Na Camp Nou powinien być taki koleś który by zachęcał do dopingu. Tak jak to jest na stadionie na przykład Atletico. Oglądam ich mecze i doping wygląda ciągle tak samo: rytmiczny zagrzewający do gry, momentami bardzo porywający. A wszystko za sprawą tego jednego kolesia który ciągle zachęca kibiców do dopingu. Czy nie można o tym pomyśleć? Ale nie, bo przecież kibicujmy na maksa tylko wtedy gdy gramy w LM czy w spotkaniach z Realem lub Atletico :(
Nom tego brakuje mocno. No ale jeśli zamiast Camp Nou robi się stadion piknikowy albo wywala się Ultrasów, którzy napewno by dali nieziemski doping to ma się efekt.
Messi przestał wychodzić, wystawiać się do tych piłek żeby Xavi i Iniesta mu mogli zagrać. Bez współpracy to i Xavi i Iniesta wyglądają blado w tym aspekcie.
A co innego ma mówić? Że remontada jest na 100 % nierealna? Gdyby tak powiedział to znaczy że nie jest profesjonalistą w swoim fachu. A wiara już nie raz czyniła cuda. Tak więc liczę na dobry mecz z bramkami. Najlepiej zwycięstwo Barcy ale o to będzie trudno bo to mecz pucharowy no i jeszcze mecz wyjazdowy. VeB
0
W końcu Messi zrobił to co do niego należy. Nie bać się obronców. Oni go nie zabiją
0
Na Camp Nou powinien być taki koleś który by zachęcał do dopingu. Tak jak to jest na stadionie na przykład Atletico. Oglądam ich mecze i doping wygląda ciągle tak samo: rytmiczny zagrzewający do gry, momentami bardzo porywający. A wszystko za sprawą tego jednego kolesia który ciągle zachęca kibiców do dopingu. Czy nie można o tym pomyśleć? Ale nie, bo przecież kibicujmy na maksa tylko wtedy gdy gramy w LM czy w spotkaniach z Realem lub Atletico :(
0
ostatnie 15 minut już tak superancko nie grał jak wcześniej ale też nieźle
0
i dominację udokumentować bramką...
0
Atletico też ale tobie pewnie chodzi o Athletic...
0
tylko żeby jeszcze piłkarze z Athleticu się tak nie rozchodzili do innych klubów tak jak to było w przypadku Llorente czy Javiego Martineza
0
Bez Herrery nie ma Athleticu taka jest prawda, najlepszy i najważniejszy ich piłkarz.
0
Nom tego brakuje mocno. No ale jeśli zamiast Camp Nou robi się stadion piknikowy albo wywala się Ultrasów, którzy napewno by dali nieziemski doping to ma się efekt.
0
Messi przestał wychodzić, wystawiać się do tych piłek żeby Xavi i Iniesta mu mogli zagrać. Bez współpracy to i Xavi i Iniesta wyglądają blado w tym aspekcie.
0
Bramkarz jaki ręcznik haha
0
Ich obrona pokazuje że mamy szansę. Na straconej pozycji nie jesteśmy.,
0
A czemu ironia? A może wyjdzie mu mecz jak za najlepszych lat?
0
przełamał się w końcu bo już 6 meczów bez gola
0
Real?A o Atletico zapomniałeś?
0
I rzadko kiedy jest komplet widzów na stadionie.
0
Zapomniałeś jak nam strzelił gola i o mało co nie wygraliśmy z Sevilla?
0
Z Malagą najpierw...
0
Pep testuje 3-4-3 może dlatego przegrywają.
0
to wyjątek tylko. tak to wyciągają bramkarze co mogą ale fakt czasem to błędy robią
0
Przed chwilą obejrzałem sobie finał Champions League 2010/2011 :) Aż się łezka w oku kręci i aż się chce żeby się to powtórzyło teraz :)
0
Xavi jeah 700
0
Bardziej stawiałem na Villareal. Nawet karnego mieli ale cóż nie trafili.
0
Wstrzymaj się trochę do tego finału. Trzeba iść krok po kroku a nie wybiegać w przyszłość.
0
z kimś z meczu real sociedad/villareal-racing santander. O ile przejdziemyt Levante
0
Zagrać dobrze ale się nie wypompować bo Levante czeka a to zawsze trudny teren. VeB
0
A co innego ma mówić? Że remontada jest na 100 % nierealna? Gdyby tak powiedział to znaczy że nie jest profesjonalistą w swoim fachu. A wiara już nie raz czyniła cuda. Tak więc liczę na dobry mecz z bramkami. Najlepiej zwycięstwo Barcy ale o to będzie trudno bo to mecz pucharowy no i jeszcze mecz wyjazdowy. VeB
0
Przecież sporo nie grał. Dla niego te minuty na boisku są teraz najważniejsze a nie odpoczynek.
0
Ile już było takich przeczuć na tym forum. A tylko raz się udało wszystko zgarnąć :(
0
Neymar - najlepszy piłkarz pucharu konfederacji
Bale - najlepszy piłkarz ubiegłego sezonu w Anglii
Czyli było za co głosować
0
Może więcej treningu wytrzymałościowego by się przydało robić.