0

na bwin podobnie

0

http://www.101greatgoals.com/blog/neymar-gets-injured-in-brazil-training-session-just-days-before-world-cup-picture/

Tam jest napisane Uptade, że mógł wznowić trening więc chyba nic poważnego

0

Może to tylko wyrostek ale trochę będzie musiał na siebie uważać przez jakiś czas :)

0

hehe i Kirm kiedyś w Wiśle grał :D

6

Walka Messiego z obrońcami, piękny lob Di Marii, wyłożenie Aguero i gol Messiego. Znakomita akcja :)

0

A może i faktycznie był kontakt

0

Hehe Lionel nam zanurkował przed chwilą :D

0

jeszcze tego nie pojąłeś że będąc kibicem Barcy jest się antyfanem Realu? Nikt się z tym nie kryje nawet w Hiszpanii. Więc jest to rzecz normalna w tym przypadku.

0

Niestety ale u Messiego bardzo kuleje gra bez piłki w tym sezonie. Bez tego w dzisiejszych czasach nie zrobi się wiele.

0

Liczba asyst nie wskazuje na to że już będzie mógł grać na środku pomocy. Pozostają jeszcze przerzuty, wyczucie ustawienia w środku pomocy, związana z tym wytrzymałość i ograniczenie swoich zapędów ofensywnych. Chyba że na ofensywnego pomocnika to jeszcze ale nigdy na ŚP.

4

Panama jest 35 w rankingu FIFA. To mecz z Polską naprzykład jak byś ocenił? Mecz z 6-ligowcem?

0

Gol Mascherano - rzadkość ....

0

A Leo znowu w nastroju do żartowania.... no ale to tylko sparing

0

No niestety coś tam przyspiesza ale tak jak cały sezon nie gra bez piłki w tym meczu.

1

szkoda że spieprzył teraz setkę :(

0

miałby jedną pozycję w Barcelonie, nie byłby pchany na tą je*aną "9" i byłby spokój a tak to do kitu

1

5

tak tylko że on w reprezentacji każdy mecz tak dobrze gra w ostatnim czasie.... geniuszu podstawówki

13

od razu mi się przypomniało te pochrzanione 5:4 z poprzedniego sezonu...

0

Tak jak powiedział komentator: Rutenka to powinien mieć w tym meczu zakaz rzucania.

2

32-32 kur.a nie wierzę i dogrywka

0

32-30 56:47 minuta , gorąco się zrobiło

0

Saric jakby co :)

4

Oby Lucho to zmienił.

0

Jak kiedyś ktoś powiedział: kiedy Busquets gra dobrze to i cała drużyna gra dobrze. Nic dziwnego bo to w końcu defensywny pomocnik.

0

Od strony piłkarskiej na pewno byłoby to duże wzmocnienie. Ale były zawodnik Realu Madryt w Barcelonie? Może być znienawidzony a może i być pokochany jak Luis Enrique. Ciężko powiedzieć.

0

Właśnie Messiego należy obciążyć kilkoma zadaniami a nie tylko strzelaniem bramek lub zaliczaniem asyst. Mam nadzieję że Luis Enrique robi treningi również fizyczne a nie tylko gra piłką. Bo to potem widać w meczu jak drużyna gra. Na przykład ten pierwszy mecz sezonu. Ta drużyna powinna go sobie stawiać za wzór jeżeli chodzi o presing. Był zapieprzający Messi, był zapieprzający Alexis i ogólnie wszyscy zapieprzali. A jeżeli tak się przygotowuje drużynę na pierwszy mecz to i tak powinno się przygotować drużynę do końca sezonu.

0

On jest antyfanem Alexisa nawet gdyby walił hattricki co mecz więc nie ma się co spierać z tym człowiekiem.

2

zawsze są liczone

0

Miejmy nadzieję że swoją charyzmę przeniesie do zarządu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?