A jeżeli tak się przygotowuje drużynę na pierwszy mecz to i tak powinno się przygotować drużynę do końca sezonu.
0
na bwin podobnie
0
http://www.101greatgoals.com/blog/neymar-gets-injured-in-brazil-training-session-just-days-before-world-cup-picture/
Tam jest napisane Uptade, że mógł wznowić trening więc chyba nic poważnego
0
Może to tylko wyrostek ale trochę będzie musiał na siebie uważać przez jakiś czas :)
0
hehe i Kirm kiedyś w Wiśle grał :D
6
Walka Messiego z obrońcami, piękny lob Di Marii, wyłożenie Aguero i gol Messiego. Znakomita akcja :)
0
A może i faktycznie był kontakt
0
Hehe Lionel nam zanurkował przed chwilą :D
0
jeszcze tego nie pojąłeś że będąc kibicem Barcy jest się antyfanem Realu? Nikt się z tym nie kryje nawet w Hiszpanii. Więc jest to rzecz normalna w tym przypadku.
0
Niestety ale u Messiego bardzo kuleje gra bez piłki w tym sezonie. Bez tego w dzisiejszych czasach nie zrobi się wiele.
0
Liczba asyst nie wskazuje na to że już będzie mógł grać na środku pomocy. Pozostają jeszcze przerzuty, wyczucie ustawienia w środku pomocy, związana z tym wytrzymałość i ograniczenie swoich zapędów ofensywnych. Chyba że na ofensywnego pomocnika to jeszcze ale nigdy na ŚP.
4
Panama jest 35 w rankingu FIFA. To mecz z Polską naprzykład jak byś ocenił? Mecz z 6-ligowcem?
0
Gol Mascherano - rzadkość ....
0
A Leo znowu w nastroju do żartowania.... no ale to tylko sparing
0
No niestety coś tam przyspiesza ale tak jak cały sezon nie gra bez piłki w tym meczu.
1
szkoda że spieprzył teraz setkę :(
0
miałby jedną pozycję w Barcelonie, nie byłby pchany na tą je*aną "9" i byłby spokój a tak to do kitu
1
http://zonasports.to/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
Super jakość
5
tak tylko że on w reprezentacji każdy mecz tak dobrze gra w ostatnim czasie.... geniuszu podstawówki
13
od razu mi się przypomniało te pochrzanione 5:4 z poprzedniego sezonu...
0
Tak jak powiedział komentator: Rutenka to powinien mieć w tym meczu zakaz rzucania.
2
32-32 kur.a nie wierzę i dogrywka
0
32-30 56:47 minuta , gorąco się zrobiło
0
Saric jakby co :)
4
Oby Lucho to zmienił.
0
Jak kiedyś ktoś powiedział: kiedy Busquets gra dobrze to i cała drużyna gra dobrze. Nic dziwnego bo to w końcu defensywny pomocnik.
0
Od strony piłkarskiej na pewno byłoby to duże wzmocnienie. Ale były zawodnik Realu Madryt w Barcelonie? Może być znienawidzony a może i być pokochany jak Luis Enrique. Ciężko powiedzieć.
0
Właśnie Messiego należy obciążyć kilkoma zadaniami a nie tylko strzelaniem bramek lub zaliczaniem asyst. Mam nadzieję że Luis Enrique robi treningi również fizyczne a nie tylko gra piłką. Bo to potem widać w meczu jak drużyna gra. Na przykład ten pierwszy mecz sezonu. Ta drużyna powinna go sobie stawiać za wzór jeżeli chodzi o presing. Był zapieprzający Messi, był zapieprzający Alexis i ogólnie wszyscy zapieprzali. A jeżeli tak się przygotowuje drużynę na pierwszy mecz to i tak powinno się przygotować drużynę do końca sezonu.
0
On jest antyfanem Alexisa nawet gdyby walił hattricki co mecz więc nie ma się co spierać z tym człowiekiem.
2
zawsze są liczone
0
Miejmy nadzieję że swoją charyzmę przeniesie do zarządu....