0

W końcu Messi zrobił to co do niego należy. Nie bać się obronców. Oni go nie zabiją

0

Na Camp Nou powinien być taki koleś który by zachęcał do dopingu. Tak jak to jest na stadionie na przykład Atletico. Oglądam ich mecze i doping wygląda ciągle tak samo: rytmiczny zagrzewający do gry, momentami bardzo porywający. A wszystko za sprawą tego jednego kolesia który ciągle zachęca kibiców do dopingu. Czy nie można o tym pomyśleć? Ale nie, bo przecież kibicujmy na maksa tylko wtedy gdy gramy w LM czy w spotkaniach z Realem lub Atletico :(

0

ostatnie 15 minut już tak superancko nie grał jak wcześniej ale też nieźle

0

i dominację udokumentować bramką...

0

Atletico też ale tobie pewnie chodzi o Athletic...

0

tylko żeby jeszcze piłkarze z Athleticu się tak nie rozchodzili do innych klubów tak jak to było w przypadku Llorente czy Javiego Martineza

0

Bez Herrery nie ma Athleticu taka jest prawda, najlepszy i najważniejszy ich piłkarz.

0

Nom tego brakuje mocno. No ale jeśli zamiast Camp Nou robi się stadion piknikowy albo wywala się Ultrasów, którzy napewno by dali nieziemski doping to ma się efekt.

0

Messi przestał wychodzić, wystawiać się do tych piłek żeby Xavi i Iniesta mu mogli zagrać. Bez współpracy to i Xavi i Iniesta wyglądają blado w tym aspekcie.

0

Bramkarz jaki ręcznik haha

0

Ich obrona pokazuje że mamy szansę. Na straconej pozycji nie jesteśmy.,

0

A czemu ironia? A może wyjdzie mu mecz jak za najlepszych lat?

0

przełamał się w końcu bo już 6 meczów bez gola

0

Real?A o Atletico zapomniałeś?

0

I rzadko kiedy jest komplet widzów na stadionie.

0

Zapomniałeś jak nam strzelił gola i o mało co nie wygraliśmy z Sevilla?

0

Z Malagą najpierw...

0

Pep testuje 3-4-3 może dlatego przegrywają.

0

to wyjątek tylko. tak to wyciągają bramkarze co mogą ale fakt czasem to błędy robią

0

Przed chwilą obejrzałem sobie finał Champions League 2010/2011 :) Aż się łezka w oku kręci i aż się chce żeby się to powtórzyło teraz :)

0

Xavi jeah 700

0

Bardziej stawiałem na Villareal. Nawet karnego mieli ale cóż nie trafili.

0

Wstrzymaj się trochę do tego finału. Trzeba iść krok po kroku a nie wybiegać w przyszłość.

0

z kimś z meczu real sociedad/villareal-racing santander. O ile przejdziemyt Levante

0

Zagrać dobrze ale się nie wypompować bo Levante czeka a to zawsze trudny teren. VeB

0

A co innego ma mówić? Że remontada jest na 100 % nierealna? Gdyby tak powiedział to znaczy że nie jest profesjonalistą w swoim fachu. A wiara już nie raz czyniła cuda. Tak więc liczę na dobry mecz z bramkami. Najlepiej zwycięstwo Barcy ale o to będzie trudno bo to mecz pucharowy no i jeszcze mecz wyjazdowy. VeB

0

Przecież sporo nie grał. Dla niego te minuty na boisku są teraz najważniejsze a nie odpoczynek.

0

Ile już było takich przeczuć na tym forum. A tylko raz się udało wszystko zgarnąć :(

0

Neymar - najlepszy piłkarz pucharu konfederacji
Bale - najlepszy piłkarz ubiegłego sezonu w Anglii
Czyli było za co głosować

0

Może więcej treningu wytrzymałościowego by się przydało robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?