0

Nie mamy drużyny, nie ma chemii pomiędzy piłkarzami, brak odpowiedniej taktyki i mamy naszą Barcelonę w takiej słabej formie. Szkoda bo po kilku fajnych meczach wcześniej zapowiadało się na fajny koniec sezonu. Rzeczywistość okazała się jednak bardzo brutalna. Do tego złe zarządzanie zespołem i mamy pełny obraz rozpaczy.

Żal, bo przecież kiedyś byliśmy najlepsi na świecie.
Żal, bo przecież mieliśmy w swoim składzie niegdyś najlepszego na świecie piłkarza czyli Messiego, który raz po raz niepokoił bramkarzy na całym świecie.
Żal, bo Neymar miał w pewnym sensie odciążyć z odpowiedzialności Messiego a efektem tego jest dużo mniejsze zaangażowanie Messiego w grę co jest ewidentnym strzałem w kolano.
Żal, bo mieliśmy kiedyś trenera, który odmienił Barcę na najlepsze 4 lata w historii klubu.
Żal, bo nasi piłkarze nie tworzą drużyny a jedynie zlepek indywidualności a jak wiadomo taki twór w tych czasach nie ma prawa odnosić wielkich sukcesów.

0

Nic tylko się cieszyć i nie spartolić takiego potencjału :)

0

Oczywiście Pitbull....

0

Kaptoum jeszcze jako następca Xaviego :)

0

O właśnie Martinez też by mógł być :)

1

Ja wam powiem że mi osobiście Munir bardzo imponuje. Nie tylko umiejętnościami ale też odpowiedzialnością, rozwagą i mimo takiego wieku piłkarską dojrzałością. Świadomy swoich umiejętności. Niby młodzian a on po prostu gra jak stary wyga. Może i wielu fascynuje się Adamą Traore bo fakt chłopak ma mega drybling i umiejętności ale jest jeszcze piłkarsko niedojrzały. A Munir wręcz przeciwnie. Dla mnie to on już by mógł niedługo jakiś debiut w seniorskiej Barcelonie zaliczyć.

PS W grze bardzo przypomina mi Messiego :)

0

duży mankament u Adamy ta gra zespołowa, oby się nauczył tej zespołowości to będzie wielki crack :)

0

Benfica zagrała jak młodzież a Barca - rozważnie i odpowiedzialnie jak seniorzy.

3

beznadziejny? fajny taki beznadziejny piłkarz który w rozgrywkach strzelił 10 gol. Zastanów się co mówisz.

0

ten Kaptoum jest dobry, może on na następce Xaviego :)

0

Jaskółkę zrobił, taka "Urugwajska przypadłość" jak to powiedzieli komentatorzy :D

0

Jeżeli naszym piłkarzom będzie się chciało podnieść po tych złych meczach to walka o mistrzostwo nie jest jeszcze zakończona. Zawsze może się Real potknąć i Atletico też. Tylko czy naszym "gwiazdom" się będzie chciało.....

0

Co za bramkarz w Getafe :)

0

La Masia no es toca! Juvenile w finale.
VeB :)

0

tylko gra zespołowa u niego cierpi ale i tego da się nauczyć :)

0

Do Barcy B najpierw i czasami go brać do pierwszej drużyny jak kiedyś robiono z Tello.

0

Co jak co ale Adama Traore to jest bestia :)

0

Niech Juvenile pomszczą naszych seniorów :)

0

Wiem że nie jestem trenerem i w ogóle ale plan z tym żeby Messi tylko i wyłącznie dochodził do sytuacji to jest moim zdaniem błąd. Fakt Messi to geniusz ale dobrą grą w meczu i ruchliwością moim zdaniem wyrabia się w sobie pewność siebie,pozytywną energię i dobry rytm w samym meczu. Fakt że taki zawodnik jak Messi może w meczu nie istnieć a wykorzystać jedną czy dwie okazję i wtedy mówi się o nim jak o cudotwórcy i wtedy plan może zadziałać. Ale to nie zawsze działało i pewnie jeszcze nie raz zaszwankuje. Oby jak najrzadziej. Poza tym, atutem Messiego jest nie tylko strzelanie bramek, może on pomóc drużynie w inny sposób. I to mam nadzieję że Mister będzie brał pod uwagę w kolejnych meczach.

0

Courtois podobno będzie mógł zagrać jednak :)

2

La Liga-talent i praca
Premier League-pieniądze i reklama
Może by te pieniążki przenieść do La Ligi a nie robić z Premier League sztucznego fenomenu i rozkradać piłkarzy z La Liga.

1

Hattrick w tak ważnym meczu, mega przeżycie dla Paco Alcacera :)

0

Jakie czerwo dla Diaza :) Co jak co hiszpańskie kluby są najlepsze w piłkę ale i również w boiskowym cwaniactwie nie mają sobie równych teraz.

0

Podobnie jak Sevilla to jest piękno futbolu. Oby Nietoperze awansowali.

0

Kto waszym zdaniem zagra w LM z czwartego miejsca? Bo dla mnie to Sevilla mimo 6 punktowej straty ma duże szanse :)

0

Brawo Sevilla, brawo Valencia. Real i Atletico w LM a Sevilla i Valencia w LE. Najlepsza liga świata jest w Hiszpanii. I o to chodzi :)

0

Najśmieszniejsze we wszystkim jest to że plan trenera był wręcz szalony jeżeli chodzi o Messiego, żeby nie angażować go w grę. Bo gdyby tylko Messi wykorzystał swoje okazje a miał je przecież trzy to wynik byłby zupełnie inny. A tak to plan nie wypalił i dlatego narzekamy na Messiego że się nie angażował w grę.

0

Był taki jeden facet z charyzmą w Barcelonie. Nawet całkiem niedawno. Aż się chce wrócić do tych wspaniałych czasów kiedy trenował Barcelonę :) No ale cóż ma teraz w Bayernie 17 mln za sezon i tam daje z siebie wszystko :)

0

oj jutro będzie mega "kac" coś czuję.....

0

Przepraszam za wulgaryzmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?