0

Właśnie to mnie wkurza że Messi zamiast grać na maksa szczególnie w takim meczu to się kurde boi. Tak jak mówiono w Canal Plus: kiedyś Messi brał piłkę w środku boiska i chciał zapierdalać. A dzisiaj to ja nie wiem, myślę że to jest po prostu fatalne przygotowanie fizyczne Messiego do meczu. Ile on dzisiaj przeszedł? 7-8 kilometrów? A może ten Argentyńczyk ma swój plan oszczędzania się w Barcelonie i będzie chciał dać w siebie wszystko na Mundialu? Pewnie tak jest.

0

Ciekawe czy Tuzimek dalej będzie gadał że Barca jest wypalona....

1

Jeśli to ma zadziałać to Cesc musi złamać regułę o jego grze w wiosennych meczach. Oby się tak stało :)

0

Idź do Biedronki i sobie kup 2,69 zł za puszkę. To chyba nie jest jakaś mega fortuna żeby pisać takie posty.

1

Zawsze można kupić Heinekena i też oglądać bez jakiegokolwiek zacinania :D

1

Bo były do tego podstawy...
Skoro przegraliśmy tam 1-3 to i Real mógł przegrać...
Ale Real zagrał fenomenalnie, jeden z ich najlepszych meczów w tym sezonie...

1

Podobnie jak Alonso , bo też przecież tam grał niemało :)

5

Mocnym składem gramy dzisiaj. Obyśmy się nie przeliczyli w środę :)

0

Nie no nie obwiniajmy Realu Madryt. Fakt nie lubimy ich ale dajmy spokój z obwinianiem Realu. Zachowujmy się z klasą jaka przystoi kibicom najwspanialszego klubu jakim jest FC Barcelona :)

0

Trashorras? Nic dziwnego. U nas uczył się piłki nożnej a styl Rayo lubiącego się utrzymywać przy piłce tylko to potęguje :)

0

Rozumiem że nasz klub przechodzi ciężkie chwile ale fajnie by było jakby się oceny za mecz z Atletico ukazały. :)

0

O widzę że statystyki za mecz z Atletico już są. To pewnie niedługo i oceny się pojawią :D

0

Sevilli czy Bilbao? To dobre zespoły teraz.

0

Najbardziej wkurzające są te momenty w których Messi znika w gry. Co prawda zaliczył fajne dwa czy trzy otwierające podania, które mogły się skończył bramkami (szczególnie to do Iniesty w pierwszej połowie zasługuje na uwagę) ale jednak od Messiego trzeba wymagać więcej przede wszystkim w takim meczu. Nawet więcej od Iniesty tych kluczowych podań. Ale Andres mimo że zagrał tylko jedno kluczowe podanie, to było to podanie Boga. A jego skuteczne dryblingi porywały widownię na Camp Nou. Jeden Iniesta zapewnił nam remis. Duet Iniesta-Messi zapewniłby nam zwycięstwo. Szkoda, bo na Calderon trzeba zagrać jeszcze lepiej niż dzisiaj a nie wiem czy to możliwe.

0

CR7 znowu smutny.... ojojoj :D

0

E to nie ronaldo jednak obronił....

0

Kurde Bale na pustą trafił. U nas Neymar nie zrobił tego.... A szkoda...

0

nie było przypadkiem spalonego przy bramce Realu? pytam się tylko bo coś tam mi mignęło i nie wiem czy mam rację....

0

czerwona i sprokurował gola Costy ...

0

Będziemy mieli z Atletico ciężko jak diabli...

0

moim zdaniem albo Makaay albo Diego Tristan

0

no może i tak ale sam przyznaj że od klatki raczej w kierunku ręki Javiego Lopeza piłka by się nie odbiła

0


0:40 - no przykro mi ale tak piłka się odbija tylko i wyłącznie od ręki :(
Ale kit tam. Niech beczą ci Realu i Atletico :)

0

Mamy trzy punkty. Szkoda tylko że z pomocą sędziego. Ręka Neymara była bez dwóch zdań. Nie wiadomo jakby się ten mecz potoczył ale fakt jest taki że w tym meczu sędzia nam pomógł z tym karnym.

0

Niesłuszny karny niestety. Sędzia nam pomógł i to mocno.

0

ale kiedyś kto wie...

0


0

mieliśmy farta że trafiliśmy Sevillę na wyjeździe w niezbyt dobrej formie. Bo jak grają teraz to każdy widzi. Najlepsza forma z drużyn hiszpańskich jeżeli chodzi o ostatnie 6 meczów - wszystkie wygrane. A ta z Realem i Osasuną na wyjeździe (gdzie i Real i Barca zremisowały a Atletico dostało baty 3-0) mogą robić wrażenie. Do tego udana remontada w Lidze Europejskiej. Powalczą z Athletikiem o LM.

0

no i Atletico lider

0

Jeszcze -1 w Katalonii. Bo Atletico przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?