Stracić? Undiano mimo tego kontrowersyjnego meczu to nadal jeden z lepszych arbitrów na Starym Kontynencie. Nie można ot tak sobie zawieszać sędziego po jednym czy dwóch meczach skoro we wielu wcześniejszych spotkaniach sędziował poprawnie. Wielu sędziów straciłoby pracę gdyby karano ich za kilka słabszych meczów w ich wykonaniu. Chociaż podejrzewam że za słowo "wielu" bardziej pasuje tu "wszyscy" bo taka jest prawda. :)
Jakie gorzkie żale? Ja jestem za Barcą sercem i ciałem od malucha. Ja tylko stwierdziłem fakt, że Busquets na zawiasy zasłużył ale czy dostanie to już tylko zależy od Komisji Ligi.
I aż by się chciało powiedzieć: "Messi, czujesz wyraźny kontakt w polu karnym to się przewróć. Karny zawsze dobra rzecz." To jednak pokazuje jakim jest piłkarzem, nie nadużywa boiskowego cwaniactwa a mając piłkę przy nodze traci ją w większości przypadków podając do partnera z drużyny :)
Bardzo mnie cieszy forma Messiego. Być może zbawienny wpływ miała dla niego ta długa przerwa w grze. Trochę szkoda że tym razem ciężej mu będzie walczyć o koronę króla strzelców Ligi Mistrzów i w La Liga, ale przy tak świetnie dysponowanym Messim to wszystko się może zdarzyć.
Ależ dramat. Od razu mi się przypomniał karny Lukaku w Superpucharze.
Ale to było wielkie widowisko. Pod względem emocji i pod względem sportowym to liga hiszpańska rządzi w Europie :)
Ronaldo jest je*nięty. Strzelił dwa gole. Ma ich 13 w LM na tym poziomie rozgrywek. A jak sędzia skończył mecz to zamiast się cieszyć to mina taka jakby conajmniej Real przegrał dzisiejszy mecz.
0
Mi się marzy Mangala :)
0
Messi 1, Ronaldo 1, Costa 1
Łeb w łeb...
0
Nasi stanęli w drugiej połowie. Oby się to nie zemściło
0
kurde ale z zaangażowaniem grają :)
0
na Atletico bym aż tak nie liczył że straci, jeżeli już to poczekałbym do weekendu bo w Bilbao mogą stracić ale raczej nie dzisiaj
0
trzeci raz z rzędu? no to by było coś niewiarygodnego :)
0
Muniz Fernandez nie był czasami zdegradowany do sędziowania w Segundzie Division?
0
Stracić? Undiano mimo tego kontrowersyjnego meczu to nadal jeden z lepszych arbitrów na Starym Kontynencie. Nie można ot tak sobie zawieszać sędziego po jednym czy dwóch meczach skoro we wielu wcześniejszych spotkaniach sędziował poprawnie. Wielu sędziów straciłoby pracę gdyby karano ich za kilka słabszych meczów w ich wykonaniu. Chociaż podejrzewam że za słowo "wielu" bardziej pasuje tu "wszyscy" bo taka jest prawda. :)
0
Rafinha, graj tak dalej a może szansa w Barcelonie na nawet pierwszy skład się przed tobą otworzy. :)
0
Jakie gorzkie żale? Ja jestem za Barcą sercem i ciałem od malucha. Ja tylko stwierdziłem fakt, że Busquets na zawiasy zasłużył ale czy dostanie to już tylko zależy od Komisji Ligi.
0
I aż by się chciało powiedzieć: "Messi, czujesz wyraźny kontakt w polu karnym to się przewróć. Karny zawsze dobra rzecz." To jednak pokazuje jakim jest piłkarzem, nie nadużywa boiskowego cwaniactwa a mając piłkę przy nodze traci ją w większości przypadków podając do partnera z drużyny :)
0
Oj chyba sobie ściągnę mecz Almeria - Real Sociedad z rojadirecta.es żeby sobie go obejrzeć.
0
Bardzo mnie cieszy forma Messiego. Być może zbawienny wpływ miała dla niego ta długa przerwa w grze. Trochę szkoda że tym razem ciężej mu będzie walczyć o koronę króla strzelców Ligi Mistrzów i w La Liga, ale przy tak świetnie dysponowanym Messim to wszystko się może zdarzyć.
0
przykro mi ale Busquets 3 razy patrzył się na Pepe przed tym
Więc niestety ale Busqets powinien zostać zawieszony na kilka spotkań
0
na pewno nie Collina bo on niedawno przyznał że kartka Pepe za faul na Alvesie była słuszna a więc raczej "kibicom" Realu podpadł :) :D
0
Zdecydowanie w najgorszej sytuacji jest Atletico. Najwięcej wyjazdowych meczów to mówi samo za siebie :(
0
Mascherano
0
Chyba rozwalą Betis jak My to zrobiliśmy i jak Real to zrobił.
0
Gabi z daleka znowu.
0
Ty madrycki wieśniaku się tak nie przechwalaj :)
0
a może tak przypomnij sobie że Atletico w tym sezonie nie wygraliśmy. 75%-25%?
Moim zdaniem 60%-40%
0
czas by Piszczek przypomniał sobie jak się zatrzymuje Ronaldo :)
0
Atletico najsłabszy? hahahahahahahaha
0
Ależ dramat. Od razu mi się przypomniał karny Lukaku w Superpucharze.
Ale to było wielkie widowisko. Pod względem emocji i pod względem sportowym to liga hiszpańska rządzi w Europie :)
0
haha. Jaki optymista :) No ale kto zabroni marzyć. A marzenia jak wiadomo czasem się spełniają. Ale te marzenie jest chyba za bardzo wygórowane hehe
0
Ronaldo jest je*nięty. Strzelił dwa gole. Ma ich 13 w LM na tym poziomie rozgrywek. A jak sędzia skończył mecz to zamiast się cieszyć to mina taka jakby conajmniej Real przegrał dzisiejszy mecz.
0
Więzadło krzyżowe przednie
0
To też mówię że w teorii.
0
Może w końcu ktoś teoretycznie łatwiejszy. Na pewno w teorii takim zespołem może być Olympiakos. Ale w praktyce może być różnie :)
0
Dobrze to ująłeś. Tiki sraka. Bo gdyby to była tiki taka to by dawało świetny efekt w połączeniu z ruchliwością zawodników.